Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Asta e Dado cand a aflat ca el e sublider =)))))))) : https://www.facebook.com/dj3spearofficial/videos/945417195469564/?pnref=story

Si asta sunt eu dupa ce am luat rank :))https://www.facebook.com/djoptick/videos/vb.37256449382/10153268445899383/?type=2&theater

 

P.S Sursa de inspiratie TTC :))

 

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va arat ceva , dati-va voi cu parerea :))



Incercati sa folositi si acest topic :http://forum.b-zone.ro/topic/122561-los-santos-taxi-imagini-images/, asa din cand in cand :D
Link to comment
Share on other sites

@, E simpla faza.. Dai /rob pe inca 3 conturi, pe care le pui afk si cand tu pleci dupa loc persoanele se vad ca sunt pe pamant dar in realitate sunt in masina, sunt multe buguri care se produc de la AFK pe G.

Link to comment
Share on other sites

@, Sunt multe situatii in cazul meu am fost omorat de cop si dupa mi-a ramas check point-ul si am reusit sa ajung la el :)

Link to comment
Share on other sites

Cum va merge raportul? la mine e gata. Ce bine v.o facut relaxx la astia de rank 4 ca v.a bagat raport, sa va mai de-leneveasca in perioada cand nu recrutam =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Ia-l baaaa pe asta :

 

Nu bateti muierile baaa =))))

 

Ia ziceti merg comenzile ? Am zis ca vreau activitate mare pe forum , ma dezamagiti ? In game am vazut rapoartele frumoase dar , hai sa facem un gest frumos sa fim si pe forum activi sau nu ma place sa faceti posturi ? :)) Si vedeti ce faceti cu demisiile astea , poate pun o vorba buna sa inchida topicul de demisii :>

Link to comment
Share on other sites

Să nu uitam pentru ce ne-am adunat astazi aici, pentru un Noul inaugura Buton de Panica al factiunii Los Santos Taxi!

 

Si acesta Este : relax-button.jpg (nu abuzati de el deoarece Primiti if-only-there-was-a-sleep-button1.jpg?w=)

 

image.pngcred ca e super-mega Magnificul, sultanul si neconfundabilul : Ra ppa !

 

Ia si o manea Cadou:

Link to comment
Share on other sites

E surprize surprize cu Andreeab Marin , dar cum ea e in vacanta ii tin eu locul . (Daca nu ai inteles mai citeste o data )

Link to comment
Share on other sites

E surprize surprize cu Andreeab Marin , dar cum ea e in vacanta ii tin eu locul . (Daca nu ai inteles mai citeste o data )

Sry rapa, te pricepi la romana ca la engleza, am citit asta de 100 de ori si tot nu am inteles...

Link to comment
Share on other sites

M-am dus ca o racheta :))=))

 

X6lA6kD.png

 

 

 

 

Iar mai jos e tot staful LS Taxi cei de rank 4+ , ala dezbracat complet e rappa :))=)) , Iar ala cu fes e Toporas :))=))

 

 

 

MTEL5A1.jpg

 

Astept mesaje sau +1 cine e de acord cu mine :))=))

Edited by Diablox VIP
Link to comment
Share on other sites

@@GF RelaXx,Vezi ca sunt antrenat de mai marii invatatori ai limbii romane : scoala-de-prosti%25255B5%25255D.jpg?imgm ( au dezvoltat anumite tehnici in care pot scrie combinat in 7 limbi si 3 dialecte vorbite in romana )

@,Sa vezi ca +1 iti dau de nu ai sa ma visezi dezbracat o viata intreaga :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.