Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba ia gata ca vine regina Relax si ne da fw ,@, daca ma mai faci tigan vin si iti fur cablurile de cupru si nu ai sa mai joci samp , deci ferestete de blackmagic aka pervol !

 

Asa sa faceti :

 

Link to comment
Share on other sites

@,Eu sunt ala care da indicatii :)))) , sa vedeti voi ce va fac la activitate :)) , lasa ca rad si eu , ca vorba aia cine-rade-la-urma.png

Link to comment
Share on other sites

M-am dus ca o racheta :))=))

 

X6lA6kD.png

 

 

 

 

Iar mai jos e tot staful LS Taxi cei de rank 4+ , ala dezbracat complet e rappa :))=)) , Iar ala cu fes e Toporas :))=))

 

 

 

MTEL5A1.jpg

 

Astept mesaje sau +1 cine e de acord cu mine :))=))

 

 

GG nab,lasa ca iti fur io caruta aia de infernus fara roti sa vezi de nu platesti insurance la el cate 10k pe zi pt faza asta... chiar asa ma pe caldura asta u imi pui caciula?? si ce caciula deaia de cioban:))))

 

 

Si mai na o melodie asa ca pentru tine :

Edited by GEORGE AKA TOPORASH
Link to comment
Share on other sites

Pana si avionu se transforma in cioara :)))

 

 

 

 

 

Edited by Rappa S4F
Link to comment
Share on other sites

Alo , alo , ala care ai facut 16 ani pe unde te afli ?? >:/>:/ Noi am inceput de aseara petrecerea si vedem cand o terminam .

 

Acesta este cadoul (provizoriu ) pentru tine sa il asezi frumos in rama si sa ma visezi seara de seara =))

7HJZNGS.png

Link to comment
Share on other sites

Dyablox si rappa daca sunteti tari,astept video`uri ca asta pwp:*

Link to comment
Share on other sites

Ia uitati aici campioni adevarati lupta Viata vs. Moarte :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ia ma , asa canti tu dupa ce il iei , app unde e Seth sa imi zica sa termin cu tigania =))

 

Link to comment
Share on other sites

Rappa, daca mai potezi manele aici iti interzic sa mai postezi aici, cand am deschis sa vad ce video e a inceput sa imi bubuie timpanele =))

Link to comment
Share on other sites

@@GF RelaXx, adica cum ? Deabia scapasem de Seth si incepi si tu acum , lasa-ma sa ma exprim :))))

 

 

Cine este RappaRo ? Sefu taximetristilor , rappa , rappa sefu lautarilor !
Link to comment
Share on other sites

Inchid topicu pana va trece cheful de manele, multumitii lui rappa ;).

Link to comment
Share on other sites

Deschid topicul ca sa am unde discuta cu voi cat timp sunt plecat. Va rog Fara tiganie daca vreti sa ramana deschis si dupa.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma lasati sa fac ce vreau , ca iar imi dai drumu la gura :)) . Apropo ma Razor s-a vada si Relax , nu ii asa ca cereai sa cant manele pe /f ? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.