Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Baieti, cam aici se termina totu pentru mine( pe SA:MP stati calmi :)) ) . Pentru cei care nu stiu am luat ban pe Torstein. pentru Cheats(renko) cica. Era un renk0 de aproape 2 ani in PC pe care l-am folosit cine stie pe ce alt server. Nu stiu daca ma credeti sau nu, dar ma jur ca n-am folosit niciodata coduri :) . Ma rog, revenind la ce-am inceput. Am luat ban si pe Keops.Jrr deci, 30 de zile, deoarece e tot contul meu. Desi e ban pe o perioada, timpul nu o sa-mi mai permita sa ma reapuc deoarece incepe scoala, care o sa-mi manance cam tot timpul. Oricum, am fost si pe contul Keops. in multe factiuni (pasnice, mafii), dar o familie atat de frumoasa si intelegatoare ca si voi n-am gasit. I-am zis si la Kenshy, e cel mai bun si mai intelegator lider pe care l-am avut. Rank 3 luat de cateva zile, insa n-am apucat sa ma bucur de el. Asta a fost sa fie. Eu va iubesc in continuare si ramaneti voi insiva! Apropo, traiti-va tineretea oameni buni! Jocurile sunt doar niste jocuri. Va pupa Keops si aveti grija de voi, imi pare destul de rau ca s-a terminat asa. Sanatate si numai bine va doresc!

Link to comment
Share on other sites

@@Keops cu punct, Uite ce scrie in regulamentul serverului.

" Notați că nu permitem nici deținerea de coduri în calculatoarele voastre. Jucătorilor cărora adminii găsesc urme de coduri, chiar dacă au fost șterse, tot vor fi sancționați. Încurajăm jocul corect din toate punctele de vedere, așadar e responsabilitatea voastră să vă asigurați că n-aveți absolut nicio urmă de cod în calculator sau riscați să fiți sancționați."

Trebuia sa dai un reinstall la Wondows, in fine, succes mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Kenshy, eu chiar crezi ca m-am gandit ca ma ia la teste? Cine s-a gandit? Nici nu-mi trecea prin cap pt. ca ma stiam curat si nici nu aratam ca dau urma de cod. Oricum, sa incheiem asta. Ce a fost a fost, asta e... E doar un joc!

Edited by Keops cu punct
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.