Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Da, Aqua Magic, ai fost?

Logic, sunt din constanta.. La noi in ianuarie 1 sap e gratis(tre sa ai in buletin ca esti din constanta). Si ti-a placut ,? Daca teai dat in kamikaze(palnia aia mare) sigur te-ai distrat ;) . Sa mergi si in satul de vacanta, sa te dai in ciocane si in turn + sa mai bei o bere si sa mananci un mic :)))) Edited by Blackyyyy07
Link to comment
Share on other sites

Logic, sunt din constanta.. La noi in ianuarie 1 sap e gratis(tre sa ai in buletin ca esti din constanta). Si ti-a placut ,? Daca teai dat in kamikaze(palnia aia mare) sigur te-ai distrat ;) . Sa mergi si in satul de vacanta, sa te dai in ciocane si in turn + sa mai bei o bere si sa mananci un mic :))))

Blacky e un fel de ghid turistic :)), iti spune si cat nisip e pe plaja si cate camere sunt disponibile in fiecare hotel.

Link to comment
Share on other sites

nam mai mers azi pt ca nu mam putut trezi sa prind oferta aia de la ora 9 pana la 9:30. Probabil ca merg maine. In constanta am fost luni la c umparaturi in kaufland.

Link to comment
Share on other sites

nam mai mers azi pt ca nu mam putut trezi sa prind oferta aia de la ora 9 pana la 9:30. Probabil ca merg maine. In constanta am fost luni la c umparaturi in kaufland.

esti nab... cum sa mergi in kaufland :|, avem 3mall-uri
Link to comment
Share on other sites

Si care este problema daca am pus o simpla intrebare legata de joc?

Portocala, intelege, cred ca dupa numele tau, ai vreo 12 ani, ar trebuii sa intelegi, nu recrutam, cat timp topicul "Aplicatii" este inchis, nu recrutam, cu cat postezi mai mult cu atat iti scad sansele de a fii acceptat in Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Portocala, intelege, cred ca dupa numele tau, ai vreo 12 ani, ar trebuii sa intelegi, nu recrutam, cat timp topicul "Aplicatii" este inchis, nu recrutam, cu cat postezi mai mult cu atat iti scad sansele de a fii acceptat in Taxi.

 

Zise Sony de pe un norisor albastru cu aere de sef :-@L-)

Link to comment
Share on other sites

Shobo, daca te mai duci prin Costinesti si vrei sa te distrezi iti recomand Disco Ring si Tineretului(aici intrarea este mai scumpa, am fost intr-o seara si era 40 de lei intrarea 15 lei shot-ul si 30 cocktail-ul), vara asta am fost si eu in Costinesti,Au si animatoare, iar in Ring gasesti mai mereu masa libera.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.