Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna seara draci colegi ! Ce faceti ?

Salut ,eu acum o sa ma bag la somn ..am stat cam mult in seara asta ne auzim maine bafta .(:|

Noapte buna taximetristilor !

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

Viitorul meu depinzand de tine ? :)) Mai bine te faci popa la Vatican :D

 

Mai bine lasam cum vrei tu :))

 

cand se deschid aplicatiilee ?

 

Cand ploua cu lingouri de aur din cer . Citeste mai in sus !!!

Link to comment
Share on other sites

Ce aiurea, am formatat PC-ul şi am uitat să salvez pozele pentru raport... Mă pun pe muncă, să-l fac din nou. :))

 

EDIT: Ce ciudat, forumul nu citeste diacriticele? :))

Edited by Termopan
Link to comment
Share on other sites

cand se deschid aplicatiilee ?

Cel mai probabil zilele astea , nu mai posta aici nu ai dreptul acesta !.

 

Uitati-va la spoilerele mele de la "funny" al doilea spoiler de la funny e tare ! :)))

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.c...nd8Izdxfyk#t=43

 

Metoda noua de a face bani

Shobo sa sti ca ai dreptate asa e se cam se practica asta,si chiar cunosc pe cineva caruia i sa intamplat si a trebuit sa plateasca despagubiri in valoare de 10 milioane pentruc ca tot asa unul s-a aruncat in fata masinii pe trecerea de pietoni :| oameni nebuni !

 

Apropo,la minutul 1:40 la calcat pe trecerea de pietoni pe alaaaa :O !!! si asa de incheiere faza de la final e comica rau :)))))

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

Shobo sa sti ca ai dreptate asa e se cam se practica asta,si chiar cunosc pe cineva caruia i sa intamplat si a trebuit sa plateasca despagubiri in valoare de 10 milioane pentruc ca tot asa unul s-a aruncat in fata masinii pe trecerea de pietoni :| oameni nebuni !

 

Apropo,la minutul 1:40 la calcat pe trecerea de pietoni pe alaaaa :O !!! si asa de incheiere faza de la final e comica rau :)))))

Probabil nu l-a observat..cand stai la semafor te uiti cand se face verde si daca mai trece cineva.. Nu daca unu doarme pe zebra.

Link to comment
Share on other sites

Probabil nu l-a observat..cand stai la semafor te uiti cand se face verde si daca mai trece cineva.. Nu daca unu doarme pe zebra.

Probabil nu l-a observat..cand stai la semafor te uiti cand se face verde si daca mai trece cineva.. Nu daca unu doarme pe zebra.

Da nu stiu ,apropo am inteles ca m-ai cautat

Link to comment
Share on other sites

J5jUIeR.jpg - Genial... Si nici n-am terminat raportul, ca am formatat ca nabu' PC-ul si n-am salvat pozele. :| Edited by Termopan
Link to comment
Share on other sites

J5jUIeR.jpg - Genial... Si nici n-am terminat raportul, ca am formatat ca nabu' PC-ul si n-am salvat pozele. :|

Mda... post, alta data sa se invete minte, ca sincer e frustrant sa stai 3 ore pe bara din cauza unei greseli a unui politist,mai ales atunci cand nu ai raportul facut si esti in criza de timp.

Edited by Robert16
Link to comment
Share on other sites

Mda... post, alta data sa se invete minte, ca sincer e frustrant sa stai 3 ore pe bara din cauza unei greseli a unui politist.

Mnah, si daca-i fac post ce castig? Licenta oricum n-o primesc inapoi.

 

Ce penala e asta: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S7E99RyIG9k =))

Edited by Termopan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.