Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mda, si cam asta e cazul meu: de la asta: http://imgur.com/vZqn4Yi trebuie sa conectez la asta: http://imgur.com/wBv65LV ca sa il pot tine la rezolutie minima si sa mai pot vedea si eu ceva. :)) Uneori imi vine sa rad chiar daca nu e cazul. + internetul, cu o linie de wireless am ajuns la performanta asta: http://imgur.com/JXf5aP7

Link to comment
Share on other sites

RONALDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Am uitat de activitate, ce nab sunt :))

In sfarsit,am asteptat un an sa recunosti ca esti nab :)))))!

Link to comment
Share on other sites

Hey Guys what do you think about a funny /ad for our Taxi Ls Company , to show the Community/Members how funny Ls Taxi is.

Everyone can do the same , just create a funny /ad in your way and post it in our Forum.

 

wfq8sjbn8b4.jpg

Edited by Dr Monkey
Link to comment
Share on other sites

Salut colegii mei nabi ce faceti?Eu am fost cam inactiv in ultima vreme....am avut treaba pe la scoala pe la antrenament,sper sa termin cand mai repede.Am vazut ca avem si membrii noi,bine ati venit si sper sa va simtiti cat mai bine,vorbim in game.

Link to comment
Share on other sites

Bine ati venit cei noi , incercati sa nu mai faceti posturi la discutii cu buna dimineata ,acuma am venit de la scoala , etc . Stiti voi la ce ma refer .

Totodata pentru cei noi , AVETI MARE GRIJA la postarea primului raport .. si pozele care le puneti in raport ! Pentru orice nelamurire intrabati , aici sau pe /f , dar nu intreaba unu acuma , vine altul peste 5 min , apoi mai vine unu cu aceeasi chestie . Oricum bine ati venit printre noi si bafta la comenzi :D , orice nelamurire sau chestie mica , nu ezitati , intrabati , inainte sa faceti fapta :)

Link to comment
Share on other sites

Bine ati venit cei noi , incercati sa nu mai faceti posturi la discutii cu buna dimineata ,acuma am venit de la scoala , etc . Stiti voi la ce ma refer .

Totodata pentru cei noi , AVETI MARE GRIJA la postarea primului raport .. si pozele care le puneti in raport ! Pentru orice nelamurire intrabati , aici sau pe /f , dar nu intreaba unu acuma , vine altul peste 5 min , apoi mai vine unu cu aceeasi chestie . Oricum bine ati venit printre noi si bafta la comenzi :D , orice nelamurire sau chestie mica , nu ezitati , intrabati , inainte sa faceti fapta :)

Va dau permisiunea sa-l faceti pe Gheran nab :)))

Link to comment
Share on other sites

Bine ati venit cei noi , incercati sa nu mai faceti posturi la discutii cu buna dimineata ,acuma am venit de la scoala , etc . Stiti voi la ce ma refer .

Totodata pentru cei noi , AVETI MARE GRIJA la postarea primului raport .. si pozele care le puneti in raport ! Pentru orice nelamurire intrabati , aici sau pe /f , dar nu intreaba unu acuma , vine altul peste 5 min , apoi mai vine unu cu aceeasi chestie . Oricum bine ati venit printre noi si bafta la comenzi :D , orice nelamurire sau chestie mica , nu ezitati , intrabati , inainte sa faceti fapta :)

Mersi :) Sper sa ne intelegem bine si sa nu apara intrebari :D;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Oricum Gheran,daca pui contractul ala o sa stau pe /sleep :X .

 

 

 

 

 

 

O sa fi demis daca faci asta :))

Ba gheran, mie cand imi dai aia 15k? :))

 

Ti i-am trimis ma nab .. erai afk ... cand le-am dat si celorlalti.

Link to comment
Share on other sites

Ti i-am trimis ma nab .. erai afk ... cand le-am dat si celorlalti.

El e seful suprem de acuma :))) ,ce stii tu .

Hai noapte buna , pff vin examenele ce ma fac!help meeeeeeeeeeeee

p.s : nu va luati de versurile de la semnatura ca va t@y :X>:):D:*:))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.