Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bună dimineaţa.

 

Am dat şi eu +1 la propunere, mi se pare ceva foarte interesant care ar ajuta toate facţiune dacă se va adăuga. Eu mă pregătesc de liceu, am o zi mai uşoară deci la 5 voi venii acasă. Ne auzim diseară pe joc, succes tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineața !

 

Eu am dat + chiar dacă nu sunt de acord cu acea propunere, oricum nu aveam cui să dau.

Îmi pare rău că au părăsit facțiunea acei patru care nu au pus pozele în ordine cronologică, a fost o neatenție plăită cu mult.

Partea bună este că pot învâța din această greșeală atât cei care au comis-o, cât și ceilalți.

 

Eu am plecat la liceu, ne vedem diseară în joc.

 

Pai daca nu aveai cui sa ii dai de ce nu mi-ai dat mie? :)) Glumeam

Succes la liceu!

Link to comment
Share on other sites

Bună seara !

 

Mai am teza la latină la care oricum nu știu nimic, un test la literatură universală și am scăpat și anul ăsta.

Raportul este gata, de miercuri nu voi avea laptopul însă voi intra pe PC dar nu voi putea face comenzi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit sa trec si eu pe aici, si sa va urez multa bafta la teze.Eu m-ai am de dat 2 teze saptamana asta.Voi juca mai putine ore in zilele din saptamana aceasta,trebuie sa trec la Geografie si engleza :)).

Va urez o seara placuta! :*

 

Edited by Franks
Link to comment
Share on other sites

Hei Ally , si eu mai dau maine teza la romana, dar iti urez si tie succes si succes si la raport tie si lui BLeur. Noapte buna! :)

Link to comment
Share on other sites

Hey. Am vazut si eu cum sta treaba pe aici si nu cred ca este voie sa vorbim despre asa ceva. Am zis "cred" deci nu va speriati. Asteptam raspunsul lui Gheran.
Daca tot sunt aici vreau sa va spun si eu: Succes la teze. Eu nu mi-am facut si nici nu am sa imi fac vreodata probleme cu ele. La matematica pot copia usor, la romana niciodata nu a fost greu [ depinde de liceul la care sunteti ], engleza nu mai zic cat de usor poate fi [ pentru unii ], si la biologie ? Meh.. nu e asa important.
Acum cred ca a venit timpul sa scriu si eu normal :)). Am o viata colorata, ce pot spune :)). Va doresc o seara placuta si inca o data succes la teze/examene.



Link to comment
Share on other sites

Ieri a fost o zi foarte linistita, s-au deschis aplicatiile la helperi, ....si sa vedem ce o sa iasa..."macel !"

Am iesit, noapte buna !

Edited by J o n n Y
Link to comment
Share on other sites

Salut. Felicitari @Curaj , @Mario si @yMoc pentru rank up. Succes in continuare tuturor. Ne vedem in game.

In primul rand as vrea sa te salut, Salut! si in al doilea rand iti multumesc mult :*

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.