Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mult succes SF Taxi,sper sa ajungeti toti cat mai departe.

Eu mi-am atins scopul pe acest server si bat spre retragere.

Nu voi uita pe nimeni,toti mi-ati fost alaturi!

Bafta mai departe! Ai fost un coleg de treaba si sper sa ne revedem, daca mai intrii uneori. Nici noi nu o sa te uitam.

Link to comment
Share on other sites

Te credem, cel putin eu te cred. Sa fii fericit frate, si un sfat. Daca vrei sa te mai joci ceva, sa treaca timpul, rupe singleplayerele, cele cu campanie. :*

Campania e super :X, am jucat de vreo 5-6 ori toate misiunile si tot nu ma satur. DM for life! :xxx
Link to comment
Share on other sites

sa-mp-02811111_zpsfc4b4542.png

 

Gest extrem insa asta este.

Ma credeti sau nu era singura cale de a ma lasa.

Nu cred ca era singura cale pur si simplu daca ai vointa te lasi, pur si simplu eu joc din 2011 si cand am chef joc cand nu nu... oricum multa bafta si daca nu vrei sa devii dependent de jocuri nu juca jocuri rpg ca samp joaca dealea ca cs ...

Link to comment
Share on other sites

Gest extrem insa asta este. Ma credeti sau nu era singura cale de a ma lasa.

 

 

 

Vaiii, serios?:( Doamne... ce rau imi pare!! Oricum, sper ca ai obtinut ce iti doreai, numai bine!

 

Noapte bună, ne auzim mâine când vin de la liceu

 

Noapte buna Fusay! :P

Link to comment
Share on other sites

Salutare nazdravanilor. Dabea astept sa se termine saptamana asta, am avut si inca am pana pe luni o saptamana incarcata la maxim. Vad ca de cand n-am mai intrat avem si colegi noi.

 

@Celor noi - Bun venit in factiune, sedere placuta si aveti grija mare la reguli, nu ii faceti surprize lui Daniel.

Edited by rTn SilviuM
Link to comment
Share on other sites

- Uite despre iti vorbeam pe [/f] si daca am si materiale ar merge sa fac un dasta, dar eu as mai multe ventilatoare sa ventileze bine si cu tot cu radiator pentru watercooling + as cumpara si boxe si sa le implementezi in birou. Uite :

Link to comment
Share on other sites

Incă o umilinţă marca "Steaua Bucureşti", mai bine nu se prezentau.

Tipic Steaua, ce le ceri.

 

- Uite despre iti vorbeam pe [/f] si daca am si materiale ar merge sa fac un dasta, dar eu as mai multe ventilatoare sa ventileze bine si cu tot cu radiator pentru watercooling + as cumpara si boxe si sa le implementezi in birou. Uite :

M-am uitat, este impresionant. Baiatul care a avut ideea merita tot respectul, o sa vezi tu ca o sa-l remarce vreo companie mare si o sa ajunga cineva. Baieti ca el, cu asemenea idei, merita laudati.
Link to comment
Share on other sites

Tipic Steaua, ce le ceri.

 

M-am uitat, este impresionant. Baiatul care a avut ideea merita tot respectul, o sa vezi tu ca o sa-l remarce vreo companie mare si o sa ajunga cineva. Baieti ca el, cu asemenea idei, merita laudati.

Daca va continua cu asa ceva si cu alte modele, poate sa ajunga ceva si daca are si comenzi cu siguranta poate fi remarcat de o companie mare.

Link to comment
Share on other sites

Noi macar suntem in Champions League, nu ca voi care incercati sa ajungeti si voi aici. Vom vedea restu meciurilor cum vor decurge.

Nu știu de ce întotdeauna aduci în discuție echipa Dinamo București. Eu mă refeream strict la Steaua și la faptul că ne face de râs țara. Nu ești capabil să dai o replică pertinentă și începi să vorbești de Dinamo, patetic.

Link to comment
Share on other sites

Nu știu de ce întotdeauna aduci în discuție echipa Dinamo București. Eu mă refeream strict la Steaua și la faptul că ne face de râs țara. Nu ești capabil să dai o replică pertinentă și începi să vorbești de Dinamo, patetic.

Serios, Steaua face de ras Romania ? Dar cand a avut sansa Dinamo sa arate ca este echipa mare si sa aduca puncte pentru tara si nu ati trecut de primu tur pre-eliminar ? Nu vad cum face Steaua de ras Romania, a adus multe puncte de cand a fost infiintata si inca aduce asa ca Steaua este o echipa cu valoare. Asa ca nu te mai lua tu de Steaua sa zici ca face de rusine Romania, dupa ce ca incearca sa aduca puncte mai o vorbiti si de rau.

Link to comment
Share on other sites

Serios, Steaua face de ras Romania ? Dar cand a avut sansa Dinamo sa arate ca este echipa mare si sa aduca puncte pentru tara si nu ati trecut de primu tur pre-eliminar ? Nu vad cum face Steaua de ras Romania, a adus multe puncte de cand a fost infiintata si inca aduce asa ca Steaua este o echipa cu valoare. Asa ca nu te mai lua tu de Steaua sa zici ca face de rusine Romania, dupa ce ca incearca sa aduca puncte mai o vorbiti si de rau.

 

 

 

Îți mai pot da exemple, dar cred că sunt de ajuns. De asemenea, îți recomand să vizionezi următorul videoclip, referitor la modul în care aduce Steaua puncte.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.