Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am facut raportul. In urmatorul raport se pun comenzile din zilele de Sambata/duminica, sau se incepe de luni?

 

Pentru tine nu era obligatoriu raportul, dar e foarte bine că l-ai făcut. Următorul raport începe de Duminică după ora 19:00.

Link to comment
Share on other sites

Am facut raportul. In urmatorul raport se pun comenzile din zilele de Sambata/duminica, sau se incepe de luni?

Urmatorul raport il incepi de Duminica dupa ora 19:00, comenzile de Sambata (ora 00:00) pana Duminica (ora 18:59) pot fi puse la Cabbie of the weekend, sper ca ti-am fost de ajutor. Apropo, Vineri si Sambata nu exista ora obligatorie iar inca un mic detaliu este acela ca, Vineri de la ora 19:00 pana Vineri ora 23:59 (aceeasi zi nu altceva) nu se fac poze cand duci clientii. O seara placuta.

Link to comment
Share on other sites

Deci am inteles ca vineri de la ora 19:00 pana la 23:59 nu se fac poze cu clientii.

Sambata de la ora 00:00 pana duminica la 18:59 se fac poze si pot posta la campionu weekendului, sa zic asa.

Dupa incep de luni si vineri postez raportul si tot asa.

Nu?

Link to comment
Share on other sites

Deci am inteles ca vineri de la ora 19:00 pana la 23:59 nu se fac poze cu clientii.

Sambata de la ora 00:00 pana duminica la 18:59 se fac poze si pot posta la campionu weekendului, sa zic asa.

Dupa incep de luni si vineri postez raportul si tot asa.

Nu?

Ai inteles dar nu in totalitate, pentru noul raport incepi de Duminca ora 19:00 si termini Vineri 18:59.

Link to comment
Share on other sites

Tomyy, tu erai cand s-a filmat mizeria asta? :))http://www.youtube.com/watch?v=GHB8XQRWqKM

 

Nu, în Decembrie eram în Corleone. :)) La tine am fost prin Octombrie / Noiembrie.

Și da, chiar era o mafie bună, doar unul era antrenorul Cr1spy. Mi-e dor sincer de antrenamentele lui, exercițiul Baseball era crimă. :))

Link to comment
Share on other sites

untitled.jpg

Tomyy, ai +1 pt faza asta. :))

 

Buna seara fetele, cam multe rapoarte anulate, urat.. (bine ca nu-s si eu pe acolo) :))

Va urez weekend placut, bine, ce a mai ramas din el si profitati de timpul liber!

Nu s-a anuntat nici o sedinta, probabil ca saptamana asta nu o sa fie, asta o spun pt cei ce intreaba ''cand e sedinta''.

Goodluck!

Link to comment
Share on other sites

Stie careva o masina care se tuneaza super misto pana in 300k ( la mana a doua)?

Club , mie imi place foarte mult .

Pheonix , daca stii cum sa-l faci.

Blista Compact .

 

Neatza colegi .

Link to comment
Share on other sites

Stie careva o masina care se tuneaza super misto pana in 300k ( la mana a doua)?

Da, Club mi se pare printre cele mai frumoase, Phoenix daca vrei ceva mai sport, Premier daca vrei cate putin din fiecare (daca nu ma insel are cea mai mare viteza), Blista Compact daca vrei ceva mai ieftin, Stafford daca vrei eleganta unui Rolls vechi si Hustler daca iti ajung banii :)) Mult noroc!

Link to comment
Share on other sites

Dintre toate astea, care prinde cea mai mare viteza?

Ti-am zis, Premier-ul cred.

 

 

Buna dimineata la colegi! Mama de cand nu am mai postat aici!

Uitati aici poze de nabi: http://imgur.com/a/8iUDN#0

Mari mafioti voi 2 nebunilor :)) M-ati spart cu asta ce pot sa zic

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.