Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitari Nic_Adrian si Edutuuuuuu ca ati luat locul 2. GG

 

Bogdaaa, vreau eu la runda 3 >:D<<'>

 

Suntem pe locul 4 in clasament acum..Poate reusim sa ajungem in primele 3.

Multumesc!

 

Buna dimineata interfactiune :)). Ieri seara am facut skill 5 la rob, acum aveti cu ce da rob. :D

Cei inscrisi la proba 3 si 4 la b-olympics sa fi-ti prezenti astazi si incercati sa va ''antrenati'' inainte de a ajunge la event, ajuta mult!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc!

 

Buna dimineata interfactiune :)). Ieri seara am facut skill 5 la rob, acum aveti cu ce da rob. :D

Cei inscrisi la proba 3 si 4 la b-olympics sa fi-ti prezenti astazi si incercati sa va ''antrenati'' inainte de a ajunge la event, ajuta mult!

 

Haha, stie ce zice asa ca ascultati-l. Eu si Nic daca nu ne antrenam deloc ieri si mergeam la proba 2 cu degetul in gura, nu ajungeam unde suntem acum. :D Btw. ne vedem in-game.

Edited by Edutuu
Link to comment
Share on other sites

R3 all, primul post aici :X e bine, inainte eram spammer acuma nu mai sunt, ma bucur sa fac 1 post intr-o zi

 

 

Felicitari pentru probele olimpice

Mda..in GsB si eu eram spammer, dar aici nu prea am cu cine din cate se vede =]]

PS- se invata usor.

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru postul de lider, Bogda! Du-mi munca mai departe, mult succes că o să ai nevoie!

 

 

New roleplay name. :)

Again, numele este super fain, nu ma pot abtine haha. Neata factiune, ne vedem in-game. :*

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru postul de lider, Bogda! Du-mi munca mai departe, mult succes că o să ai nevoie!

 

 

New roleplay name. :)

Tare numele, il schimbi si in joc??

 

Neata factiune, azi nu cred ca pot fi foarte activ, asa ca ne vedem diseara la sedinta

Link to comment
Share on other sites

Tare numele, il schimbi si in joc??

 

Neata factiune, azi nu cred ca pot fi foarte activ, asa ca ne vedem diseara la sedinta

 

Este schimbat şi în joc.

 

 

Eu îmi voi continua cariera în facţiune ca postul de sublider, până mă va doborî timpul liber pe care n-o să-l mai am...

 

Încercaţi pe cât posibil să nu mai aveţi reclamaţii, nu uitaţi ce vă spuneam eu la fiecare şedinţă. Sunteţi taximetrişti, treceţi cu vederea şi nu intraţi în conflicte cu ceilalţi!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salut baieti, va salut de la munte. Tom sper ca nu te superi sau sa zici ca sunt plagiator... Mi-am comandat changenick: [DC]23andrei.Lakhnonin , e vreo problema?

Edited by DC 23andrei
Link to comment
Share on other sites

 

Salut baieti, va salut de la munte. Tom sper ca nu te superi sau sa zici ca sunt plagiator... Mi-am comandat changenick: [DC]23andrei.Lakhnonin , e vreo problema?

 

Bă, nu se poate. Cum să-ţi comanzi nume ca al meu? Plagiatorule!

 

 

Nu uitaţi de şedinţa de astăzi, şi felicitări pentru proba de la olimpiada de astăzi!

Link to comment
Share on other sites

 

Mersi tom, sper sa nu fie ultima ''medalie'' pe care vi-o aduc!

 

Ne vedem la sedinta fetele, sa fi-ti prezenti intr-un numar cat mai mare, prima sedinta tinuta de Bogda ca lider. :>

 

Gg pentru medalie, suntem in top :X

 

Link to comment
Share on other sites

Printre cele mai calumea filme cu super-eroi au fost cele din seria Batman :>

Baieti, fiti mai atenti (mai ales cei de rank 1). Am observat ca se cam practica reclamatile.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.