Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Sa nu va mirati de ce miroase a peste pe /f, m-am intors! :)) Sper sa nu avem probleme si sa reusesc cu ajutorul vostru sa tin factiunea cat mai sus. SF Taxi, sefii din San Fierro!

Bine ai revenit Goldfish,cu siguranta nu o sa avem probleme,fi sigur ca totul o sa fie bine,sper sa ne aduci factiunea in top . Forta Taxi San Fierro.

Link to comment
Share on other sites

Sa nu va mirati de ce miroase a peste pe /f, m-am intors! :)) Sper sa nu avem probleme si sa reusesc cu ajutorul vostru sa tin factiunea cat mai sus. SF Taxi, sefii din San Fierro!

Cand eram pe sleep mirosea a peste putin, dar nu stiam inca ca e de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Sa nu va mirati de ce miroase a peste pe /f, m-am intors! :)) Sper sa nu avem probleme si sa reusesc cu ajutorul vostru sa tin factiunea cat mai sus. SF Taxi, sefii din San Fierro!

 

>> Hei Goldfish! Bine ai revenit in San Fierro Taxi Cab Company! Sper sa duci factiunea cat de sus posibil si sa nu renunti usor. PS: Pwp de la Edutuu :* | PS2: Da eu sunt Edutuu :* Noapte buna! <<

Link to comment
Share on other sites

Sa nu va mirati de ce miroase a peste pe /f, m-am intors! :)) Sper sa nu avem probleme si sa reusesc cu ajutorul vostru sa tin factiunea cat mai sus. SF Taxi, sefii din San Fierro!

Mult noroc din cate am auzit esti cu examenul, o sa iti fie extrem de greu sa te imparti!

Insa sa nu il uitam pe Bogda, mare om, mare caracter!

 

A KING DIED ! ... and a FISH was born! -_-

Link to comment
Share on other sites

@@xGoldfish, cu multă sinceritate te felicit şi îţi urez mult succes cu această facţiune! Încearcă cât mai mult să menţii facţiunea la stadiul acesta, şi de ce nu, să o ridici şi mai sus. Cu orice nelămurire sau sfat eşti aşteptat la mine. Încă o dată, felicitări!

 

 

~Sper că nu am deranjat cu acest post.

Link to comment
Share on other sites

@@xGoldfish, cu multă sinceritate te felicit şi îţi urez mult succes cu această facţiune! Încearcă cât mai mult să menţii facţiunea la stadiul acesta, şi de ce nu, să o ridici şi mai sus. Cu orice nelămurire sau sfat eşti aşteptat la mine. Încă o dată, felicitări!

 

 

~Sper că nu am deranjat cu acest post.

Pe cine sa deranjezi? Din partea mea esti bine venit pe aici.

Link to comment
Share on other sites

@@Aleksandr Lakhonin, De ce sa o mentina la stadiul acesta? si nu sa o duca mai sus, noob Tomyy! :*

@@xGoldfish, Welcome bibane, iara esti rank mai mare ca mine, chiar si dupa ce ai parasit factiunea cu ceva timp in urma.

PS: hq-ul se numeste mai nou: Casa Manelelor, obisnuieste-te cu ideea.

Link to comment
Share on other sites

@@xGoldfish, cu multă sinceritate te felicit şi îţi urez mult succes cu această facţiune! Încearcă cât mai mult să menţii facţiunea la stadiul acesta, şi de ce nu, să o ridici şi mai sus. Cu orice nelămurire sau sfat eşti aşteptat la mine. Încă o dată, felicitări!

 

 

~Sper că nu am deranjat cu acest post.

Ai report! Nu ai permisiunea de a posta aici!

 

 

Glumesc

 

Noapte buna!

V-am pwpat! :*

Pwp si tie Tomyy :*

Te asteptam inapoi!

Inca o data felicitari @xGoldfish pentru lider. Te-am pwpat si pe tine :*

P.S: Sunt un pwpacios in noaptea asta :))

Link to comment
Share on other sites

@@xGoldfish, felicitari pentru functie! Ai grija de preferatii mei si continua treaba pe care am inceput-o aici. Va pwp pe toti! :*

Ti pwp si pe tine :*.

Poate o sa vii si tu in vreo 294 ore.

 

Eu am plecat la scoala.

Vedeti ce faceti, in special Basty. Nu fi naiv, se rezolva totul ;) Ai sa regreti mai tarziu...

 

Rank 3+, sa pastrati si mie pentru diseara niste teste de dat.. :)) Nu pastrati doar pentru voi ca nu se pune la raport :">

p@! :-H

Link to comment
Share on other sites

@@xGoldfish, felicitari pentru functie! Ai grija de preferatii mei si continua treaba pe care am inceput-o aici. Va pwp pe toti! :*

Nabul nostru preferat, mai intra si tu pe skype, p@

 

 

P.s: Vh@rul3

 

 

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi! Eu ma bag la somn, maine am 3 teste :| ...

 

 

Apropo... Stie careva un program de filmat, inafara de Fraps sau Bandicam? Sau, cum pot face la Bandicam sa nu mai apara site-ul in filmare? :D

Edited by Aforic 11
Link to comment
Share on other sites

Salutare! Ce faceti? Mi-am terminat si eu raportul azi, sunt implinit.

Doamne, nu am pomenit asa ceva =)) Din 15 acceptati cred ca au trecut daor 3. Astia da testeri :))

Nu prea am apucat sa te felicit Gold, asadar, congrats.

Eu ies, vorbim maine, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Mda, o sa mai recrutam inca odata peste o zi cred.

 

Cititi la Anunturi Importante.

 

Ma culc si eu, ne auzim dimineata. Noapte buna!

Ti pwp :*

Noapte buna!

Am plecat si eu la somnic ca e tarziu :(

Maime iar scoala.. da' vine si vinerea ce naiba.

Prea multi picati;)) Din 3 teste care le-am dat toti au picat:))

Link to comment
Share on other sites

Sarbatoresc ca am luat 10 la fizica si la romana. Toata ziua o sa tin avatarul asta!

Edited by DC Dimitri Vegas
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.