Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@,@@Mihaittzaa, este ultima data cand va mai atentionez. Nu este chat personal, nu este messenger si nici skype. Urmatoarea data cand va mai prind cu posturi de 3 cuvinte si alea chinuite de genul "Noapte buna, Buna dimineata, Salut, Papa, Te pup, afara ninge linistit" va treziti la sanctiuni cu FW fara sa va mai anunte nimeni. Am stat, am asteptat, v-am lasat in pace dar tot vad ca postati toate prostiile. Nu cooperati, nu se lasa bine. Acelasi lucru este valabil si pentru pozele/filmuletele/gifurile postate la discutii. Aveti topic special facut pentru asta: Divertisment.

Edited by 23Andrei Jupanul
Link to comment
Share on other sites

Buna Ziua, ce faceti?

 

Gresit!

Total Gresit, Induci lumea in eroare!

 

 

Nu am observat partea asta, poate i-ai dat edit ulterior.

Insa Nu este obligatoriu sa faci doar 3 comenzi / persoana pentru raport.

Incearca sa nu induci lumea in eroare, poate ca ai fost membru taxi, insa lucurile se schimba, Read them, dupaia iti dai cu parearea.

Edit:

- *aveți voie să faceți maximum 3 comenzi cu un client într-un interval de o oră, cine este prins că depășește această limită va fi demis direct.

Scuze sefu' , nu se mai intampla.

 

Btw, tu nu faci 1000posts? ;))

Link to comment
Share on other sites

Fain is , primul FW:)) Mi-a trebuit mie sa vorbesc. :))

De ma.. daca te-a mancat undeva. De ce le dai apa la moara? Fii tu cel mai cu cap, enerveaza-i prin aroganta si nepasare incat sa-i faci sa faca urat, apoi posteaza-i tu daca chiar ai ceva cu el.

 

 

Acum am intrat in casa, am fost vreo 1 ora afara sa dau zapada incat sa se poata deschide usa. Dumnezeule ce iarna.. daca o mai tine asa o saptamana fac febra musculara la ...

Link to comment
Share on other sites

Fain is , primul FW:)) Mi-a trebuit mie sa vorbesc. :))

vorba aia "Daca taceai, filozof ramaneai..

 

Lag infernal pe server....., chiar nici o solutie de a rezolva lagul?

Link to comment
Share on other sites

vorba aia "Daca taceai, filozof ramaneai..

 

Lag infernal pe server....., chiar nici o solutie de a rezolva lagul?

Cred ca o sa fie asa pana cand o sa treaca serverul la versiunea 0.3z. Asa am auzit si eu, acum na.. posibil sa fie si de la host, pentru ca am ajuns sa fim 800+ seara si cred ca nu mai face fata. Ca si forumul ...

Link to comment
Share on other sites

Nu am facut din 2009 pana acuma, nu o sa incep sa fac acuma.

Sa inteleg ca nu iti place spamul, fie treaba ta. Daca vrei sa faci 1000 si n-ai cu cine, doar cauta-ma :)) .

 

Off: 1700 :>

 

Ma duc sa ma culc, noapte buna.

Edited by 4FS SilviuM
Link to comment
Share on other sites

Nu cu totii suntem innebuniti dupa posturi ca tine ma Silviule :)). Maine alta zi de dat la zapada, deja m-am invatat si mi se pare ceva normal acum :)).

Ce parere aveti de noul avatar :> ?

Link to comment
Share on other sites

Nu cu totii suntem innebuniti dupa posturi ca tine ma Silviule :)). Maine alta zi de dat la zapada, deja m-am invatat si mi se pare ceva normal acum :)).

Ce parere aveti de noul avatar :> ?

Da,si eu la fel,toata gradina si toata curtea de facut partie:(.

Avatarul e super,imi plashe.:))

Link to comment
Share on other sites

Cred ca o sa fie asa pana cand o sa treaca serverul la versiunea 0.3z. Asa am auzit si eu, acum na.. posibil sa fie si de la host, pentru ca am ajuns sa fim 800+ seara si cred ca nu mai face fata. Ca si forumul ...

Cred ca versiunea noua nu va mai fi 0.3..va trece la 0.4a, as crede

 

Salutare....se anunta viscol mare...v-ati baricadat bine?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca versiunea noua nu va mai fi 0.3..va trece la 0.4a, as crede

 

Salutare....se anunta viscol mare...v-ati baricadat bine?

Posibil, nu stiu. Eu am auzit de la un prieten din SA:MP, ca o sa iasa 0.3z. Acum, cine stie, o fii ca tine. Cat despre viscol, da m-am pregatit. Am 4 pungi de pop corn cu unt, 1 cu cascaval, 1 cu bacon si 2 sticle de Sprite. Deci, 2-3 zile nu mai ies din casa =))

 

Edit: Stie cineva unde gasesc barile pentru toate factiunile?

Barile ca astea, sau alte modele:

 

 

SxyzXgu.png

Nu va luati de mine ca am pus imagine. Am pus-o in spoiler si am pus-o pentru ca am nevoie de ajutor, nu de frumos. :)

Edited by 4FS SilviuM
Link to comment
Share on other sites

Posibil, nu stiu. Eu am auzit de la un prieten din SA:MP, ca o sa iasa 0.3z. Acum, cine stie, o fii ca tine. Cat despre viscol, da m-am pregatit. Am 4 pungi de pop corn cu unt, 1 cu cascaval, 1 cu bacon si 2 sticle de Sprite. Deci, 2-3 zile nu mai ies din casa =))

 

Edit: Stie cineva unde gasesc barile pentru toate factiunile?

Barile ca astea, sau alte modele:

 

 

SxyzXgu.png

Nu va luati de mine ca am pus imagine. Am pus-o in spoiler si am pus-o pentru ca am nevoie de ajutor, nu de frumos. :)

 

Provizii..nu gluma :))...eu ce provizii am..spaghetti + o bucata de telemea = spaghetti cu branza..Yummy :X ! e incredibil ce gust poate avea (mai ales cand le prepar eu), conserve de peste, vreo 100L de vin,branza topita...etc etc..deci, pot sa nu ies din casa vreo 2 saptamani, si sa continui cu besturiele (Cabbie of the week & Cabbie of the weekend), deci no stress :))

Link to comment
Share on other sites

Posibil, nu stiu. Eu am auzit de la un prieten din SA:MP, ca o sa iasa 0.3z. Acum, cine stie, o fii ca tine. Cat despre viscol, da m-am pregatit. Am 4 pungi de pop corn cu unt, 1 cu cascaval, 1 cu bacon si 2 sticle de Sprite. Deci, 2-3 zile nu mai ies din casa =))

 

Edit: Stie cineva unde gasesc barile pentru toate factiunile?

Barile ca astea, sau alte modele:

 

 

SxyzXgu.png

Nu va luati de mine ca am pus imagine. Am pus-o in spoiler si am pus-o pentru ca am nevoie de ajutor, nu de frumos. :)

http://forum.b-zone.ro/topic/173553-suvenir-b-zone-userbars/

 

Aici gasesti userbarele( la suveniruri erau). Inca sunt fericiiiiiiiiiiiiiit <3. Astept sa pun raportul..

Link to comment
Share on other sites

@, ce e cu ura asta dintre voi? Si ei tot taximetristi sunt. Inteleg ca e concurenta. Dar pana la o limita, fara rautati si altele.

Link to comment
Share on other sites

@, ce e cu ura asta dintre voi? Si ei tot taximetristi sunt. Inteleg ca e concurenta. Dar pana la o limita, fara rautati si altele.

Cateodata ma faci sa te fac nob, cu toate ca nu vreau. Ce ura ma tata? Ce rautati sau alte chestii? Nu pot fii mandru ca am un coleg care este probabil cel mai activ taximetrist?

Si da, concurenta asta vine de cand a fost infiintat SF Taxi. Toti vedeau SF Taxi ca si cum ar fii ultima dintre companiile de taxi. Si normal ca acum suntem mandii cand cineva ne reprezinta. Nu vad ce "ura si rautate" ai vazut tu in mesajul meu de mai sus. Pur si simplu l-am laudat ca este mai activ ca toti.

 

Mna.. ciudatule :))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.