Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cateodata ma faci sa te fac nob, cu toate ca nu vreau. Ce ura ma tata? Ce rautati sau alte chestii? Nu pot fii mandru ca am un coleg care este probabil cel mai activ taximetrist?

Si da, concurenta asta vine de cand a fost infiintat SF Taxi. Toti vedeau SF Taxi ca si cum ar fii ultima dintre companiile de taxi. Si normal ca acum suntem mandii cand cineva ne reprezinta. Nu vad ce "ura si rautate" ai vazut tu in mesajul meu de mai sus. Pur si simplu l-am laudat ca este mai activ ca toti.

 

Mna.. ciudatule :))

Nob esti tu. Eu stiu prea bine despre ce vorbesc. Am mai prins mici rautati pe /f si /tx si ma refeream la modul general. Dar tu fiind prin alte factiuni nu prea mai ai tu de unde sa stii ce a fost nabule.

Link to comment
Share on other sites

, multumesc :* .

 

 

 

Ma bucur ca avem pe cineva ca tine in factiune, le da clasa celor din LV si LS. Tine-o tot asa :)

Merci..acum macar cat e vacanta sa profit , si luativa gandul astia... ReXxar ; AliNNN etc etc. de la besturi, din Sem II, poate...cine stie poate va mai las sa zicem..cu taxa de protectie alea alea..sa mai faceti un best :))....

Link to comment
Share on other sites

O singura data m-am bagat la besturi si aia a fost la cotweekend cand nu a participat nimeni si am castigat cu 6 comenzi! Super exemplu ce va dau :))

Edited by 23Andrei Jupanul
Link to comment
Share on other sites

Ma duc la culcare, postez imediat si raportul. , felicitari, zici de mine ca sunt nab, eu iti zic sa iti platesc amenzile, imi zici sa-ti dau transfer si iesi...

 

Noapte buna :*

Pai da. Chiar esti nab. Nu ies, iau crashuri/desyncuri de la lag si nu e dupa mine. Si banuiesc ca stii ca o poti plati liderului sau unui rank 4 dala cum cica ai fost si tu :)) nu neaparat mie.

Link to comment
Share on other sites

@, ultima ta sedinta. Aici luasem rank 2. Ce skinuri pe noi toti, inclusiv pe goldfish si Bogda :)) Numai sperietoarea de eroare era mai cu mot.

 

EDIT: Bafta cu RDT, poate dam testele intr-o zi

Edited by 23Andrei Jupanul
Link to comment
Share on other sites

Dar totusi Bogdaa de ce a lasat Liderul? Nu vrea sa-mi zica nimeni.. :)

Mi se pare ca a zis chiar el tot aici la discutii. Dar ca sa nu te pun sa cauti l-a lasat deoarece s-a lasat de joc. Pacat.

 

Ma las pe /sleep eu. Vedeti ce facei pe acolo.

Link to comment
Share on other sites

Gata, am ajuns acasa, cu 2litrii de bere la bord. :) mwhahah,

Nota 7, szmeu! astazi cuge cu manele,

 

 

N-am idee de ce examen zici tu acolo, dar succes

Examenul a fost la: Teoria campului electromagnetic, facultate an 2.

Link to comment
Share on other sites

Gata, am ajuns acasa, cu 2litrii de bere la bord. :) mwhahah,

Nota 7, szmeu! astazi cuge cu manele,

 

 

Examenul a fost la: Teoria campului electromagnetic, facultate an 2.

Felicitari pentru nota. Se pare ca inveti ceva.

 

BTW, cine are moduri pe taxiuri?

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.