Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@J o n n Y, nu mai contesta modul meu de sanctionare ca inca nici nu ai doua saptamani in taxi. Nu imi plac oamenii care comenteaza sa se afle in treaba si sa para mai importanti. Poate daca urmareai posturile de la discutii sa vezi de cate ori v-am atentionat acum nu te mai plangeai de FW-uri "aiurea". Si vezi ca, clear-ul se acorda daca si membrul merita. Nu stiu cat meriti tu daca inca te plangi de cum sanctionez eu. Fa bine si schimbati comportamentul asta. In caz ca nu iti place regulamentul, asta e deschis la orice ora http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page-14

Edited by 23Andrei Jupanul
Link to comment
Share on other sites

23Andrei. Zimi si mie. Din 15 comenzi am dus 8 persoane.

Una am dus-o de 5 ori in total ( o zi de 2 ori iar alta de 3 ori).

Alta am dus-o de 3 ori.

Iar alta de 2 ori.

Restul odata alcatuind cele 15 comenzi.

Arata ciudat pentru raport?

Link to comment
Share on other sites

@, da-o incolo de coincidenta :)). Cat timp nu ai mai mult de 3 intr-o ora cu acelasi client si cat timp nu sunt aranjate e totul ok. Bafa la mai multe, o sa te prind cu /find ai grija, rank down chiar ! Sunt in spatele tau si iti vad fiecare miscare! :))

Link to comment
Share on other sites

@, da-o incolo de coincidenta :)). Cat timp nu ai mai mult de 3 intr-o ora cu acelasi client si cat timp nu sunt aranjate e totul ok. Bafa la mai multe, o sa te prind cu /find ai grija, rank down chiar ! Sunt in spatele tau si iti vad fiecare miscare! :))

Te asigur ca om mai cinstit ca mine gasesti rar. :)) lasa ca bag si eu find pe tine sa vad daca ma urmaresti. Nu te poti pune cu mine :)))) .

 

Am auzit ca stai in sectorul one, nu vrei sa iesim la un ceai? :))

Link to comment
Share on other sites

Te asigur ca om mai cinstit ca mine gasesti rar. :)) lasa ca bag si eu find pe tine sa vad daca ma urmaresti. Nu te poti pune cu mine :)))) .

 

Am auzit ca stai in sectorul one, nu vrei sa iesim la un ceai? :))

Da cine esti tu ba, Regina Elisabeta a 69 -a, BERE BA, BERE!

 

DUBLIN =))

Link to comment
Share on other sites

Da cine esti tu ba, Regina Elisabeta a 69 -a, BERE BA, BERE!

 

DUBLIN =))

Ah sa-mi bag... m-ai prins... De unde ai aflat? :|

 

Am facut level 22. Felicitari mie.

 

Am ramas fara colegi de rank 3 :( . Uraaaaaaa ( glumesc)

Link to comment
Share on other sites

Ce face fetele? :* Eu acuma m-am trezit si sunt cobza de racit, nu mai pot..

Idem, ma joc toate tampeniile numai pe rpg1 nu intru!

 

Vorbim in game, POATE!

 

Care se joaca Cs 1.6 DR, sa facem un test de skill ( fara speed/cfg )

Link to comment
Share on other sites

@, Tot timpul a fost mai bine baut de cat racit. Eu stiu sa beau cu cap, nu le amestec, cand ii vad pe prunci in club, 13-15 ani, au pe masa Jack ,Vodka, Bere, Vin, Tequila , de toate ,se imbata , se fac de c***t si dupa ii stie tot orasul. Deci nu bea ca orbu :))

Link to comment
Share on other sites

@, ca tot vrei actiune, maine dupa sedinta am de gand sa facem un protect the vip ca saptamana trecuta.

 

Si in legatura cu spamul, cat timp e facut cu cap nu e nicio problema. Sa fie numai posturi lungi si cu sens. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

@, Ce war-uri vrei frate

Sunt in gang pe 2 ma.

 

 

@, ca tot vrei actiune, maine dupa sedinta am de gand sa facem un protect the vip ca saptamana trecuta.

 

Si in legatura cu spamul, cat timp e facut cu cap nu e nicio problema. Sa fie numai posturi lungi si cu sens. Noapte buna!

 

Pai, tinand cont ca aici in SF Taxi am facut ~500posts, ca sa nu mai pun la socoteala faptul ca in cateva luni am facut aproape 1800posts, fara sa fiu sanctionat (atat in game cat si pe forum), cred ca le fac cu cap.. mna. Zic si eu :)

 

Ne auzim maine, noapte buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Neata tuturor! Diseara dupa sedinta cine da un rob? Eu fac skill 4 diseara ca mai imi trebuie doar 1 rob. Mai vorbim prin game astazi....sunt de o luna in factiune si deabia daca am 5 posturi facute la discutii :))) SPAMMERILOR !

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.