Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti. Acum am intrat in casa, sunt obosit, am lucrat toata ziua la o masina. Voi ce faceti?

 

 

@, Frate, eu nu ma dau mare cate posturi fac sau cate am facut sau cate o sa fac, nu o sa ma ajute in viata cu nimic. :)

Nu ai inteles ce am vrut sa zic, esti prea nob :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Imi pare rau ca nu am putut ajunge ieri la sedinta
,

De data asta te iertam, insa data viitoare vei fi sanctionat, o sa faci la ture de hq de nu o sa mai stii cum te cheama.

off: am stat eu si cu alex, cu colegii, le-am tinut putina morala, si am dat amenzi evident.

Link to comment
Share on other sites

@, i-am batut de i-am omorat, a fost LCS pana la urma si am asteptat o ora ca sa iau crash in primele 3 minute. Ce pot sa zic, super prestatie ca am avut :))

Link to comment
Share on other sites

Helau! Ce faceti? Cum a fost la War/LMS sau cum vreti sa-i ziceti? Eu din pacate nu am putut ajunge. Sper ca v-ati distrat si ati dat tot ce e mai bun!

 

Pai a fost putin naspa ca am asteptat cam o ora sa incepem si dupa multi au luat crash dar in opinia mea a fost foarte tare.

Off maine prima zi de scoala dupa 2 saptamani succes la toti!

Link to comment
Share on other sites

Helau! Ce faceti? Cum a fost la War/LMS sau cum vreti sa-i ziceti? Eu din pacate nu am putut ajunge. Sper ca v-ati distrat si ati dat tot ce e mai bun!

A fost smecherie,dar am asteptat mult pentru putin.Daca nu era LMS era mai misto.

Ba maine e apocalipsa(incepe scoala).Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, se pare ca incepe scoala... lucrurile de care iti e frica cel mai mult tot se intampla.

Bafta la comenzi pentru noul raport si ca sa va mearga saptamana bine, v-am facut un cadou mai haios :)) Il gasiti la Divertisment: http://forum.b-zone.ro/topic/122564-san-fierro-taxi-divertisment-entertainment/page-67

Link to comment
Share on other sites

Diseara o sa fac un event, o sa va chem in hq sa votam.

Asta daca este de acord Andrei si Goldfish.

 

Va astept. O sa anunt si pe /f.

Nu cred ca iti trebuie permisiunea lui Goldfish/Andrei pentru a face un event in factiune, oricum, mai iesim si noi din monotonie.

 

@, Tu te-ai saturat? Eu la romana am scris 2 pagini juma', am crezut ca o bat pe profesoara.. :))

Ah, la noi a ascultat corigentii la romana, si mi-am facut nervi la fizica. :))

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi! Cum o mai duceti? Diseara vreau sa fac un event deagle pe /requestevent. Daca e cineva care vrea sa mi se alature sa ma anunte, va primesc cu mare placere. Pana atunci, have fun! :)

Am facut si eu 700 ore jucate, sunt fericit :))

Edited by Roby69 PATRONU
Link to comment
Share on other sites

In seara asta FW tuturor. Am prea multi nervi de la Flappy Birds =)) Bine ca s-a sters de pe market.

 

Recrutam, testerilor, iarasi e groasa se pare :))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.