Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am ajuns și eu acasă. Firește, am chiulit ca întotdeauna de la ultimele 2 ore, iar acum voi intra pe SA:MP. Voi ce faceți?

 

#hashtag, #primameapaginanouaaici

Edited by 4FS Juss
Link to comment
Share on other sites

Am ajuns și eu acasă. Firește, am chiulit ca întotdeauna de la ultimele 2 ore, iar acum voi intra pe SA:MP. Voi ce faceți?

 

#hashtag, #primameapaginanouaaici

 

Hai salut, eu unul am venit de la simulare si acum ma plictisesc. :)) Ne vedem pe joc. :D (Maine simulare la mateeeeeeee, panica, panica, panica)

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor.

Ce faceti?

Cum ati fost astia cu simularile? :)) Sper ca nu v-ati facut de rusine =))

Succes maine la Mate.

Ne vedem :-H

 

Neaaaa, nu ne-am facut de rusine....prea tare :)) Glumesc, a fost destul de usor ceea ce m-a lasat usor surprins ;)) Mersi pentru succes....o sa am nevoie mare maine :))

 

EDIT PENTRU EVENTIMENT MAREEEEEEEEEEEEEE! 69 DE POSTURI

Edited by Edutuu
Link to comment
Share on other sites

Am plecat sa-mi pun sarme in gura, cand ma intorc vreau sa vad disciplina.

 

De acum cine mai are glume cu mine sau nu ma asculta, va fi sanctionat!

 

pa

Link to comment
Share on other sites

Mama. Deci de acum mai bine suntem seriosi, fara glume, fara mistouri ca veti fi sancționat.

 

Alex cine te-a suparat?

Nimeni, dar vad ca uni ma iau de prost.

 

Nu tu, Diesel, tu esti nab.

Edited by Alex69
Link to comment
Share on other sites

Salutari :D, cea mai naspa zi de scoala care se va repeta mereu miercurea pentru ca am fizica fizica mate mate chimie romana :(, ma rog, Eu fac bine o sa intru sa-mi termin raportul mai tarziu dar mai intai sa-mi fac tema la romana *directoare* si vine fix maine din toate orele..

Edited by 4FS David66
Link to comment
Share on other sites

*Si a venit si momentul in care va parasesc. Multumesc pentru gazduire si pentru ca ati facut un ``razboinc`` din mine Goldfish, Andrei si Loloz!

 

*Ceilalti, va iubesc nabilor! Am legat prietenii pe care nu o sa le uit! V-am pupat!!!

 

*Goldifish (San Fierro Taxi Company Owner): Om de exceptie. Meriti tot respectul din lume, jos palaria pentru tine pestisor!

*[OJ]23Andrei (San Fierro Taxi Company Manager): Jos palaria Andrei! Esti un om cu capul pe umeri, corect si stii cum sa faci o factiune sa se simta bine!

*Loloz (San Fierro Shift Supervisor): Cel mai amuzant om! Tot respectul Loloz si ai grija de ``boboci``!

*Alex69 (San Fierro Dispatcher): Putin nab insa cinstit. Ai grija de ei Alex!

*RexXaR (San Fierro Cabbie): RexXar esti un tip foarte de treaba! Iti multumesc pentru timpul petrecut alaturi de tine pe la evenimente.

*FalleN. (San Fierro Cabbie): FalleN! Esti un tip de treaba si din nou iti multumesc pentru avatar si semnatura!

*[DC]Vladxx (San Fierro Cabbie): Omul cu evenimentele. Cel mai binevoitor om intalnit de mine! Succes Vlade!

*Basty98 (San Fierro Cabbie): Esti de treaba Basty. Mult succes omule!

*DeLiRic1 (San Fierro Taxi Rookie): Deliric esti de treaba. Succes omule si ai grija cu urmatoarea ta functie aici!

*JoK3RR (San Fierro Taxi Rookie): Ai grija de tine Cataline, succes in factiune.

*Mastermind (San Fierro Taxi Rookie): N-am apucat sa te cunosc deoarece nu esti prea vorbaret. Oricum, mult succes tipule!

*[pH]Ony. (San Fierro Taxi Rookie): Te cunosc, esti un tip super ok! Succes omule si ai grija cu urmatoarea ta functie aici!

*[GF]SnaKs2000 (San Fierro Taxi Rookie): Moldoveanul meu! Succes Snaks.

*Goosty (San Fierro Taxi Rookie): Nu am prea vorbit insa am vazut ca esti un tip foarte activ! Succes!

*[DC]Seba (San Fierro Taxi Rookie): Ah Seba, te cunosc de mult! Ai grija sa nu mai mananci FW ca e rau dupa. Bafta omule!

*[rTn]AliNNNN (San Fierro Taxi Rookie): Aline, esti de treaba dar cam nab. Lasa copilariile si o sa fie totul ok! Succes.

*TeR (San Fierro Taxi Rookie): Nu am prea vorbit insa la fel ca si Goosty esti destul de activ. Bafta.

*Mr.Mihaittza (San Fierro Taxi Rookie): Nu te-am prea vazut prin joc si nici nu te cunosc dar iti urez bafta!

*Chan (San Fierro Taxi Rookie): Nu am prea vorbit insa esti activ din cate am vazut. Ceau Chan!

*Vasyy. (San Fierro Trainee): Welcome si ai grija ce faci Vasi!

*[CF]Roby69 (San Fierro Trainee): Un nab. Succes prietene si fi fericit pentru ca tocmai ti-ai primit diploma de nab oficial!

*David66 (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit dar am observat ca esti de treaba!

*Smek (San Fierro Trainee): Mult noroc Smak! Ai grija de tine!

*ZEW (San Fierro Trainee): Esti de treaba, mult succes!

*D.Diesel (San Fierro Trainee): Un nab de treaba. Succes Diesel!

*[DC]Felton (San Fierro Trainee): Mult noroc SeanJ! Ai grjia ce faci.

*Piciu97 (San Fierro Trainee): Piciule esti de treaba. Am vorbit si prin joc si am observat asta la tine. Bafta tipule!

*[CF].SkY. (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit dar am vazut ca esti activ. Succes!

*[pH]Hubb (San Fierro Trainee): Esti un om de treaba si serios cand vrei. Ceau Hubb!

*CTN77 (San Fierro Trainee): Focsaneanul meu! Succes Cataline!

*JonnY (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit dar ti-am remarcat activitatea.

*Skies (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit. Succes!

*ShaddoW (San Fierro Trainee): Un prieten foarte bun. Succes ShaddoW si ai grija ce faci in San Fierro Taxi!

Edited by Edutuu
Link to comment
Share on other sites

 

 

*Si a venit si momentul in care va parasesc. Multumesc pentru gazduire si pentru ca ati facut un ``razboinc`` din mine Goldfish, Andrei si Loloz!

Salut Cadet, mi-a facut placere sa te am sub aripa, chiar daca au fost momente cand nu m-ai suportat, intr-un final a fost bine.

Mult success, si sa auzim numai de bine.

PS: INVATA PT. BACALAUREAT!

Link to comment
Share on other sites

@, Bafta omule... ne mai auzim... Succesc cu noua factiune.

Doamne ce simulare urata.... abia astept examenul sa scap odata...

Ma duc sa fac un dus si dupa ma duc la somn, noapte buna.

Edited by pH Ony
Link to comment
Share on other sites

Salut Cadet, mi-a facut placere sa te am sub aripa, chiar daca au fost momente cand nu m-ai suportat, intr-un final a fost bine.

Mult success, si sa auzim numai de bine.

PS: INVATA PT. BACALAUREAT!

 

Haha, salut Sefule Loloz. Nu a fost niciun moment cand nu te-am suportat. :)) Mersi pentru urare, inseamna ceva pentru mine. :>

PS: INVAT PENTRU EXAMEN NU BACALAUREAT! :))

Link to comment
Share on other sites

*Si a venit si momentul in care va parasesc. Multumesc pentru gazduire si pentru ca ati facut un ``razboinc`` din mine Goldfish, Andrei si Loloz!

 

*Ceilalti, va iubesc nabilor! Am legat prietenii pe care nu o sa le uit! V-am pupat!!!

 

*Goldifish (San Fierro Taxi Company Owner): Om de exceptie. Meriti tot respectul din lume, jos palaria pentru tine pestisor!

*[OJ]23Andrei (San Fierro Taxi Company Manager): Jos palaria Andrei! Esti un om cu capul pe umeri, corect si stii cum sa faci o factiune sa se simta bine!

*Loloz (San Fierro Shift Supervisor): Cel mai amuzant om! Tot respectul Loloz si ai grija de ``boboci``!

*Alex69 (San Fierro Dispatcher): Putin nab insa cinstit. Ai grija de ei Alex!

*RexXaR (San Fierro Cabbie): RexXar esti un tip foarte de treaba! Iti multumesc pentru timpul petrecut alaturi de tine pe la evenimente.

*FalleN. (San Fierro Cabbie): FalleN! Esti un tip de treaba si din nou iti multumesc pentru avatar si semnatura!

*[DC]Vladxx (San Fierro Cabbie): Omul cu evenimentele. Cel mai binevoitor om intalnit de mine! Succes Vlade!

*Basty98 (San Fierro Cabbie): Esti de treaba Basty. Mult succes omule!

*DeLiRic1 (San Fierro Taxi Rookie): Deliric esti de treaba. Succes omule si ai grija cu urmatoarea ta functie aici!

*JoK3RR (San Fierro Taxi Rookie): Ai grija de tine Cataline, succes in factiune.

*Mastermind (San Fierro Taxi Rookie): N-am apucat sa te cunosc deoarece nu esti prea vorbaret. Oricum, mult succes tipule!

*[pH]Ony. (San Fierro Taxi Rookie): Te cunosc, esti un tip super ok! Succes omule si ai grija cu urmatoarea ta functie aici!

*[GF]SnaKs2000 (San Fierro Taxi Rookie): Moldoveanul meu! Succes Snaks.

*Goosty (San Fierro Taxi Rookie): Nu am prea vorbit insa am vazut ca esti un tip foarte activ! Succes!

*[DC]Seba (San Fierro Taxi Rookie): Ah Seba, te cunosc de mult! Ai grija sa nu mai mananci FW ca e rau dupa. Bafta omule!

*[rTn]AliNNNN (San Fierro Taxi Rookie): Aline, esti de treaba dar cam nab. Lasa copilariile si o sa fie totul ok! Succes.

*TeR (San Fierro Taxi Rookie): Nu am prea vorbit insa la fel ca si Goosty esti destul de activ. Bafta.

*Mr.Mihaittza (San Fierro Taxi Rookie): Nu te-am prea vazut prin joc si nici nu te cunosc dar iti urez bafta!

*Chan (San Fierro Taxi Rookie): Nu am prea vorbit insa esti activ din cate am vazut. Ceau Chan!

*Vasyy. (San Fierro Trainee): Welcome si ai grija ce faci Vasi!

*[CF]Roby69 (San Fierro Trainee): Un nab. Succes prietene si fi fericit pentru ca tocmai ti-ai primit diploma de nab oficial!

*David66 (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit dar am observat ca esti de treaba!

*Smek (San Fierro Trainee): Mult noroc Smak! Ai grija de tine!

*ZEW (San Fierro Trainee): Esti de treaba, mult succes!

*D.Diesel (San Fierro Trainee): Un nab de treaba. Succes Diesel!

*[DC]Felton (San Fierro Trainee): Mult noroc SeanJ! Ai grjia ce faci.

*Piciu97 (San Fierro Trainee): Piciule esti de treaba. Am vorbit si prin joc si am observat asta la tine. Bafta tipule!

*[CF].SkY. (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit dar am vazut ca esti activ. Succes!

*[pH]Hubb (San Fierro Trainee): Esti un om de treaba si serios cand vrei. Ceau Hubb!

*CTN77 (San Fierro Trainee): Focsaneanul meu! Succes Cataline!

*JonnY (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit dar ti-am remarcat activitatea.

*Skies (San Fierro Trainee): Nu am prea vorbit. Succes!

*ShaddoW (San Fierro Trainee): Un prieten foarte bun. Succes ShaddoW si ai grija ce faci in San Fierro Taxi!

Esti ultimul nab, am vorbit des pe skype, ai grija de tine.

 

p.s: De mine nu ai zis acolo doar andrei,gold si loloz, te tin eu minte!

 

p@ naaab

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.