Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@ Ba nabule ! Eu am zis la gluma ! Poti sa ti ce semnatura vrei !

Eu ti-am facut-o doar asa, ca stii ca-ti fac ;]]

 

@ Formalitate ?! Eu crede-am ca intre noi e ceva mai mult ! =]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Glumesc nabus :]]

 

Restu ce faceti ?

Link to comment
Share on other sites

@, Aaa deci tu ai bagat cucu la mijloc, hmmm gata ! Te violez cand te prind.

 

@, Eram sigur ca ma iubesti motanel <3

 

De ce tot imi pica serverul...unora le merge...numai mie nu....mooor baa !!

 

Link to comment
Share on other sites

Ai ma da-i +1 si nu vorbi mult. Voi ce faceti ? Intrati in joc? La mine ploua cu galeata si ma plictisesc rau. All +1 me.

Link to comment
Share on other sites

Ai ma da-i +1 si nu vorbi mult. Voi ce faceti ? Intrati in joc? La mine ploua cu galeata si ma plictisesc rau. All +1 me.

Ba copile ,potleste-te o data , faci dublu post, faci spam, vrei sa ne inchida topicul? Daca se uita un admin pe aici am incurcat-o toti. Nu mai posta, a si schimba-ti numele de pe forul sa fie asemanator cu cel din joc altfel vei fi sanctionat in game. Ultima dta cand doar iti explic , tura urmatoare procedam altfel.

 

Neata SF Taxi , ce faceti? Cum o mai duceti? A pluat aseara ...aleluia, s-a mai racorit vremea.

 

Welcome noilor intrati , sper sa stati cat mai mult alaturi de noi.

Link to comment
Share on other sites

@ Ia, ca ce-i faci ? Aaa ? Daca este referalul lui Florynn, asta nu inseamna ca esti ca un lider pentru noi, sau trebuie sa te crezi superior ...

Eu sunt pentru a5-a oara in Taxi, sunt alti de rank 4 care nu stiu locatiile, dar mna, ii las in treaba lor, nu ma laud, dar, daca ma pun eu pe tine, sterg cu tine pe jos ...

Si vezi si cum faci, ca eu nu tolerez glumele de orice fel cum ai facut aseara cu Wanted-ul ..

Asa, ca eu iti sugerez s-o luam de la capat fara certuri si alte cele, ca eu nu am nicio problema cu tine.

Ti-ai luat-o in cap ca esti pe Referalul lui Fly si acum te crezi lider / sub-leader.

 

@ Tu periculosule :3. Dute si fai acolo Zone :]].

 

@ Da ce ba, ne-am apucat de raport ? E prea devreme sa-l fac =]]]. Glumesc ma, nu stiu, cred ca-i terminat de Luni sau de Marti. Stau acum mai mult in Photoshop, decat in Taxi On-Duty. :]]

 

Salut Taximeveselilor !

Ce faceti voi in, iar, aceasta zi calduroasa >.< .

Faceti ca mine si scapati de caldura, deschideti geamul la 05:00 si inchideti-l la 09:00, sau cand iese soarele.

Stiti ce bine e la mine acus` :).

 

Link to comment
Share on other sites

Crezi ca daca sunt refferalul lui floryn ma dau mare? Nu inteleg ce aveti cu mine. Adica orice postez eu aici, gaseste ala ceva sa imi zica.

Link to comment
Share on other sites

@ Vrei s-o luam pe faza asta, ok ?

Ai facut dublu - post. Pe Harddy l-ai suparat ..

Pe mine ma faci copil de 9 ani, din motiv ca tu il omori pe DuDa, dai si in mine, eu te omor pe tine, si tu dai Wanted ...

Si ti-am zis " PM ", si tu ma faci Nab si copil de 9 ani.

Daca te intereseaza, nu-s genul asta de persoana doar ca nu suport persoanele de genul tau, nu le pot tolera, altceva ?

Desigur, acum dai si tu cu ce am zis eu " Nici eu nu te suport " / " Nici eu nu suport persoanele de genul asta. "

Si ma iei pe mine cu " coleg ", pai ce colegi suntem daca ne dam Wanted, zi-mi si mie ?

Oow, atunci de ce-mi dai mie PM in legatura cu Test Log si-mi spui de referalul lui Florynn ? Crezi ca ma interesa ?

Link to comment
Share on other sites

@ Vrei s-o luam pe faza asta, ok ?

Ai facut dublu - post. Pe Harddy l-ai suparat ..

Pe mine ma faci copil de 9 ani, din motiv ca tu il omori pe DuDa, dai si in mine, eu te omor pe tine, si tu dai Wanted ...

Si ti-am zis " PM ", si tu ma faci Nab si copil de 9 ani.

Daca te intereseaza, nu-s genul asta de persoana doar ca nu suport persoanele de genul tau, nu le pot tolera, altceva ?

Desigur, acum dai si tu cu ce am zis eu " Nici eu nu te suport " / " Nici eu nu suport persoanele de genul asta. "

Si ma iei pe mine cu " coleg ", pai ce colegi suntem daca ne dam Wanted, zi-mi si mie ?

Oow, atunci de ce-mi dai mie PM in legatura cu Test Log si-mi spui de referalul lui Florynn ? Crezi ca ma interesa ?

Are aere ca e referalul liderului. Crezi ca asta ma sperie sau ce? Isi permite cam multe. Mai are putin si ma ameninta. Ce crede ca e cineva da ca e referalul liderului? Si eu sunt reefralul meu si? Pe bune, chiar sunt referalul meu :))

Link to comment
Share on other sites

Vreti sa imi dau demisia sa inteleg. Bine, asa o sa fac. V-am zis, nu imi pasa ca sunt refferalul liderului, nu ma dau mare ca sunt refferalul lui.

Link to comment
Share on other sites

@ Tu vorbisi ba ?

Tu ma expluatezi ! =]]]

Le fac ma, cu mare placee, chiar, doar sa-mi ceara :).

Sau, daca nu-mi cer, le fac eu.

De exemplu, Harddy.

Nici Avatar nu a cerut, cand le-am facut pe alea 3.

Dupa mi-a zis ca vrea cu Mambo Jambo ala pe care-l are acus`.

Link to comment
Share on other sites

@ Ce-am facut sa merit atata atentie !

Dar ce-am facut sa merit atata valoare ? :]]

 

@ Nu ai inteles unde bat, las-o moarta ...

 

Salut all !

Ce faceti ?

 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara baieti.

ce s a mai intamplat pe acolo. Ba cand se deschid aplicatiile Sf Taxi spuneti-mi si mie va rog.

@A N S I F E Asa arati tu ma :)))) Pune ti poza asta pe fb la profill. Zici ca-i pedofil dela ba :)))) morrr

Edited by Chiedyy
Link to comment
Share on other sites

Asa cum am promis :)

Noapte buna tuturor, sper sa va placa noile rang-uri :D

photo_name.png

Ce tare ar fi, daca nu aici macar in clan. Apropo iei cuc, am stat cu Arres toata noaptea in game :))

 

Welcome celor noi soer sa va simtiti bine !

 

Noapte buna SF Taxi !

Link to comment
Share on other sites

@ Si ce inseamna ? =]]

Pe limba celor No-Naruto ?

 

Am dat best Rob cu :]]

Pacat ca venit TAZ si ne-o spart roata .. :'(

Si apropo, a fost toata noaptea + ceva din dimineata :]]

 

Restu ? Luati cuc.

Ce faceti ?

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.