Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitări tuturor pentru seara asta. Ne-am descurcat bine, sper să o ținem tot așa și mâine.

Noapte bună El Loco Cartel, mâine o să vă anunț ce activitate o să aibă loc Vineri seara :)

Link to comment
Share on other sites

Extras de la discutiile celor din VTB: ,,Astazi putini, macar am cucerit 2 turfuri, pacat ca am pierdut 1 cu ELC, dar cu ELC? Chiar asa..culmea rau de tot, daca gaseam un loc sa ne strangem multi sa ii atragem, ar fi fost bine, dar plecam dupa cum ne taia capul...Asta e, turfurile vin si pleaca rapid.Vorbim maine am iesi va pup!CeawLeSS! :*`` Eh, si-au primit si ei putina bataie :))

 

*Neata tuturor, ce faceti? :D

Edited by TEG Edutuu
Link to comment
Share on other sites

Extras de la discutiile celor din VTB: ,,Astazi putini, macar am cucerit 2 turfuri, pacat ca am pierdut 1 cu ELC, dar cu ELC? Chiar asa..culmea rau de tot, daca gaseam un loc sa ne strangem multi sa ii atragem, ar fi fost bine, dar plecam dupa cum ne taia capul...Asta e, turfurile vin si pleaca rapid.Vorbim maine am iesi va pup!CeawLeSS! :*`` Eh, si-au primit si ei putina bataie :))

 

*Neata tuturor, ce faceti? :D

Salutare ce faceti baieti?

Au luat-o in freza pe sistem!

Edited by AIM Rogozoviki
Link to comment
Share on other sites

De astazi sunt noul vostru coleg.

 

ON: I-am tabacit pe VTB, sa mai sufere putin, maine dimineata direct la ei la discutii ma duc sa mai rad putin =))

Link to comment
Share on other sites

Ce pot spune :)) ,,Ne-am facut de ras azi ba... toti pleaca cum vor, nici o organizare.. La waru' pe ELC nici n-aveai ce sa faci erau 200 pe cladirea aia si muream instant..``(luat de la Avispa - Discutii) | @, stiu fratica, dar uite ca daca jucam uniti si bineinteles ascultam de rank 4+, facem minuni. Noapte buna tuturor! Pe cine prind online, primeste 1k. :D

Link to comment
Share on other sites

@@Zarzare, La noi in Suceava, "pupati-as bretonul tau" ( doar in grupul meu de prieteni :)) ) e ceva gen un alint, cum ar fi: frumos esti, dragalas esti, frumosule, dragutule, amprentatule.. bravo wa ! Edited by Nutline SV
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! Felicitari pentru war-urile de aseara! Sper s-o tinem tot asa. Zarzare, ma bucur ca ai reusit sa intreci recordul celorlalti lideri.

 

@, Dap, is facute de je. vrei si tu :)?

Salut, as vrea eu niste imagini din alea pentru semnatura.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.