Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

Salutare dragi tovarăși, se pare că nu scăpați așa ușor de mine ;))

Sper ca de Luni să încep în forță și să recuperăm ce am pierdut. Noapte bună El Loco Cartel :)

 

Dar ce surpriza placuta ne-ai facut ma zarzare ma, ma uimesti, eu unul chiar nu ma asteptam sa revii, mai ales dupa ce mi-ai impartasit planurile tale de viitor. (Laugh) Oricum bine ai revenit sunt curios cum o sa fie cu tine coleg nu lider, dai dovada de o modestie incredibila ma, adica tu ca lider te reintorci ca rank 1 si esti dispus sa ne ajuti in continuare.

 

Welcome celor noi sper sa va acomodati repejor si sa facem o treaba buna, saptamana asta ne-am odihnit, insa vin warr-urile si trebuie sa avem bateriile incarcate. Hai sa le aratam astora adevarata putere a nebunilor din El Loco Cartel.

 

Eu nu am chef de somn, sunt prea plictisit sa mai si dorm ne vedem in-game! O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Ma pliptisesc , am dat rob si sunt in jail.

Welcome si cum ai spus si tu anterior si eu sper sa te integrezi cat mai repede si sa ne intelegem cat mai bine. Pe viitor incearca sa dezvolti posturile in cazul in care nu vrei sa iei FW.

 

Hei gasca, ce faceti? Eu unul ma plictisesc in casa, am ramas si fara tigari afara ploua, aveam un chef de fotbal dar se pare ca mama natura e tot timpul contra mea!

La voi e vreme frumoasa sau tot asa?

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ELC! Ce faceti? Ma duc sa mananc ceva si intru in game. Tre' sa ne odihnim bine weekendul asta pentru ca luni sa avem bateriile incarcate!

Link to comment
Share on other sites

Salut gasca! Ce faceti? Eu am fost umpic pe-afara cu my wife si acum am revenit in forta pentru antrenament.

 

Ne auzim in game, o zi bun si spor la training.

Link to comment
Share on other sites

Frumos antrenament, chiar ma asteptam sa ma plictisesc, insa am fost uimit de prezenta si de moderatia antrenamentului. Felicitari zeama ca ai rezistat atata si ca ai avut rabdare cu unii dintre noi..:)) Sper sa ne descurcam la fel de bine si la warr-uri.

 

Eu ma duc sa-mi fac ceva de mancare, ma odihnesc umpic si revin. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

$@|_, ce mai faceti? Maine in intervalul 14:00-18:00 o sa ajung acasa pregatit de sa:mp. Imi pare rau ca am ratat activitatea de azi... O seara buna la toti!! Aaaa da, welcome celor noi.


$@|_, ce mai faceti? Maine in intervalul 14:00-18:00 o sa ajung acasa pregatit de sa:mp. Imi pare rau ca am ratat activitatea de azi... O seara buna la toti!! Aaaa da, welcome celor noi.

Link to comment
Share on other sites

R3, baj3ti. Sper ca sunteti pregatiti pentru antrenamentul de diseara.

Suntem pregatiti pentru antrenament.

Welcome celor noi .

Noapte buna El Loco Cartel , ne vedem maine in game :)

Multam, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara ELC! Astazi a fost o zi buna pentru mine. Am resuit sa-mi indeplinsesc un vis, acela de a avea Sultan. Antrenamentul a decurs bine, sper sa ne descurcam asa si la war. Ne vedem maine in game, bafta!


@@zeAma69, felicitari cu noua functie. Sper sa te descurci!


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.