Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hahaha.

 

 

Le-ai dat-o maxima .

=)))))))))))))))))))))

 

 

 

 

Ba.. Intr-un fel, fiecare face ce vrea cu viata lui.. Dar na..

 

 

Daca unii au 23++ de ani si joaca Sa:Mp, n-ai ce sa le faci, poate au prea multi bani si nu le trebuie sa se duca la munca.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha.

 

 

Le-ai dat-o maxima .

=)))))))))))))))))))))

 

 

 

 

Ba.. Intr-un fel, fiecare face ce vrea cu viata lui.. Dar na..

 

 

Daca unii au 23++ de ani si joaca Sa:Mp, n-ai ce sa le faci, poate au prea multi bani si nu le trebuie sa se duca la munca.

 

Nu cred ca le strica un ban in plus,la mine in oras se cauta sofer pe vidanjere,deci ii pot asigura un loc de munca simplu si banos...asta doar asa ca mi-e mila de el :(.

Link to comment
Share on other sites

Avem gloante de haur. Suntem un team de 4 insi care mergem toti grupati mai mereu si stii ca atunci cand trag mai multi in tine cu m4, nu stiu cum sa-ti zic, dar cam fuge HP-ul la plimbare.

 

@, cry me a river dude.

 

 

 

Am auzit de tine, esti zeu...

 

 

Nu am ajuns sa ma dusmanesc intr-un joc.. Dar sunteti prea belea.. Cum ma vedeti, nici o secunda nu trece si-s mort.. Hai lasati-o . Nu m-am nascut ieri :) ..

Link to comment
Share on other sites

Iti sugerez sa termini cu suferintele tale, si nu te mai crede lider cand nu e andrei.

 

Ma bag sa fa niste review-uri ne auzim mai pe seara.

Edited by ASKK1
Link to comment
Share on other sites

Iti sugerez sa termini cu suferintele tale, si nu te mai crede lider cand nu e andrei.

 

Ma bag sa fa niste review-uri ne auzim mai pe seara.

 

 

Ba copile, vezi-ti de treaba si nu te baga in seama cu mine .

 

 

Daca esti din oras cu Andrey, nu inseamna ca nu te sanctioneaza, o sa am eu grija sa te sanctioneze, o sa fac tot posibilu .

 

Smecheri de astia ca tine am mai vazut.

Link to comment
Share on other sites

Semnatura si avatarul tau spun tot.Nu am zis ca nu ma sanctioneaza Andrei,am spus doar ca m-ai enervat la war cu suferinta aia cu armele.

 

 

Sunt lider arms, am facut un regulament, citeste, invata, respecta. :)

 

Prin avatar si semnatura ironizez multi copii de pe Sa:MP, dar nu stiu ce ti se pare tie, dar oricum nu-mi pasa. :) Sa-ti postezi rapoartele ca verific ;) .

 

Sa nu trec la sanctiunii .

Link to comment
Share on other sites

Asta este,nu trebuie sa dramatizam pentru 1 zi...Oricum sa vazut ca nu a fost Andrey on...

Asta e,numai acuzati ca nu putem face noi nimic..incet incet ne ridcam si noi...

 

 

Nu o sa ne ridicam, ca daca mai vin 2 playeri ca Line. si M4ms, asta care se crede zeu dupa o zi, o sa plec eu, o sa plece si altii, care vor sa faca ceva, dar nu pot din cauza lor.

 

 

 

 

 

 

Am fost eu prea bun . ;). Arms postiv-va ss-uri de inainte si dupa war. :) Numai glumesc, o sa trec la FW.

 

Pana acum primeam ss-uri cu unii care nu dau arme, pe toti i-am iertat, si am incercat sa discut cu voi , dar daca nu vreti, schimbam foaia .

 

http://postimg.org/image/m464jy9b7/9849852b/ - Asta zice totu.

Link to comment
Share on other sites

Gata ma terminati,asta ne mai lipsea sa ne certam si intre noi...

 

@m4ms esti de 2 zile in factiune vezi-ti de treaba ta si respecta pe cei de rank 2+ cat si regulamentul factiunii.

 

PS:Cand nu postez eu aici nu se uita nici d***,cand postez numai "BossI" pe la discutii :))

Link to comment
Share on other sites

Gata ma terminati,asta ne mai lipsea sa ne certam si intre noi...

 

@m4ms esti de 2 zile in factiune vezi-ti de treaba ta si respecta pe cei de rank 2+ cat si regulamentul factiunii.

 

PS:Cand nu postez eu aici nu se uita nici d***,cand postez numai "BossI" pe la discutii :))

 

 

Lasa-l ma, ca poate e vecin sau prieten cu andrey in realitate si gata..

 

 

Crede ca nu pateste nimic.

 

O sa am grija maxima de el, daca nu ii face nimic andrey, m-am dus din prima la Kelton ;).

 

Si mai am SS-uri , nu-i problema.

Link to comment
Share on other sites

 

Numai glumesc, o sa trec la FW.

 

 

Nu ne mai inspaimanta in halu' asta =))))))))))))))))))).

Esti penibil sincer =))), apropo de unde ti-ai luat tricoul din avatar?

=)).

Link to comment
Share on other sites

Da? Bun.

 

 

 

 

Nu sunt eu ba . :) Hai las-o, chiar nu-mi bat capu cu voi :)).

 

 

N-am altceva mai bun de facut decat sa ma cert cu voi? Doi copii care n-au vazut lumina de luni de zile ?

Edited by icseM SV
Link to comment
Share on other sites

M4Ms.-mie mi-ar fi rusine sa ma iau in gura cu unul mai mare in rank ca mine,tac si inghit,eu am un respect pentru cativa playeri din factiune.Ar trebui sa-i respecti si tu macar pe :NewLife,Pharell.,[sQ]Madytz,[sQ]Andrey si iCSEM,ascultai,stiu mult mai multe ca tine SAMP.Iti garantez.

Edited by Leg0las
Link to comment
Share on other sites

Pai da ma m4ms dar dc nu sa luat de mine,nu ma amenintat pe mine cu FW sau pe altul,nu zic ca-s cruce de-nchinat dar EXAGEREZI umpic tu nu crezi ?

Nici acum nu ti-ai dat seama dc?Pentru ca sunt din acelas oras cu Andrei si ala crede ca ma favorizeaza,se oftica.
Link to comment
Share on other sites

Ma, stiu cum e cand cineva face pe liderul, nu ma iau de nimeni. Dar incetati cu prostiile astea, nu ajungeti nicaieri. Si nu mai vorbiti aiurea despre cei care au luat ban, nu stiti despre ce e vorba.

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.