Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ma, voua va merg RPG1 si 2? Ca incerc sa ma conectez si nu pot.

EDIT: Am gasit motivu' :D

Data: 26.08.2013 18:00
Motivul pentru care este down: Serverul va fi mutat pe un nou dedicat mult mai performant pentru a reduce din load si lag. Va fi un rollback pana la ora 10:16.
Cand va reveni? In jurul orei 21:00

Auzi ma , nu vii si tu pe ts3 sa ma ajuti cu ceva ? ca am incercat sa fac singur si s-a bulit tot gta-ul , ca am intreles ca o duci bine cu modurile =))

Link to comment
Share on other sites

=)) Prea tare faza cu rollback-ul. E bine ca avem HQ-ul, sper sa nu-l pierdem maine.
Link to comment
Share on other sites

* Madytz degeaba am dat rob fail ieri, s-a dat rollback :))

 

* si uite asa, ne-am recuperat si parcela de la HQ..

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, duc cainele la veterinar. Revin mai tarziu, poate dam si un rob :)

Link to comment
Share on other sites

Mi-am dat seama de turfuri cand am auzit de rollback. Ne-am intors in timp si avem sansa sa schimbam istoria. :))

Maine o sa facem bine si-o sa castigam, daca nu alte turfuri, macar ne vom pastra HQ-ul. ^^

Link to comment
Share on other sites

Mi-am dat seama de turfuri cand am auzit de rollback. Ne-am intors in timp si avem sansa sa schimbam istoria. :))

Maine o sa facem bine si-o sa castigam, daca nu alte turfuri, macar ne vom pastra HQ-ul. ^^

 

Era frumos daca faceam un antrenament azi ... maine sper sa iesim pe + cu cateva turfs-uri :D

Link to comment
Share on other sites

@@Snizel, daca maine o sa fi on, sigur luam alte turfuri. E altceva cu liderul on, organizarea difera mult.

Link to comment
Share on other sites

Stiu, desi ar trebui sa ascultati si de Madytz in aceeasi masuira. La warul anterior eu nu am facut aproape nimic, n-a fost cazu'.

 

Wai snizel , cate aplicatii s-or strans =))) nu crezi ca ar fi cazul sa raspunzi la ele? :)) ca dupaia o sa fie iara multe si stai mult :-W

Link to comment
Share on other sites

O sa raspund, dar cam degeaba, nimeni nu ia invite pana nu intru.. Deocamdata downloadez cu 100kb/s <3..Inca 4 ore si e downloadat jocu'. :|

Le dai si tu timp mai mult sa na , sa mai invete , una alta pana vii tu =))

Link to comment
Share on other sites

O sa raspund, dar cam degeaba, nimeni nu ia invite pana nu intru.. Deocamdata downloadez cu 100kb/s <3..Inca 4 ore si e downloadat jocu'. :|

 

ai bulit windowsu ? sau vre-o piesa de la pc ?

 

* cine are chef sa mute frigiderul sa ma contacteze in game !

Link to comment
Share on other sites

Sparg geamuri, dinti si conturi :> Care va bagati? :)) Glumesc, eu am plecat pentru cateva zile, deci ne revedem pe 2-3, cam asa. Va urez bafta si succes in toate.

Snizel, in loc sa te chinui cu coaja aia de PC, nu iti iei altul mai bine?

Link to comment
Share on other sites

ai bulit windowsu ? sau vre-o piesa de la pc ?

 

* cine are chef sa mute frigiderul sa ma contacteze in game !

Windowsu', si nu l-am bulit eu, inexplicabil s-a stricat, eu n-am facut nimic neobisnuit..

Si piesele sunt la fel de bune ca el...:))

 

@@MyAir, poate v-am mai zis, da' nu-mi permit sa-mi cumpar aproape nimic, nici nu ma gandesc la calculator. :-??

Link to comment
Share on other sites

Eu ma duc sa ma uit la TV, ne auzim maine de dimineata. Felicitari pt rob, a iesit destul de bine. :)

 

@Maine sper sa luam macar 2 turfuri.

Link to comment
Share on other sites

Maine zi de war, abia astept sa ma joc putin cu deagle..

* Noutati: Kelton la detronat pe Krysty din functia de lider New Reporter!

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Loco, ne auzim maine, steaua sa calificat, maine zi de war... mai frumos nu se poate....maine jumate de sf va fi portocaliu ;) Somn usor !

 

Maine zi de war, abia astept sa ma joc putin cu deagle..

* Noutati: Kelton la detronat pe Krysty din functia de lider New Reporter!

 

Ce a patit krysty ?

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Loco, ne auzim maine, steaua sa calificat, maine zi de war... mai frumos nu se poate....maine jumate de sf va fi portocaliu ;) Somn usor !

 

 

 

Ce a patit krysty ?

 

check: http://forum.b-zone.ro/topic/153755-plangere-krysty-news-reporter-comportament/

 

Noapte buna tuturor, ma retrag la TV!

Link to comment
Share on other sites

@@Snizel,Nu trebuia sa inchizi topicul cu aplicatii pentru ca nu suntem decat 36 de membri in factiune, mai este loc de inca 4 :)

Noapte buna all, ma pun si eu in pat acum, sper sa ma trezesc maine :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.