Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Snizel,Nu trebuia sa inchizi topicul cu aplicatii pentru ca nu suntem decat 36 de membri in factiune, mai este loc de inca 4 :)

Noapte buna all, ma pun si eu in pat acum, sper sa ma trezesc maine :)

Nu cred ca te-ai uitat la cati am acceptat.. Il redeschid daca-i nevoie, nu-i problema si nici graba. :-??

 

do+you+even+know+what+mfw+means+_b80771a7fffc3a5429bb7ea0c02e4f31.jpg

^my face when...mi-am amintit ca o sa avem war astazi.

De dimineata (~10-11) va trebui sa merg cu tata pana in oras. Nici nu stiu daca ma intorc pana la war, poate se repeta istoria. =)

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, acum m-am trezit si eu. Am auzit ca s-a calificat Steaua, felicitari. Totusi, nu ma asteptam sa revina Legia de la 0-2.Anyway, ne auzim in game. Sper sa facem o treaba buna la waruri azi.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti da si eu am auzit . Ma bucur ca sunt cu voi acum in El Loco Cartel deabi astept warurile. Sa crestem factiunea ! Spun eu ca daca o sa facem 40/40 si o sa avem oameni seriosi si o sa ne mentinem va fi una dintre cele mai bune ganguri .

 

Si da ne mai auzim in game .

Edited by S4L Tudster
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, pana vine vremea war-urilor ma bag la o scurta curatenie..

 

* cine credeti ca va prelua New Reporter ?

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, pana vine vremea war-urilor ma bag la o scurta curatenie..

 

* cine credeti ca va prelua New Reporter ?

 

Eu sper sa ia cineva cu capu' pe umeri cum a fost empty ... oricum nu e o functie cu care sa te joci, necesita foarte mare atentie si activitate, nu cred ca va lua oricine...

Link to comment
Share on other sites

Salutare baietii din ce vad ne-am descurcat foarte bine nu am iesit nici pe + nici pe nimeni ne-am pastrat hq-ul iar in rest ne-am prezentat bine eu voi spune ca in urmatoarea saptamana El Loco Cartel va creste si isi va arata adevarata putere

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu Snizel si mi-a dat permisiunea de a va da niste prime.

 

Primele constau in 1.000$ / persoana prezenta (de la inceputul warurilor pana la sfarsitul acestora) in ziua de Vineri 10/28/2013. Eu nu voi fi online, dar Snizel sau cineva responsabil imi va da SS cu cei care au fost la inceput si la sfarsit.

 

** Daca nu va regasiti in ambele ss-uri nu veti primii banii!

** Cine ia BEST va primi inca 3.000$ !

 

Ne vedem in game!

Link to comment
Share on other sites

Care ma ajuta si pe mine ? Mi-am reinstalat gta-ul, am pus crack, acum deschid sam-ul se incarca bara aia din stanga jos si pe la final, cand se termina de incarcat iau crash :| Ce sa fac ? am reinstalat samp-ul, am mai pus crack-ul odata, lasati-va o parere plz

Link to comment
Share on other sites

Aha , destul de frumos ce vrei sa faci .. dar mai bine bagai un event asa in mafie :) era mai frumos parerea mea..

O sa bag si eventuri ce reprezinta mafia si eventuri doar pentru noi. Primele sunt ceva asa..aperitiv.

Edited by Error 404
Link to comment
Share on other sites

Bun dupa cateva zile de munca am terminat prezentarea , asa ca nu va mai tin in SUSPANCEEEEEE si uitati munca voastra :) Multumesc de ajutor tuturor actorilor fara voi nu iesea :).

 

Vizionare placuta :P

 

 

Topic special :) = http://forum.b-zone....l-presentation/

 

@ ASA , stiti cum sta treaba nu? :)) Daca va placut astept un PLUS :*

Macar a iesit ceva dupa atatea zile de nervi la filmari ;;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.