Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Care ma ajuta si pe mine ? Mi-am reinstalat gta-ul, am pus crack, acum deschid sam-ul se incarca bara aia din stanga jos si pe la final, cand se termina de incarcat iau crash :| Ce sa fac ? am reinstalat samp-ul, am mai pus crack-ul odata, lasati-va o parere plz

Stie cineva cum sa rezolv chestia asta? sau sa intreb la suport ?

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva cum sa rezolv chestia asta? sau sa intreb la suport ?

 

Nu sunt expert in probleme de genul, dar stergerea fisierului gta.sa_set din documents m-a ajutat in majoritatea cazurilor . Daca ai moduri sterge-le.

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))) MOR DE RAS :)))))))) doamne cat adevar :)))))))))) uitati-va nu veti regreta

Sunt criminali aia. =))

 

Felicitari celor cu filmu. Foarte buna lucratura ati facut acolo. :)

Link to comment
Share on other sites

Eu ma duc la TV, noapte buna. Interesanta activitatea cu 69 si Avispa, o sa postez maine pozele.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna El Loco Cartielenilor. O sa postez maine dimineata un ss de la evenimentul din seara asta organizat de Letzgo si Explosive. Ne auzim pe vineri seara, sambata. O sa fiu plecat.

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))) MOR DE RAS :)))))))) doamne cat adevar :)))))))))) uitati-va nu veti regreta

=))))))))) n-am mai ras atat de mult la un video, ahahahaha, amuzanti rau tipii. =)

Vedeti ca maine s-ar putea sa stau mai mult afk, la fel ca azi, de altfel.. Am de mers prin oras. Si poimaine cred ca o sa plec putin, dar nu foarte mult.

Sper sa nu fie probleme in joc.. :]

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, mai bine zis buna dimineata, ma pun si eu acum in pat, vorbim maine (azi) in joc.

Pot spune ca suntem cea mai nocturna factiune, singura cu 3-4 membrii online la ora 5 dimineata =))

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, mai bine zis buna dimineata, ma pun si eu acum in pat, vorbim maine (azi) in joc.

Pot spune ca suntem cea mai nocturna factiune, singura cu 3-4 membrii online la ora 5 dimineata =))

3-4, da' cand te uiti pe /f zici ca sunt 20..la ce spam faceti.

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))) MOR DE RAS :)))))))) doamne cat adevar :)))))))))) uitati-va nu veti regreta

 

 

=))) prea tare filmul, you made my day :)).

 

 

Buna dimineata, ma duc sa mananc ceva si ne auzim in game la cateva ture de mats. Poate si la un rob mai tarziu..

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

* Fratilor eu merg sa pap, astazi am ceva treaba de rezolvat dupa care stau si eu linistit in game :)) pana atunci baftalos!

Link to comment
Share on other sites

M-ai prins.. Nu stiam cum sa va spun, imi pare rau ca a trebuit sa aflati asa..

 

Mi s-a parut mie...cand am dat testul m-a intrebat daca vreau tielefoane. :))

 

Salutare...intru si eu cateva ore in game dupa care ne auzim poimaine. Va reamintesc de prime!

 

 

" Am vorbit cu Snizel si mi-a dat permisiunea de a va da niste prime.

 

Primele constau in 1.000$ / persoana prezenta (de la inceputul warurilor pana la sfarsitul acestora) in ziua de Vineri 10/28/2013. Eu nu voi fi online, dar Snizel sau cineva responsabil imi va da SS cu cei care au fost la inceput si la sfarsit.

 

** Daca nu va regasiti in ambele ss-uri nu veti primii banii!

** Cine ia BEST va primi inca 3.000$ ! (dovada se face prin PM). "

Link to comment
Share on other sites

Mi s-a parut mie...cand am dat testul m-a intrebat daca vreau tielefoane. :))

 

Salutare...intru si eu cateva ore in game dupa care ne auzim poimaine. Va reamintesc de prime!

 

 

" Am vorbit cu Snizel si mi-a dat permisiunea de a va da niste prime.

 

Primele constau in 1.000$ / persoana prezenta (de la inceputul warurilor pana la sfarsitul acestora) in ziua de Vineri 10/28/2013. Eu nu voi fi online, dar Snizel sau cineva responsabil imi va da SS cu cei care au fost la inceput si la sfarsit.

 

** Daca nu va regasiti in ambele ss-uri nu veti primii banii!

** Cine ia BEST va primi inca 3.000$ ! (dovada se face prin PM). "

Nu ar fi mai usor sa te uiti la evidenta war si sa ii premiezi pe cei care au postat pozele de la toate war-urile ?
Link to comment
Share on other sites

Nu ar fi mai usor sa te uiti la evidenta war si sa ii premiezi pe cei care au postat pozele de la toate war-urile ?

 

In cazul in care Snizel nu a putut procura screenshoturile am sa verific evidenta war.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.