Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eu ma duc la TV, ne auzim maine. Sper sa castigam macar 2 turfuri maine. Toate sperantele catre Pandurii, din pacate Astra si Petrolul nu au reusit sa intoarca rezultatul.

Link to comment
Share on other sites

culca-te ba, maine ai de consumat nervi !! :)) vii si tu cu spazu sa mai curati turfs-urile

Probabil ca maine la ora aia o sa fiu plecat in oras. Merg cu tata sa vedem de-un laptop si poate un PC. :))

Daca imi iau PC nou ma las de samp...=)

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca maine la ora aia o sa fiu plecat in oras. Merg cu tata sa vedem de-un laptop si poate un PC. :))

Daca imi iau PC nou ma las de samp...=)

Wtf, dc ? :O daca iti iei, ia-ti un laptop :o3 e mai bun si mai uzual :) dar am impresia ca, costa mai mult :)) DC TE LASI DE SAMP ?

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca maine la ora aia o sa fiu plecat in oras. Merg cu tata sa vedem de-un laptop si poate un PC. :))

Daca imi iau PC nou ma las de samp...=)

 

Aham deci tu la ora asta stai pe forum , LA CULCARE BAAAI , maine vreau sa castiham la war :X si nu putem fara tine :-W , concluzia : DU-TE LA CULCARE =)) si daca pleci in oras, nu pleci de dimineata :-W , pleci dupa waruri .

Link to comment
Share on other sites

Wtf, dc ? :O daca iti iei, ia-ti un laptop :o3 e mai bun si mai uzual :) dar am impresia ca, costa mai mult :)) DC TE LASI DE SAMP ?

Ca o sa ma joc tot felu' de jocuri pana o sa-mi vina rau. :)))

Laptopu' si-l ia tata, el va sta altundeva si va avea nevoie de asa ceva. Eu nu vreau chestii uzuale. :))

Link to comment
Share on other sites

Ca o sa ma joc tot felu' de jocuri pana o sa-mi vina rau. :)))

Laptopu' si-l ia tata, el va sta altundeva si va avea nevoie de asa ceva. Eu nu vreau chestii uzuale. :))

 

:)))))) Taci ba, ce joci jocuri single player ? :O jn3b0n ? Joci un samp cu bajetii :)) Sa inteleg ca-ti place sa faci "fap fap" din scaun ? o.O perversule..

Edited by B a x t e R
Link to comment
Share on other sites

:)))))) Taci ba, ce joci jocuri single player ? :O jn3b0n ? Joci un samp cu bajetii :)) Sa inteleg ca-ti place sa faci "fap fap" din scaun ? o.O perversule..

Da..dar nu zic ca nu mi-ar placea in timp ce ma plimb cu laptopu' prin casa, sau pe strada, cu laptopu' dupa mine............=))

Link to comment
Share on other sites

Da..dar nu zic ca nu mi-ar placea in timp ce ma plimb cu laptopu' prin casa, sau pe strada, cu laptopu' dupa mine............ =))

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))) culca-te ca maine parca vad ca-ti iei un pc din paie :/ si tot pe samp ramai -_- :)) Noapte buna ;)

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))) culca-te ca maine parca vad ca-ti iei un pc din paie :/ si tot pe samp ramai -_- :)) Noapte buna ;)

Oricum nu o sa ma las, doar glumeam :)), si nu cred ca imi iau maine PC. G'night.

Link to comment
Share on other sites

Oricum nu o sa ma las, doar glumeam :)), si nu cred ca imi iau maine PC. G'night.

Si acum de pe ce stai pe SA:MP?

Adica e ceva stabil, poti ramane maine la war-uri? sau ai lag si merge prost?

Link to comment
Share on other sites

Si acum de pe ce stai pe SA:MP?

Adica e ceva stabil, poti ramane maine la war-uri? sau ai lag si merge prost?

Merge destul de prost, PC-ul pe care il folosesc acum nu ma va mai tine mult..

Nu stiu dac-o sa ajung la war.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, acum m-am trezit si eu. Ma duc sa mananc ceva, fac un dus si ne auzim in game. Din pacate ploua rau si mi s-a anulat antrenamentul...

Astazi la waruri sper sa fim peste 20, sa castigam cateva turfuri. Snitale, du-te la un Internet Cafe si joaca de acolo :)) .

Link to comment
Share on other sites

Neata all, m-a trezit vecinu cu scooter-ul ca am dormit cu fereastra deschisa :))

Haideti, mai e o ora pana la war-uri chemati-va toti prietenii sa ne facem si noi ceva mai multi la 13:00 ca suntem 13 din 37 :-

Link to comment
Share on other sites

S-ar putea sa intarzii la waruri. Am niste probleme cu GTA-ul, iau crash din 5 in 5 secunde. Acum il reinstalez si mai am 1900sec jail .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.