Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Odata ce nu fac 2,3,4x post nu vad care e problema :) asta arata faptul ca sunt activ pe forum si doresc sa trec o limita de posturi, nu vad care e problema ta....

 

Nu e niciun fel de problema gogule. " Glumele nu e pentru toti."

Link to comment
Share on other sites

Odata ce nu fac 2,3,4x post nu vad care e problema :) asta arata faptul ca sunt activ pe forum si doresc sa trec o limita de posturi, nu vad care e problema ta....

Nu e niciun fel de problema gogule. " Glumele nu e pentru toti."

Everybody-Chill-Out-I-got-this.jpg

 

@@B a x t e R, da, asa ceva.. :))

Uite desenele despre care era vorba, le postase un nab la discutii NG: https://plus.google.com/photos/107833869450155024190/albums/5917625912887981729

Link to comment
Share on other sites

Everybody-Chill-Out-I-got-this.jpg

 

@@B a x t e R, da, asa ceva.. :))

Uite desenele despre care era vorba, le postase un nab la discutii NG: https://plus.google....625912887981729

 

Du-te ba d'aci, tu abea poti da /enter si tu stii sa desenezi ? :O Photoshop :)))) is faine ba... as fi prea onest daca as zice ca le desenez cu picioru stang :)))

Raspune aici http://forum.b-zone....40#entry2309680

Edited by B a x t e R
Link to comment
Share on other sites

Du-te ba d'aci, tu abea poti da /enter si tu stii sa desenezi ? :O Photoshop :)))) is faine ba... as fi prea onest daca as zice ca le desenez cu picioru stang :)))

Raspune aici http://forum.b-zone....40#entry2309680

Ba, eu stiu sa nu ma ambalez din orice prostie, cel putin... Citeste quote-urile de mai sus, parca aveti 10 ani. :-?? xD

O sa raspund imediat ^^.

Apropo, mersi pentru apreciere. :*

Link to comment
Share on other sites

N-am talent, ma, am mai explicat :)). Ca sa nu tot repet, uite ce am scris la discutii NG:

Ti-am zis de 5 ori sa nu le postezi, esti extrem de noob...

Alexcyo nu a explicat totul asa cum trebuia, nu vreau sa primesc merite pentru ceva ce nu e al meu sau sa fiu interpretat gresit. Desenele sunt facute de mine, dar conceptul original nu e al meu, eu doar am reprodus anumite imagini, deci nu este vorba de talent la desen.. Va multumesc foarte mult pentru aprecieri si chiar ma simt foarte flatat de ce ati spus, dar nu am asa multe merite pentru ele.. Nu am talent, e ceva ce poate face oricine cu putin exercitiu, si nici macar nu sunt asa de bune, se poate mult mai bine.. Cu toate astea, n-am spus ca nu imi plac, doar ca nu au iesit asa cum as fi vrut eu. De asta nici n-am vrut sa le fac publice ^^, acum ma simt putin aiurea ca au fost puse aici :)).. Eu imi tin desenele pentru mine (am putin peste 100 de desene, din cate imi amintesc), le fac din placere si fac asta destul de rar..

Multumesc din nou <3.

@, multumesc pentru sfat, stiu ca sunt probleme la hasura :)), nu am destula rabdare (le fac relativ rapid, cel mai mult cred ca mi-a luat primul desen, aproximativ doua ore). Le hasurez repede din lipsa de rabdare si culoarea nu e destul de intensa pentru ca nu am creioanele potrivite, folosesc doar creioane HB (tipul standard) si de obicei sunt si alea de proasta calitate, dar lucrez cu ce am.. As vrea sa am talent, da' nu e asa. Stiu, totusi, ca se poate mai bine.. In prezent desenez de ~2 ani, cam o data pe saptamana sau la doua saptamani, nici nu fac exercitii indeajuns de frecvent. O sa incerc sa fiu mai atent si rabdator la hasurat..

@, o sa incerc, mersi de idee. :P

 

Nu iti trebuie talent sa faci asta, repet.

Link to comment
Share on other sites

N-am talent, ma, am mai explicat :)). Ca sa nu tot repet, uite ce am scris la discutii NG:

 

 

Nu iti trebuie talent sa faci asta, repet.

 

Deci tu ai pus foaia pe ecran si ai tras conturu ? :O Sunt dezamagit.... :)))) Chestiile astea le facea varamea... si are 9 ani... :))) just kidding si ce ma daca ai copiat? Se acord si premiu de plagiator ... tu si ponta =))) :* E frumoase da nu prea

Edited by B a x t e R
Link to comment
Share on other sites

Deci tu ai pus foaia pe ecran si ai tras conturu ? :O Sunt dezamagit.... :)))) Chestiile astea le facea varamea... si are 9 ani... :))) just kidding si ce ma daca ai copiat? Se acord si premiu de plagiator ... tu si ponta =))) :* E frumoase da nu prea

@@Snizel 7sz3.jpg nu e atât de uşor să copii mă, vorba ta, îţi trebuie puţin exerciţiu, puţin mai mult.

 

:|

Nu am copiat in felul ala, m-am uitat la imagine si am redesenat-o... Am luat-o doar drept model... What... Incercati sa puneti o hartie pe ecran sa vedeti de recunoasteti vreo forma in spatele ei. Ce rost are sa tragi la indigo desene? o_O

In fine..mersi.

Link to comment
Share on other sites

:|

Nu am copiat in felul ala, m-am uitat la imagine si am redesenat-o... Am luat-o doar drept model... What... Incercati sa puneti o hartie pe ecran sa vedeti de recunoasteti vreo forma in spatele ei. Ce rost are sa tragi la indigo desene? o_O

In fine..mersi.

Glumeam ba nebunule.... :)) ti-am zis ca-s frumoase....mai ai nevoie de parerea celorlalti ? :))) RASPUNDE LA BL !!!!

Edited by B a x t e R
Link to comment
Share on other sites

DUMNIEZO CAT SPAM ACII' iooi , nu am mai postat de mult pe aici ;;) dar am follow la acest topic si vedeam tot , frumoase desene snizel , dar nu prea stii sa faci umbre ;;) mai ai molt de hanvatat , apropo , ce m-am speriat azi ca va ramane ELC fara cel mai talentat digalist :O amu' a$th!3pt s@ v@nD $! 3u BF400-le asta $h!3 l-@m lu@t , apropo , de abea astept warurile de luni ;;) sa vina un best si la e0 , ca am avut vineri un scor de miliarde 14+ si nu am prins poza , chiar in ultimele secunde a picat netu de la lag X_X , imi venea sa dau cu laptop-ul de pamant =))

Link to comment
Share on other sites

Yeeeeeeeeeeee sa terminat suspendu pe 2 zile , avatar obscen mdea..

 

La multi ani b-zone la multi ani tuturor :))

Welcome Back !! Eu m-am dus la somn, o seara buna sa aveti si un somn cat mai placut ! Maine level up la ora 17:00 nu uitati :P

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata. Ma duc pana in oras si ne vedem in game la un rob sau un antrenament scurt.

 

 

@ La multi ani B-Zone !

Link to comment
Share on other sites

Poneiul e cel mai tareee !! :))

 

Buna dimineata !

Astazi o sa fiu on mai toata ziua pentru ca am ramas fara $$ deci ne vedem la eventuri mai afk, mai alea alea.

Mersi :)). E un pokemon, de fapt ;)). A facut cineva un tatuaj asemanator, da' era si colorat, si mi-a placut, asa c-am incercat si eu sa-l fac.. N-a iesit chiar asa grozav ca originalu'.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.