Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Imi cer sincer scuze tuturor pentru inactivitatea din ultimul timp, de aici si rank down. Ma bucur ca n-am fost demis si inca sunt alaturi de voi. Sper ca nu v-am dezamagit total...

Link to comment
Share on other sites

Mhm, trebuia sa ma culc de ceva vreme... Cum trece timpu'.. Sper sa ma trezesc pana la 13 :-?.

Imi cer sincer scuze tuturor pentru inactivitatea din ultimul timp, de aici si rank down. Ma bucur ca n-am fost demis si inca sunt alaturi de voi. Sper ca nu v-am dezamagit total...

Nu te-as demite asa usor ;)), chiar ma bucur ca ramai in factiune.

Link to comment
Share on other sites

Imi cer sincer scuze tuturor pentru inactivitatea din ultimul timp, de aici si rank down. Ma bucur ca n-am fost demis si inca sunt alaturi de voi. Sper ca nu v-am dezamagit total...

 

Cine sa te demita ba ? Vrei sa fac aici macel ? :))) E mai bine asa, acum avem mai multi cu spazz....

Link to comment
Share on other sites

@@Snizel, noi suntem foarte generosi :))

mersi pentru rank :D, a fost o faza tare dupa ce mi l-ai dat ca eu deja mergeam spre turf si dupa ce mi-ai dat ranku armele s-au dus,si cobor eu din masina sa fac niste killuri si cand colo nu am arme :))),l-am fugarit pe unu care avea hp aproape de 0 ,cu pumnii dar l-a omorat alcineva :))))

Link to comment
Share on other sites

Ooo, felicitari pentru prestatia de la war, baieti!

Numai bine ne-am pierdut si ultimul turf, oricum nu ni-l trebuia.. :))

NU inteleg frate... acum suntem mai multi si mai buni si la turfs-uri stam mai prost ca inainte :|

@@Snizel, noi suntem foarte generosi :))

mersi pentru rank :D, a fost o faza tare dupa ce mi l-ai dat ca eu deja mergeam spre turf si dupa ce mi-ai dat ranku armele s-au dus,si cobor eu din masina sa fac niste killuri si cand colo nu am arme :))),l-am fugarit pe unu care avea hp aproape de 0 ,cu pumnii dar l-a omorat alcineva :))))

Felicitari pentru rank up, trebuia sa-ti pui un ghiul poate luai si tu cv cu pumnii :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.