Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Vreau sa-mi cer scuze fata de tine, Snizel, pentru ca nu am putut sa activez cum as fi vrut si pentru ca cel mai probabil te-am dezamagit. Mi-a facut o deosebita placere sa lupt alaturi de voi dar sunt si eu om si ma plictisesc. Sper sa aud numai de bine de voi si va urez multa bafta in tot ceea ce faceti.

Cu stima si respect,

Madytz

Link to comment
Share on other sites

@, nu ai stat atat cat ma asteptam, si nu m-ai ajutat mereu atat cat as fi vrut. Totusi, ai facut-o, si nu pot sa fiu nerecunoscator. Eu sper doar ca o sa iti revina cheful de joc. Nu am de ce sa fiu dezamagit, te inteleg, chiar stiu cum e. Bafta, Mady. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa-mi cer scuze fata de tine, Snizel, pentru ca nu am putut sa activez cum as fi vrut si pentru ca cel mai probabil te-am dezamagit. Mi-a facut o deosebita placere sa lupt alaturi de voi dar sunt si eu om si ma plictisesc. Sper sa aud numai de bine de voi si va urez multa bafta in tot ceea ce faceti.

Cu stima si respect,

Madytz

 

Pacat ca iesi, insa e alegerea ta si tu stii ce e mai bine pentru tine.

Tinem legatura! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Asa nabi? Greu gasesti..

Succes in continuare celor ce pleaca..

 

CE CE CEEEE ?

Io nab ? Talent asa ca mine RAR , voi posta maine dupa war video cu tot waru , ce fac eo la war :3 , si am facut un video in care va invat cum sa va antrenati la DIGAL =)) pe bune, maine le voi posta dupa war, pana atunci , salpa.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa-mi cer scuze fata de tine, Snizel, pentru ca nu am putut sa activez cum as fi vrut si pentru ca cel mai probabil te-am dezamagit. Mi-a facut o deosebita placere sa lupt alaturi de voi dar sunt si eu om si ma plictisesc. Sper sa aud numai de bine de voi si va urez multa bafta in tot ceea ce faceti.

Cu stima si respect,

Madytz

Esti paleta ba, stai ba cuminte unde pleci ? X_X

Link to comment
Share on other sites

Succes tuturor care pleaca , pacat dar asta este .

 

Ma tirez si eu la somn sa ma trezesc .. offf ora asta aiurita de war...sper sa o schimbe in curand ca la mine aici este cu o ora in urma si ma cam deranjeaza :)) .

 

Viata de cocos, te trezesti la 7 :)) zimi prin pm ce te-am intrebat si apoi te poti culca... si mi se pare ca si ping 150 e mare .... tot tu iei worst...oricum suntem obisnuiti cu asta, @@F4L Carter, tot in chestia aia sa mori sufocat, mersi fratiwer

Edited by TeG B a x t e R
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi, imi pare rau ca trebuie sa-mi iau ramas bun de la voi, alaturi de Snizel se anunta un viitor frumos pentru acest gang!

Link to comment
Share on other sites

'Neaţa colegi, nu prea am postat aici în ultima vreme :)). Să-i dăm drumu' la SPAM.

@, dacă am merge în grupe de minim 3 oameni şi ar fi maxim 2 rambo waru' ăsta, vom lua pe puţin 3 teritorii ;).

 

@Succes celor care şi-au dat demisia, cu toţii ştim că aţi plecat pentru a intra în Hitmen :)).

Link to comment
Share on other sites

Mare dreptate iti dau sancks :)))) Oricum mai frumoasa e o mafie la Hitmen pana cand sa bage chestia asta cu /call 112 stateai numai jail, acum cred ca-i mai frumos... Snacks poate facem o grupa si mai luam pe cineva. ;)

Link to comment
Share on other sites

Doamne fereasca DUMNIEZO , intram si peste 1 min , shot down PC , nu pot sa cred, oricum , GG 3/3 TURFS , alai ma , daca le pastram si dupaia mai luam cateva , luam jumate din SF , o sa incerc sa imi rezolv laptopu , pana atunci, PACEE.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.