Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Tinand cont ca maine ma trezesc la 07:30, inca stau ca nabul pe PC :))

 

Sper ca maine la waruri sa ne organizam mai bine si sa nu mai pierdem cu diferenta de 10/5/4/2/7 puncte.

 

NOAPTE BUNA!

Edited by XD Smoke
Link to comment
Share on other sites

@@TeK, daca nu aveau toti numai -7, -8 unde am avut eu cu James si inca 2-3, scor 15+ mai luam vreo 2 zone... dar asta e, le zici la -3 sa stea in HQ si vin acolo... :-J

 

@, ke zici sormio missshtho pzza dha eri? :**************************

2Iq1KN5.png

Edited by Zoom xD
Link to comment
Share on other sites

Am vaga impresie ca tu cam cauti cearta cu Zoom, si dupa cum a spus si al3x, dupa comportamentul de pe forum se pot acorda sanctiuni si in joc, te sfatuiesc pentru binele tau sa nu mai cauti cearta, acordati-va un minim respect, macar asa, ca faceti parte din aceasi factiune. :)

Link to comment
Share on other sites

@, lasa-l ma in pace... cu cat ii dam mai multa atentie cu atat face mai rau, lasa-l acolo in lumea lui, se vad cei 7 ani de acasa.

@ 'Seara, am venit si eu, am fost umpic pe afara asa ca dupa scoala :)) Ne auzim pana la 21:00 prin game.

Link to comment
Share on other sites

Salut , a trecut ceva timp de cand nu am mai postat aici , am ramas fara inspiratie , Tek asta , rau tare , nu inteleg , certativa pe o frecventa nu pe forum , dati o impresie proasta celor ce mai dau o privire pe aici.

Si eu am mici conflicte cu unii din gang , dar se rezolva in joc nu mai trebuie sa va luati in clanta si la discutii. Stiti prea bine pentru ca aveti un level si o experienta.

O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.