Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

BAfta, :)) Da foloseam, :* si era mai bune ca toate, preindea de la 2kM aimu ;)))

In sf te prinde usor multe cladiri, pana mea totusi bafta

@@MefX, atat, o sa galbejim tot sf-ul, mai ales daca vin si tovaraseii tai :D.

Ce mai stii de Millioner?

 

A luat ban MiLLione :* ma urmezi si tu

Succes nabete si adio

Ai fost un prieten adevarat, si tu si MEfx. :*

Link to comment
Share on other sites

BAfta, :)) Da foloseam, :* si era mai bune ca toate, preindea de la 2kM aimu ;)))

In sf te prinde usor multe cladiri, pana mea totusi bafta

 

 

A luat ban MiLLione :* ma urmezi si tu

Succes nabete si adio

Ai fost un prieten adevarat, si tu si MEfx. :*

Daca iti faci cont nou, pe viitor sa stii si tu, i-ati aim la buton, si activeazal doar cand esti 1v1 nu cand sunt n playeri mai ales admini.

@@MefX, am fost atat de entuziasmat cand ai intrat in factiune, si ti-ai adus toata "satra" adica nowa si restul, iar acum am fost total dezamagit sa aflu ca ai fost banat, tu si restul. Succes mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Daca iti faci cont nou, pe viitor sa stii si tu, i-ati aim la buton, si activeazal doar cand esti 1v1 nu cand sunt n playeri mai ales admini.

@@MefX, am fost atat de entuziasmat cand ai intrat in factiune, si ti-ai adus toata "satra" adica nowa si restul, iar acum am fost total dezamagit sa aflu ca ai fost banat, tu si restul. Succes mai departe.

 

Ne faceam, ne faceam...daca nu se prosteau. Chiar si asa o sa raman aici, cu toate ca am venit cu ei/pentru ei si am ramas cam singur, ma descurc cumva.

Cam liniste pe aici oricum .

Link to comment
Share on other sites

Daca pleacati si voi, avispa v-a lua SF , pentru ca nu mai avem decat 2-3 oameni de baza la war, oricum, cat avem 4-5 oameni de baza, trebuie sa luptam pentru a nu lua Avispa Sf-ul, sa ne punem si noi amprenta aicisa' :)

Link to comment
Share on other sites

Propunearea lu Kaine e buna dar ar trebuii sa fie doar de la 20:00-21:00 war, ca dupa ar fii in exces...

Edited by Alex69
Link to comment
Share on other sites

Maine 16/10/2013 ora 20:30 va avea loc o sedinta, antrenamentul de saptamana asta a fost anulat, cine lipseste de la sedinta va primi Faction warn!

Nu accept nicio invoire!

Si ca sa va amintesc cine nu posteaza ss la evidenta wars pana maine la ora 21:00 o sa primeasca FW!

Topic Closed!

 

Bagati bine la cap ce am zis la sedinta, daca vreti sa fie totul bine! :)

 

Nu uitati maine la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru war.

Edited by alecsu
Link to comment
Share on other sites

Maine 20/10/2013 ora 20:00 sa fiti online deoarece vom face o activitate cu Verdant Family, voi tine cont de prezenta deci faceti tot posibilul sa fiti online.

 

Nu e nevoie sa faceti cerere de invoire daca nu puteti fi prezenti, insa incercati sa veniti ca sa facem ceva frumos impreuna! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.