Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare. Ce faceti mai copii?

Breaking News: GGhrtTT revine!! Cine e GGhrtTT? Un membru al generatiei de aur: al3xu1tzu, Zarzare, eu, Rozay, Allen_Django, Richie.

Daca vreti si aveti posibilitatea sa il ajutati cu o suma cat de mica pe clienti v-ar fi recunoscator ( a avut bani sa scoata doar 30/60 FP ) :))

Edited by 4FS CrazyFrog
Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii, mi-a parut foarte bine sa fac parte din acest colectiv sunteti niste oameni de nota 10+!

Folositi /report ca sa fie banati si cei din Avispa, atat va mai zic.

Va doresc sa cuceriti tot SF-ul

 

#daubinesallpa

Link to comment
Share on other sites

Baietii, cam aici ne despartim,ma las pentru o perioada de samp,mi-a ajuns,nu mai dispun de nervi necesari si mi-a ajuns.Asta nu e o decizie luata pe moment ci este mai veche dar bool a reusit sa ma convinga sa ma razgandesc de 2 ori,dar nu mai are rost,pierd cate 2 -3 ore in samp aproape in fiecare zi si le simt ore pierdute.O sa imi lipseasca discutile pe /f si sa rad de voi :)), dar in rest nimic ura asta stupida ma lasa rece si nu mai are rost sa imi fac nervi doar ca x si y traiesc in samp si toata ziua nu stiu alceva decat post.Stiu ca am fost putin timp lider ,dar sper ca am fost un lider bun si cred ca de multe ori am fost prea bun si stiu ca va veni un lider si mai bun care va ridica El Loco Cartel candva, in rest imi puteti lasa pm sau pe skype octa269 daca ma prindeti on.In rest cei noi profitati de sansa pe care v-am dat-o.Ne mai auzim la un dm pe server sau rob ceva,succes!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Intradevar este grea viata de lider .... sters, nervi , si multe altele dar nu cred ca e necesar sa faci asta e doar un joc trebuie sa fii calm eu zic sa te razgandesti si sa nu te mai uiti in gura la unu si la altu sa te enervezi mai gandestete !!nu merita

Link to comment
Share on other sites

Rozay , nu vreau sa pleci .

Ramai aici cu noi , tu ne-ai ajutat si ne-ai aratat cum trebuie sa ne comportam, ai facut ceva bun din noi.

Trebuie sa ramai.

 

 

Dar daca vrei sa pleci este alegerea ta , dar ar trebui sa ramai aici si sa ne indrumi mai departe!

 

Trebuie sa gandim si partea cealalta a situatiei :

 

Poate e ocupat.

Poate are probleme la facultate.

Poate in alea 3 ore pierdute are mult mai mult de castigat.

Poate ii creste par alb de la nervii pe care ii facem.

 

Pentru noi ar fi mai bine sa ramana, dar poate el simte sa plece, sa se retraga.

Iar noi trebuie sa ii respectam decizia .

Decizia lui este lege pentru noi deoarece e LIDERUL NOSTRU!

 

 

 

Rozay Liderul <<<<<<NUMBER 1>>>>>>

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=f4je93bmPbA

Edited by M15 Rogozoviki
Link to comment
Share on other sites

Sa nu se sinucida nimeni,sincer chiar imi pare rau ca las liderul,dar chiar nu imi mai place,sincer,daca vreti pot sa revin in gang,aplic din nou dar nu mai vreau sa imi distrug nervi pentru un joc.

@rogoz nu ma sperie sesiunea,nu imi fac griji ca nu o iau,ideea e ca vreau sa o iau cu note cat mai mari.Liderul cere destul de mult timp si nervi si chiar nu mai sunt dispus sa fac asta.

Vreau doar sa intru sa ma distrez, sa rad si atat.

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu am luat ban 30 zile cica pentru wallhack, voi cere dovezile.Ne auzim pe forum si in joc peste 30 de zile daca nu voi fi demis.Daca voi fi demis voi avea intotdeauna respectul meu pentru El Loco Cartel.Rozay te inteleg pe deplin si te voi respecta tot timpul.Bafta multa sa luati tot San Fiero in lipsa mea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.