Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Pentru haterii de sustin ca avem hackuri: http://www.twitch.tv/blakee69/c/5340850

 

pwp dwlce

Ce hateri ca ai furat tot.

Nu e vorba de bani, oricum ii dadeam, eu de fiecare data cand luam best cu +15 nu ceream bani cum cer astia... dar na, asta e.

Ii dadeam si de doua ori suma daca ma anunta.

Meh, dai si tu un click si vezi. E foarte bine ca se dau amenzi si se sanctioneaza.

Vezi ybu-le...ca tot vorbeam aseara de sistemu vostru '' primitiv '' de amenzi..... da n-ai cu cine sa te intelegi...zici ca tot eu sunt incapatanat :))....( M.Ionut )

Nu e chiar primitiv. Inainte, cand eram in Verdant, fara suparare blacky, juma' de factiune era AFK in HQ si nu se facea nimic. Aici totul e in regula, amenzi, FW-uri. Se cere voie sa te pui AFK, e organizat si e activitate mare. Asa era si in 69, aveam amenzi pe scoruri, avertismente pe inactivitate. E foarte bine.

Edited by NUSUNTRASTA
Link to comment
Share on other sites

@, IN SFARSIT UNU' CARE APRECIAZA ... ( e prea clara treaba ca am multi "iubitori" de cand am luat sublider , dar daca nu as avea , ar fi monotonie in ELC ) :* cu ocazia asta ii pup , o sa se simta ei , nu dau nume...

Edited by AIM Ybu
Link to comment
Share on other sites

@, as spune eu acum ceva dar ma abtin.

Felicitari pentru waruri, felicitari de attack, maine la waruri.

Noapte buna.

Nu ma poti contrazice men. Cand am pierdut hq gsb, ai inceput sa sanctionezi ca lumea. Aici nu conteaza, pierdem, castigam, tot esti sanctionat.

Poate daca mai stateam in Verdant si faceam ce ti-am spus, ajungeam imbatabili. Dar nochef.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma poti contrazice men. Cand am pierdut hq gsb, ai inceput sa sanctionezi ca lumea. Aici nu conteaza, pierdem, castigam, tot esti sanctionat.

Poate daca mai stateam in Verdant si faceam ce ti-am spus, ajungeam imbatabili. Dar nochef.

Observi ca eu abea am 2 ore sa ajung la waruri nu?

Am un program infernal brother.., lasa ca am facut noi tot ce era de facut, acum facem aici. No stress :*

#ON: Am venit de la scoala, ce faceti baieti?

Link to comment
Share on other sites

Observi ca eu abea am 2 ore sa ajung la waruri nu?

Am un program infernal brother.., lasa ca am facut noi tot ce era de facut, acum facem aici. No stress :*

#ON: Am venit de la scoala, ce faceti baieti?

Intr-adevar, cu toata inactivitatea aia tot am luat LS-ul. 30 on din care 20-25 pe turf, not bad. Aici 36 on din care 30+ pe turf, the best. Ne putem numi portocala mecanica.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit blacky :) si felicitari ptr war-uri ,tot asa si o sa avem sf imd :) Ybu-le vezi ca ai multi dusmani de cand ai luat sublider,o sa iti enumar eu cativa ,dar in privat :) ne vedem in game

 

Link to comment
Share on other sites

Bun venit blacky :) si felicitari ptr war-uri ,tot asa si o sa avem sf imd :) Ybu-le vezi ca ai multi dusmani de cand ai luat sublider,o sa iti enumar eu cativa ,dar in privat :) ne vedem in game

 

Ce lider / sublider de gang esti daca cel putin 2 dintre membrii tai nu te plac? Haters gonna hate, haters gonna exists, haters gonna l2dealwithit.

Link to comment
Share on other sites

Ce lider / sublider de gang esti daca cel putin 2 dintre membrii tai nu te plac? Haters gonna hate, haters gonna exists, haters gonna l2dealwithit.

 

Pai mai sunt multi invidiosi ptr avansarea unui membru "ca el e mai bun ,ca dc la pus pe ala,are lvl mai mare...mda" Chestii de copii mici,joaca parca ar fi real life,e un joc unde ne facem prieteni si ne distram impreuna,nu trebuie sa purtam pica pe cineva

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.