Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna, din pacate am mai ramas 27 in factiune, foarte multi au iesit pe motiv de Ban..restu inactivi, foarte putini care participa la war zilnic, sper sa ca astazi sa fim +20 sau daca se poate toti..in ritmul asta nu facem nimic..o zi faina!

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, vezi-ţi de sub-liderul tău, ca şi membru al El Loco Cartel pentru 7 luni, are şi el voie să-şi ia rămas bun, nu te mai băga atât unde nu-ţi fierbe oala, ce-ai realizat tu în anul tău de ELC înafară de 10 fw-uri şi rang-urile date? Măcar el a încercat cât de cât să ne aducă undeva mai sus, la fel şi eu, şi, pe sfârşit uite cu ce ne-am ales.

Ce te turezi atâta? Mori de ciudă că nu te-a pus acolo la respectivele nume?

 

P.S. V-aţi descurcat bine în această seară, puţin mai mulţi on şi facem treabă.

P.S2: Deea, membrii nu pică din cer, să ştii şi tu asta, se uită şi la sub-lider, lider, membrii şi altele, dar, dacă tot ai luat sub-lider, poate ne aduci şi nouă nişte zei în facţiune.

 

Mâine avem war de la 20:30 până la 21:00, faceţi bine şi intraţi să fim cel puţin 20 pe turf.

Link to comment
Share on other sites

@@TLG JustRed, mori dupa functia asta alte apropouri sa iei tu functia nu ai gasit? Tu ce ai facut in 7 luni ale tale? De cand ai luat rank 5 un test nu ai dat, in rest intri pe alte servare, vezi de treaba ta, tu nu te mai baga smecherasule, te crezi tare si bun? Nimic ai facut aici si nimic vei face, intri la war dupa 5 min pana sa inceapa si iesi la jumate, nu te mai da atat rotund, eu am 6 FW in mafia asta, voi aveti tot FP prin log si vorbiti de mine, imi e jena, mi-ar fi rusine sa vorbesc de cineva care are 6 FW intr-o singura factiune si sa stiu ca am 3-4 factiuni cu FP si alte zeci de FW, eram la inceput, nu stiam nimic pe servar si am aplicat si eu in factiune sa vad cum e, dupa am invatat, dar prea tarziu ca am deja 6 FW, tu holbeazate in logourile tale, numara cate FP si FW ai si dupa vorbim, eu macar am intr-o factiune, nu intru pentru rank-uri, ramas bun putea sa isi ia pana sa ii dea FP, dupa ce a raspuns Kelton la UnBan putea sa posteze nu sa planga ca o ratat ocazia la lider, vedem noi in viitor ce va fi, nu uitati astea o seara faina, bye! Rp cand esti tu curat atunci sa vorbesti de altu, pana atunci mai bine taci... oricum ai un log frumos numa FP si 3/3 FW pe acolo + ca ai 3 FW in ELC adica jumate din ale mele, deci nu mai vorbi RP, ar trebui sa iti spunem @BlackFP..fata de voi toti eu macar am facut cate ceva pe aici. Eu nu sunt ca tine sa ma dau mare ca am Best peste Best, am avut si eu best aici stai tu linistit, eu nici nu ma dau mare ca fac evidenta de la rank 4 si aveam si sublider, sublideru statea si eu faceam treaba..si ciuda nu imi e ca nu ma mentionat conteaza pe cine mentioneaza CARI3, nu Prodan sau tu, tu sa te simti bine ca te-a mentionat Prodan eu i-am zis sa nu isi mai dea cu parerea ca nu a facut mai nimic aici si el vrea funcite, nu mai plangeti atat dupa lider ca eu de nush cand as fi putut lua, avem vechime mai mare ca toti + ca eu faceam evidenta si altele si nu am luat, deci nu se stie cine va primi + ca mai avem lider, nush dc spui ca sunt geloasa ca nu ma mentionat acolo ca nu el o face, ci CARI3; apropo, la teste de arme imi spunea cari sa ii iau usor, intreabal ca puteam si eu sa ii pic la arme dar nu am facuto..deci asta nu este un motiv sa nu dai un test, oricum nu ai cu cine vorbi, voi o tineti tot pe avoastra, pa! Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, mă doare undeva de funcţia despre care vorbeşti tu (sub-lider), am luat de 6 ori sub-lider pe RPG2, m-am distrat, etc.

 

Pe RPG1 am mai multe FP-uri deoarece în 2011 aşa se făcea, se schimbau facţiunile ca şosetele, dar, în schimb era mai multă distracţie.

Cari3/Letzgo a zis să nu dau eu testele cu ei că nu intră în facţiune.

 

De fiecare dată când zic, hai bă că dau eu testele de arme cu ăsta, zice Cari3 să nu mă bag.

Eu nu am avut nici un interes aici decât să-mi iau Rang 5, apoi dacă o să iau lider, o să iau şi asta e.

 

Ia întreabă-i p-ăştia vechi cum jucam eu aici, tu dacă habar nu ai ce s-a întâmplat la început nu te mai băga, ai şi tu un rang 6 şi eşti mare şmecheră.

Tu te iei de toţi, dar pe tine nu te vezi, când te vede lumea pe tine sub-lider se râde, de multe ori ţi-am luat apărarea dar văd că nu meriţi, te tot bagi peste alţii, lasă-i şi pe alţii să se afirme. EU am vrut sub-lider la început, iar după am luat pe RPG2 şi nu am mai avut nici un interes.

Hai să ţi-o spun sincer, Prodan merita sub-lider aici, dar, păcat...

 

Tu vi la war ca şi rang 1 doar că ai order 4, dacă înţelegi ce zic. Nu organizezi nimic, decât faci tabelul cu amenzi.

 

Hai noapte bună!

 

------------------------

 

Nu are rost să te cerţi pentru o amărâtă de funcţie, funcţiile vin şi pleacă.

Edited by TLG JustRed
Link to comment
Share on other sites

@@TLG JustRed, ma nu pun suflet, voi tot pomeniti ca vreti lider, sau cum ai zis tu, nu te-a intrebat nimeni de lider si ai zis ca fara lider nu mai iesi de aici, eu nici nu pun suflet, daca era sa pun suflet plecam de mult de aici ca nu am primit si am avut mari ocazii, adica 2, odata a luat Letsgo si dupa CARI3..in fine, ma iau de persoane gen tu ca nu ma sa comentezi atat sti, dar la war nu sti sa intri la timp, rar intri la timp, dar iesi la jumate, nu imi pasa de cate ori ai luat tu sublider pe 2 si tot asa nu imi pasa cum era inainte, daca ai sti cum erau liderii pe care i-am avut pana la Krups...si din cele mai neclare posturi primeam FW, ce sa sti tu, e ca si cum incerci tu sa ma faci sa inteleg cum a fost inainte cu sanctiunile tale (FP,3/3 FW, etc) asa era cu mine cu fosti lideri. Hai vorbim nu fac chat aici, pe maine, nb, vreau sa intelegi doar un singur lucru, nu mai vorbi de sanctiunile mele daca sti ca esti plin de FP si altele..e urat sa sti ca ai sanctiuni mai grave ca ale mele si sa vb de 6 FW ale mele, ca sa fi mai tare si mai mare o mai si infloresti ca asa e e la noi din tantar se face armasar, din 6 FW spineti ca am sute de FW, tine minte ca nu ma omor pentru functie, nu zic ca nu imi doresc, o vreau si tu o vrei si orice alt membru ce stie ca are sanse o vrea, daca tot am ajuns pana aici dc sa nu incerc o experienta ca asta..nu am bagat niciodata demisie dupa alegerea liderului, chiar daca stiam si credeam ca am sanse, vechime si altele, nu o primesc asta e, nu mor daca raman rank 5. Hai ca o lungesc prea mult, papa! Deci tu cand zici la war toti in locul cutare e organizare, dar daca o spun eu nu e organizare, ce chieste. Va roade gelozia ce sa zic, mie imi place sa va aud cand spuneti chesti de genu, vreti sa iesiti in evidenta, dar pe mine nu ma impresionezi.

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

@@TLG JustRed, mori dupa functia asta alte apropouri sa iei tu functia nu ai gasit? Tu ce ai facut in 7 luni ale tale? De cand ai luat rank 5 un test nu ai dat, in rest intri pe alte servare, vezi de treaba ta, tu nu te mai baga smecherasule, te crezi tare si bun? Nimic ai facut aici si nimic vei face, intri la war dupa 5 min pana sa inceapa si iesi la jumate, nu te mai da atat rotund, eu am 6 FW in mafia asta, voi aveti tot FP prin log si vorbiti de mine, imi e jena, mi-ar fi rusine sa vorbesc de cineva care are 6 FW intr-o singura factiune si sa stiu ca am 3-4 factiuni cu FP si alte zeci de FW, eram la inceput, nu stiam nimic pe servar si am aplicat si eu in factiune sa vad cum e, dupa am invatat, dar prea tarziu ca am deja 6 FW, tu holbeazate in logourile tale, numara cate FP si FW ai si dupa vorbim, eu macar am intr-o factiune, nu intru pentru rank-uri, ramas bun putea sa isi ia pana sa ii dea FP, dupa ce a raspuns Kelton la UnBan putea sa posteze nu sa planga ca o ratat ocazia la lider, vedem noi in viitor ce va fi, nu uitati astea o seara faina, bye! Rp cand esti tu curat atunci sa vorbesti de altu, pana atunci mai bine taci... oricum ai un log frumos numa FP si 3/3 FW pe acolo + ca ai 3 FW in ELC adica jumate din ale mele, deci nu mai vorbi RP, ar trebui sa iti spunem @BlackFP..fata de voi toti eu macar am facut cate ceva pe aici. Eu nu sunt ca tine sa ma dau mare ca am Best peste Best, am avut si eu best aici stai tu linistit, eu nici nu ma dau mare ca fac evidenta de la rank 4 si aveam si sublider, sublideru statea si eu faceam treaba..si ciuda nu imi e ca nu ma mentionat conteaza pe cine mentioneaza CARI3, nu Prodan sau tu, tu sa te simti bine ca te-a mentionat Prodan eu i-am zis sa nu isi mai dea cu parerea ca nu a facut mai nimic aici si el vrea funcite, nu mai plangeti atat dupa lider ca eu de nush cand as fi putut lua, avem vechime mai mare ca toti + ca eu faceam evidenta si altele si nu am luat, deci nu se stie cine va primi + ca mai avem lider, nush dc spui ca sunt geloasa ca nu ma mentionat acolo ca nu el o face, ci CARI3..oricum nu ai cu cine vorbi, voi o tineti tot pe avoastra, pa!

 

 

Shakira, nu te supara pe mine dar eu propun alt sublider, rank 4+ se stie.Nu se poate ca un sublider sa nu stie sa organezeze si mai ales sa aiba scor -.A gresit-o cari3 p-asta cand ti-a dat sublider

 

Vorbim in game despre subliderul pe care il propun eu si mi se pare mult mai bun decat actualul.

Link to comment
Share on other sites

Shakira, nu ştii despre ce e vorba, aşa că te rog frumos să taci. Întreabă jucătorii vechi gen Magnum, NewLife, Maxtreme, Emperor, ş.a.m.d. cum era pe vremurile din 2011, se intra şi ieşea constant din facţiuni, ERA DISTRACŢIE, nu stăteai 5 luni după un amărât de rang 4,5.

 

@@AIM K0rS, din câte am înţeles eu CARi3 vrea să renunţe la lider peste câtva timp (unul relativ mic).

@@Deea Shakira, nu ştii să legi 2 fraze şi să scrii nişte cuvinte corect şi te legi de FP-urile mele, FW-urile mele şi aşa mai departe.

Hai gata, eu mi-am terminat toate discuţiile, încerc să fiu constructiv şi să mă gândesc şi la facţiune, nu doar la mine.

Link to comment
Share on other sites

@@TLG JustRed, am scris de pe telefon, am vorbit si stiu cum a fost in trecut, mi-a zis Emmett, chiar nu imi pasa ca ai jucat la distractie sau nu, daca sti ca ai mai multe FW si FP nu mai vorbi...eu ti-am zis motivul sanctiunilor, lideri prea severi, tu ai inceput sa te legi de FW ale mele, eu am terminat, ma bucur ca te-ai simtit.

Nu mai dati atacuri in alte orase, dati doar in SF pe HQ, atat!

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, AGAAGHAHAH, carpa asta care se da fata o ajus sublider? Nu stiu pe cine sa injur mai mult, pe asta ca o luat sublider sau pe lider ca o dat sublider la asta ))))))). Mi-e mila de factiune, mi-e mila de carie ca o pus botu ca tu esti fata, mi-e mila de tine ca te dai fata etc etc.. Apropo, ai nevoie sa te duci la scoala clasele 1-4 sa inveti cum se scrie corect ca mhm mhm, e cam grav cu tine xD ^_^ Report me, aproape-mi pasa. Esti tot asa de prost cum ai fost cand am intrat in factiune, cauti numa scandal xD

Edited by NUSUNTTRESTIUTA
Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, AGAAGHAHAH, carpa asta care se da fata o ajus sublider? Nu stiu pe cine sa injur mai mult, pe asta ca o luat sublider sau pe lider ca o dat sublider la asta ))))))). Mi-e mila de factiune, mi-e mila de carie ca o pus botu ca tu esti fata, mi-e mila de tine ca te dai fata etc etc.. Apropo, ai nevoie sa te duci la scoala clasele 1-4 sa inveti cum se scrie corect ca mhm mhm, e cam grav cu tine xD ^_^ Report me, aproape-mi pasa. Esti tot asa de prost cum ai fost cand am intrat in factiune, cauti numa scandal xD

 

Nu prea ne intelegeam noi bine de obicei, dar de data asta sunt de acord cu tine bro.Ai dreptate asta se da fata doar "ca sa para mai interesant" l-am injurat pe Cari3 cand i-a dat lu asta sublider.I-am cerut si skype, facebook, nr de tel lu shakira.Dar nimic nu mi-a dat ma se vede ca e gay dupa cum vb sa mor.Cari3 pana nu schimbi subliderul n-o sa-ti iei hq-ul..Acum am ajuns acasa de la antrenament, am facut sparing cu sensei, sunt obosit si vreau sa dorm..Appp trestii, iti dau +1 coite ai mare dreptate

 

Traiasca rapu romanesc si toti rapperi din romania:

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, AGAAGHAHAH, carpa asta care se da fata o ajus sublider? Nu stiu pe cine sa injur mai mult, pe asta ca o luat sublider sau pe lider ca o dat sublider la asta ))))))). Mi-e mila de factiune, mi-e mila de carie ca o pus botu ca tu esti fata, mi-e mila de tine ca te dai fata etc etc.. Apropo, ai nevoie sa te duci la scoala clasele 1-4 sa inveti cum se scrie corect ca mhm mhm, e cam grav cu tine xD ^_^ Report me, aproape-mi pasa. Esti tot asa de prost cum ai fost cand am intrat in factiune, cauti numa scandal xD

Really?? It's a guy? :)))

Edited by IMariusI
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.