Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Noapte buna tuturor. Maine va astept in numar foarte mare la war, suntem 25+ de membrii, prin urmare ma astept undeva la 20 on sau chiar mai mult.

 

@, ai facut-o cu telefonu ma nene?=)))

Edited by Count LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor. Maine va astept in numar foarte mare la war, suntem 25+ de membrii, prin urmare ma astept undeva la 20 on sau chiar mai mult.

 

@, ai facut-o cu telefonu ma nene?=)))

Am fost prea sus cu maverick si am incercat sa maresc imaginea. De aia se vade asa imaginea =))
Link to comment
Share on other sites

Incercati sa nu mai faceti - in prostie. Poate-mi vine o idee si va bag antrenament obligatoriu tuturor ce fac - mai mare de -3.

Eu zic sa iti reeditezi raspunsul la invoirea mea, sa nu ne suparam .

Link to comment
Share on other sites

vezi ca te crezi cam mare si tare. Vezi cine pe cine amenință

Iti permiti multe. Vad ca duci lipsa de respect fata de altii. Nu te mai da superior in fata mea ca nu iti merge.

Link to comment
Share on other sites

Iti permiti multe. Vad ca duci lipsa de respect fata de altii. Nu te mai da superior in fata mea ca nu iti merge.

Ce lipsa de respect, durule? Vezi ce zice rankul si stai chill ca inca nu m-am dat superior. Daca vreau sa fiu superior,fac din voi armata si unu nu misca. Nu eu am venit la tine sa-ti zic ca ne supărăm. Termina-te.

Link to comment
Share on other sites

Ce lipsa de respect, durule? Vezi ce zice rankul si stai chill ca inca nu m-am dat superior. Daca vreau sa fiu superior,fac din voi armata si unu nu misca. Nu eu am venit la tine sa-ti zic ca ne supărăm. Termina-te.

=))) Ba esti nebun? Ai si tu un rank 6 cersit ( ca altfel n-ai avea nici guma de pe pantofi) si vi cu arfe ? Ce nu iti convine tie ca eu ma duc In vacanta, cum adica imi respingi tu mie cererea? Nu te satisface motivul? Da e problema mea unde ma duc nu a ta kinderule.

Ai venit tu sa faci armata? Vai de capu tau.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am vazut ca am prins si noi x2 attack, sper sa castigam, am vazut ca ne-am strans 28.Sunt sanse sa batem 69 si Avispa doar daca ascultam :DAici gasiti hartile cu inimi, nu sunt sigur ca sunt bune, asa le-am gasit: http://forum.b-zone.ro/user/75706-dandilo/

Edited by AIM PeTru
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.