Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Maine, Duminica(19.08.2015) ora 13:00 sunteti sunteti rugati sa va prezentati in HQ pentru o sedinta cu conducerea factiunii. Cei ce stiu ca nu pot ajunge facei o invoire cu un motiv bine intemeiat. Cei ce lipsesc nemotivati primesc FW!! Se vor discuta lucruri importante pentru viitorul factiunii!!

Link to comment
Share on other sites

@, Conducerea factiunii nu e nevoita sa fie trecuta pe lista de evidenta, so, sa nu ne mai pui:)). Am sa te rog sa dai amenzi/fw-uri si pentru scoruri. Vom discuta la sedinta mai multe.

 

 

Cat mai putine invoiri ca ne suparam.MAXIM 5 INVOIRI LA WAR, INVOIRI LA SEDINTA, INVOIRI PESTE TOT, ori vreti sa facem treaba ori va dati demisia

Link to comment
Share on other sites

@@Count LuNg ZEW asa e si sa cresteti amenda pentru scoruri, de exemplu de la -5 la -9 sa fie 3-5k si dupa -10 sa fie FW zic eu, acum voi decideti cum faceti.Eu nu voi putea ajunge maine la sedinta deoarece face bunica mea praznicul de 7 ani pentru un strabunic, am vorbit si cu g.unit in joc si o sa ii dau si un PM cu invoire ca sa fie totul in regula, imi pare rau ca nu pot ajunge dar trebuie sa ma duc.Bafta si ne auzim maine cand ajung acasa.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentur waruri. Cei cu - la war, sa va asteptati la fw-uri. vor urma si antrenamentele pentru cei cu - destul de mare la war.

 

Ne vedem maine, sa nu vi se urce la cap aceste waruri. Cum azi am castigat , maine putem pierde.

Link to comment
Share on other sites

@, Eu nimic, e abuz de functie ce face asta.

 

[CBN]Cristi. a luat ban degeaba, fara sa aibe vreun cod, apoi james a dat la toti care au mai intrat pe [CBN]Cristi. , fara ca IP-ul din momentul banului de pe [CBN] sa coincida pe celelalte conturi.

 

Va urma unban.

Link to comment
Share on other sites

@, Cum kelton nu ma suporta, e clar ca o sa tina cu el , chiar daca eu n-am nicio legatura cu [CBN]Cristi. si cu celelalte conturi banate.

In +, in verificarea team viwer a lui cristi, nu dovedeste cu nimic ca are coduri

Link to comment
Share on other sites

 

@@Count LuNg ZEW you use cheat or what ? i see the bans 11779104_1611475689122083_2070726538_o.jwhat happen xD ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.