Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Alexless, butu de Jilkas

 

Atentie!

Maine data de 10.05.2016 vreau prezenta maxima in HQ la ora 19:45 pentru urmatoarele waruri:

1. El Loco Cartel - Avispa Rifa (Attack City Hall SF) 20:00-20:30

2. Avispa Rifa - El Loco Cartel (Defend Arch Angels) 20:30-21:00

3. El Loco Cartel - Avispa Rifa (Attack Avispa SF) 21:00-21:30

4. 69 Pier Moobs - El Loco Cartel (Defend 69 SF) 21:30-22:00

Felicitari in acesta seara portocalelor pentru 4/4 wars!

#SF ORANGE

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa-i urez bun venit lui G.Unit si felicitari pentru rank 6! Sper sa nu ma dezamageasca :-W, o sa vorbesc cu peaceful iar la cei din sp nu mai am asteptari. Pe cine astept aici si mi-a promis ca vine este SondOfTheTime. Noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Rog un rank 6 sa se uite in topicul de demisii pentru mine si Ozzy. Cum am precizat si in acel post la demisii, motivele sunt foarte adevarate, aici am venit sa ajut, dar vad ca mai multi nervi imi fac decat sa joc linistit. Sper sa luati SF cu paletele factiunii care nu stie sa asculte pe /f, nu stie sa dea m4 si de boii cu full hp care-ti ia healul din fata cand esti low.

 

@@Alexless, +1, n-ai ce faci lasa ca fac paletele alea mentionate prin demisie rank 4 si o sa dea attack

 

@@GF Maxim16, Yeap, meh ;-?? cred ca au stat sa faca evidenta.

 

@@Skipper, te las sa-mi tii locul, ceaw.

Link to comment
Share on other sites

Rog un rank 6 sa se uite in topicul de demisii pentru mine si Ozzy. Cum am precizat si in acel post la demisii, motivele sunt foarte adevarate, aici am venit sa ajut, dar vad ca mai multi nervi imi fac decat sa joc linistit. Sper sa luati SF cu paletele factiunii care nu stie sa asculte pe /f, nu stie sa dea m4 si de boii cu full hp care-ti ia healul din fata cand esti low.

 

@@Alexless, +1, n-ai ce faci lasa ca fac paletele alea mentionate prin demisie rank 4 si o sa dea attack

 

@@GF Maxim16, Yeap, meh ;-?? cred ca au stat sa faca evidenta.

 

@@Skipper, te las sa-mi tii locul, ceaw.

Mai stai puțin. Lasă nervii si vorbim mâine. Mai stai o săptămână , doua. ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut dragii mei mexicani .

Sper sa ne intelgem bine si sa nu apara certuri, de asemenea vreau sa mentionez ceva.

Eu fiind si membru FBI, nu vreau sa aud comentarii gen " - Ba de ce mi-ai dat fail ? " , " Ba, tu nu vii la noi la rob " , etc. Voi incerca pe cat posibil sa nu vin, pe cont-ul c.Crown intru doar la wars si mai stau pe /sleep. Evitati va rog sa dati rob cu persoane "vizate" de catre membri departamentelor.

Daca intentionati sa da-ti rob, anuntati-l pe iar el imi va spune pe /c.

 

Acum, ba scuze pentru ieri :)), nu am fost eu la wars pentru ca am dormit ca un porc. De azi vin sa facem ceea ce ne-am propus.

Te pupa fratele tau :* .

 

 

Edited by D r a k e
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.