Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Multumesc gunoiului din ZEW pentru post, se stie el.

Foarte frumos din partea voastra. Copii de 15 ani care descarca samp sa se dea mari si ei nu au bani de o chifla in buzunar si pleaca pe afara cu 1 leu de seminte cu sare.

Ramane de vazut daca o sa fiu sau nu dat afara din avispa, poate asa recuperati mai mult de doua zone.

 

Edited by AIM aSKHANAR
Link to comment
Share on other sites

@, Usor ma periculosule, cand voiai sa se recupereze zone daca abia au venit baietii in mafie? si apropo eu nu inteleg care e problema ta cand inca esti in factiune dar nu mai are rost sa lungim discutia, cr7 nu a fost frumos deloc ce a facut pentru ca trebuia respectat acel "pact" sa nu se faca posturi pentru cele mai nesemnificative lucruri, dar pana la urma regulile exista pentru a fi respectate, chiar daca esti intr-un joc.

Link to comment
Share on other sites

Ma, nu stiu ce aveti de imapartit.. dar e urat ce faceti. Toti la nervi ne injuram, ne luam mamele la ture.. dar eu zic ca e de ajuns. Nu vad rostul sa faci rau cuiva pe joc (chiar si adversar).. sa ii adugi fw-uri si alte minunatii.

 

In fine, voi stiti ce faceti.. dar eu zic ca batalia adevarata este pe turf, nu pe rpg sau forum. Cu, cod sau fara.. e fix problema fiecaruia. Odata si odata tot se face dreptate, dar sa nu fortam lucrurile cum a facut-o Sky cu Verdant pentru ca plangea in HQ GSB :))).

Fiecare gang are momentul lui, obisnuiti-va cu ideea.. cu 0 turfs sau cu 1000000, tot cu o lingura mananci. Distrati-va si lasati posturile, nu-si au rostul.

 

ESTI FIX PAREREA MEA. DACA CUIVA NU-I CONVINE, SA O IA PE MAMA LA TURE SI O IAU SI EU PE A LUI... SI AM IMPACAT SI CAPRA SI VARZA :))). V-am pupat.

Link to comment
Share on other sites

 

PAi acum daca vorbesti cu liderul ca nu intri cateva zile si nu ai facut inactivitate gata esti out, inteleg ca nu e regula dar e de bun simt chestia asta, ca nu isi risca adminul pentru mine. Aia e, o sa ies cu askhanar dar revin, acum chiar nu ma mai intereseaza nimic pe serverul asta, decat sa distrug gunoaiele din zew

 

Eu zic sa nu amesteci tot clanu' ZEW fancandu-ne gunoaie, daca el are ceva cu tine. E strict problema voastra.

Eu zic sa te stapanesti si sa nu ma enervezi cu astfel de afirmatii " sa distrug gunoaiele din zew ".

 

 

 

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Daniel_08, vad ca ai facut 2 posturi la 2 colegi pentru inactivitate (oricum nu ma intereseaza personal, doar doresc sa-ti explic ca stai prost cu matematica pentru ca inca nu au trecut 3 zile inactive, in adevaratul sens al cuvantului).

 

Offline R.Cronen[ZEW] 01.09.2016 21:01

 

3 Zile inactive inseamna zilele 2-3-4 (astazi fiind in ziua 4, la ora 21:01 face fix 3 zile inactive, deci are timp sa se logheze pana diseara)

Iar la Lucke, deja s-a logat.. dar era aceeasi poveste ca la Cronen.

 

Nu stiu unde vreti sa ajungeti cu posturile.. atat voi astia in ZEW, cat si ceilalti. Eu zic sa incetati cu prostiile astea, nu isi au rostul..

Daca ati venit aici in el Loco haideti sa-i batem pe turf, nu pe rpg. Asa s-a intamplat si cand erati in GSB, ati futut tot Verdantul cu fel si fel de mijloace, numai pe turf nu. Nu incepeti iar, mersi!

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce am aplicat dupa ce mi-a comentat cacanaru' asta, va salut ceau. Jucati-va cu sylviu g00gle

Dovada ca iar incepi aiurea certuri, de parca daca ies eu sau tu el Loco o sa piarda toate warurile. Acum ce nu ti-a mai convenit? Te supara adevarul? Ca am zis ca ZEW a futut Verdantul? Pai asa a fost. Sau te faci ca nu stii?

Pe lista de ban Verdant am fost si eu si am luat ban total de-an pl`ea, fara sa activez cu vreun cod la waruri. Per total a fost un motiv de tot cacatul al wipe-ului, fara nici o justificare clara in afara de codati. Pai hai sa dam wipe la tot serverul, ca orice gang are intr-o luna minim 2-3 membrii banati. Ce dracu ma..

 

Si prima oara si acum, ti-am vorbit foarte politicos, apoi ai inceput sa injuri ca la usa cortului si sa zici ca esti cine esti. Bravo tie, mie nu-mi plac arfele aiurea.

Acum nu ma astept la nimic altceva decat un mare reply cu niste injuraturi d-ale tale. pEace!

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

@, Sylvyu, tu gresesti cand ii bagi pe toti in aceeasi oala pentru ceea ce a facut sky, care in acel moment nici nu era in ZEW, majoritatea din clan nici nu stiau ca s-a dat un PM pana in ziua in care s-a dat Wipe la Verdant.

Nu m-am referit la toti, dar in perioada aia Sky se batea cu pumnul in piept ca aduce zew in gsb si etc.. si de aici a plecat toata treaba. N-am nimic cu nimeni, atata timp cat ma respecti, te respect. Ca judecam unele intamplari ale jocului, asta este altceva. Fiecare are dreptul la opinie. Dar pana la jigniri, ca nu aduc nimic bun vorbele urate (asta mai denota si cei 7 ani de acasa).

 

Daca eu am spus ca acel clan a distrus Verdantul (impropriu spus). Care este problema? Am jignit? Am dat cu parul? Nu mai traiti in joc ca nu v-am jignit mamele sau v-am vorbit urat.

Si de aici vin toate revoltele si vorbele gen: "fmm, meash pl in ma-ta" si alte chestii d-astea de 2 lei.

 

Cu asta inchei orice discutie pe tema asta. Fiecare sa zica ce vrea, eventual sa se faca ca nu ma vada (daca deranjeaza prezenta mea).

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Cr7woW ori cum mortii ma-tii te cheama. Tu pe turf am observat ca in TTB nu ai scos un + cu combat / tec, ce faci acuma ma jegule? Te-ai bagat pe WebSite asteptai gen "Hai frate inca 1 ora sa pot sa-i fac post pentru 3 zile fara inactivitate", vai mortii ma-tii de no lifer. Arata in gtm pe turf ce poti, nu pe WebSite. Asa puteti voi sa scoateti o mafie ? Prin post-uri ? Aveti ZEW in fata numelui, nu mai sunteti "zei" ? Demonstreaza drq pe turf ce poti ca deja vad ca esti obsedat, cum este unu 10 minute inactiv dupa acele 3 zile, stai ca un nemancat sa filmezi.

 

Dupa cate vad asculti si Satra benz: https://www.youtube.com/watch?v=o3-SUEDcJ4I&feature=youtu.be

 

Deci nu ai de ce sa te superi ca ti le zic pe fata.

Edited by AIM Zitrone aka BlasT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.