Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

SylvyuGoogle Eu iti dau un sfat prietenesc , retrage postu . Daca lucky primeste ceva pe acel post toata factiune se va pune in potriva ta si nu cred ca iti doresti asta . 2 . Din cate vad tu ti-o cam cauti ba cu robert ba cu lucky ...

Daca pleaca lucky sau robert tu te duci dupa ei asta sper sa iti intre in cap , daca tot faci poze cu membri fa si aici o poza nu uiti ...

Tu sylvyugoogle cine esti ? Un copil care poze pe forum poza cu maicasa in masina pentru a fi smecher ... Si un player care a luat de 3-4 ori ban pentru coduri asa ca mai bine tineti gura inchisa.

 

Edited by BestiaL ZEW
Link to comment
Share on other sites

Pardon, e gagicamea.. nu mama :))). Asa ca nu mai vorbi in necunostina de cauza. Eu sunt injurat si tot eu mi-o caut? Ca sunteti prieten cu el, putin imi pasa. Si in legatura cu banurile, stim cu totii cum se dau. Punct. Nu mai raspund pe tema asta. Daca are aere in el, sa aibe cu cine vrea nu cu mine pentru ca eu imi vad de treaba mea.

Cica sa-mi tin gura inchisa. Ba parca sunteti chiori. Eu nu am zis nimic, ci Lucky.

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Am luat vreo 4 banuri dintre care 3 au fost pe motive 0. Oricum nu trebuie sa ma justific in fata ta, ok?

Si daca te referi la el Loco ca mi s-a oferit o sansa sa intru aici, vezi ca eu eram aici cand ati venit voi. Eu mi-am vazut de treaba mea pe joc si el tot continua vad sa vorbeasca de-an pl-ea. Atunci o lasam cum a picat daca nu e intelegere.

E normal sa tineti toti cu el astia din ZEW. El injura si tot eu sunt ala al dracu, ok fie ca voi. Deci nu mai postati pe tema asta ca nu are rost. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

@, nu are rost sa va certati pentru un joc si sa faci posturi pentru ca devii penibil precum Sartor, vidal, sky emblema si alte personaje din 2016. Daca vrei te bag cu el in confa pe Skype sa va injurati cat vreti, dar nu are rost sa va certati pentru un joc, vad ca ma ai pe mine la semnatura cat si pe Lucky. Daca iti aduci aminte, in Verdant, Beyond mereu ne tinea chatul deschis pentru ca stia ca nu avem post-hunteri in factiune.

 

In loc sa ajuti mafia, tu stai sa faci posturi, iti garantez ca fara Lucky nu treceti de 10 turfuri.

Link to comment
Share on other sites

Ba jteu' ca nu-i treaba mea sa comentez pe aici dar dau cate 1 + fiecaruia pe tema asta, sincer astia din zew au drepate ca pana mea nu ne facem posturi intre noi ca suntem in factiune, si eu injuram la war si rau asta o poate spune si shakira, multikill si aia care mai sunt de pe vremea lu jamal, da nici sa fii injurat cand n-ai facut nimic nu e ok, adica pentru 1 kill.. las-o dreq, mori daca nu iei best? :)) Te injura il injuri si aia e, treceti peste. Sylvyule te roaga eu retrage ala nu fii si tu cioban, macar arata-i lu ca nu esti ca el si retrage. Pwp si bafta la SF

Link to comment
Share on other sites

Ba jteu' ca nu-i treaba mea sa comentez pe aici dar dau cate 1 + fiecaruia pe tema asta, sincer astia din zew au drepate ca pana mea nu ne facem posturi intre noi ca suntem in factiune, si eu injuram la war si rau asta o poate spune si shakira, multikill si aia care mai sunt de pe vremea lu jamal, da nici sa fii injurat cand n-ai facut nimic nu e ok, adica pentru 1 kill.. las-o dreq, mori daca nu iei best? :)) Te injura il injuri si aia e, treceti peste. Sylvyule te roaga eu retrage ala nu fii si tu cioban, macar arata-i lu ca nu esti ca el si retrage. Pwp si bafta la SF

 

Taci dracu si tu, am vorbit cu Lucky de cateva ori si ma inteleg bine cu el, cu Sylvyu nu am vorbit dar imi dau seama ca e un baiat de treaba, dar nu cred ca a facut asta fara rost. Oricum, Lucky cred ca acum isi baga pula-n toata familia lui Sylvyu si aia e, daca nu vrea sa retraga, e treaba lui. Cum a zis si PhaX, daca e treaba - faceti-o pe skype, va injurati acolo. Astia din ZEW si-au luat aere cand eram si eu in TTB cu ei, "dai pm te spun lu snr si iesi cu 3/3 in urmatoarele 3 zile" - #m be like. Parca sunteti la gradinita cu asta: nu ma spune doamnei invatatoare ca-ti distrug jucaria ta favorita. gg ma, gg. Imi place ca va certati ca niste chiori, csf.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.