Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Te astept sa vii in ELC Poseidon! Sper sa ne auzim pe /f

Link to comment
Share on other sites

Voi stiti ceva ce noi nu stim =))

1 la mana, am zis ca poate, deoarece asa zicea poseidon ca nu stiu cu cine vorbeste si pana mea. 2.nu prea imi doresc si nici nu vreau sa vina unele "hiene" care se cred zei pentru ca sunt in TSA sau nush ce clan.Fiecare suntem egali in fata lui Kelton pana la urma urmei. 3.Daca nu esti membru ELC sau membru Staff nu ai niciun drept sa postezi (postati) aici.Daca mi-am zis parerea, asta nu inseamna ca trebuie sa iti aduci toata satra sa comenteze.

Link to comment
Share on other sites

1 la mana, am zis ca poate, deoarece asa zicea poseidon ca nu stiu cu cine vorbeste si pana mea. 2.nu prea imi doresc si nici nu vreau sa vina unele "hiene" care se cred zei pentru ca sunt in TSA sau nush ce clan.Fiecare suntem egali in fata lui Kelton pana la urma urmei. 3.Daca nu esti membru ELC sau membru Staff nu ai niciun drept sa postezi (postati) aici.Daca mi-am zis parerea, asta nu inseamna ca trebuie sa iti aduci toata satra sa comenteze.

Nu trebuie sa imi aduc eu pe nu stiu cine sa comenteze aici, postez unde vrea .. si cuvantul ala "hiene" sa il folosesti la tine in ELC la membrii ca nu eu stau in HQ

Cica toti suntem egali in fata lu kelton pai ce ma kelton e Dumnezeu sa ii fiu eu egal? Poate tu esti lecheul lui si noi nu stim

Mai bine vezi de treaba ta ce latrii atat

Edited by MykesSiLENT
Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa imi aduc eu pe nu stiu cine sa comenteze aici, postez unde vrea .. si cuvantul ala "hiene" sa il folosesti la tine in ELC la membrii ca nu eu stau in HQ

Cica toti suntem egali in fata lu kelton pai ce ma kelton e Dumnezeu sa ii fiu eu egal? Poate tu esti lecheul lui si noi nu stim

Mai bine vezi de treaba ta ce latrii atat

Are rost in pula mea sa ne certam?Acum serios..Eu am zis doar ce a zis poseidon de faza cu TSA. Si faza aia cu Kelton nu e adevarata?Daca foloseste cineva coduri, pe el il intereseaza cine e?Parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

@@TL Unick, Cu ocazia acestei zile speciale , vreau sa ii urez multa sanatate fratelui meu ,Unick. La multi ani frate , sa ai parte doar de bucurii si fericire , sa iubesti ce si pe cine vrei si nu in ultimul rand sa nu uiti ca ai frati care tin la tine. Petrecere frumoasa , te pupa fratele tau :*

 

Edited by xRaymond
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.