Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna seara,eu sunt noul vostru coleg sper sa ne intelegem de minune si sa creiem o prietenie stransa.Pregatiti-va pentru maine avem 5 waruri asa se pare=))) fail

akUVaLp.png

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,eu sunt noul vostru coleg sper sa ne intelegem de minune si sa creiem o prietenie stransa.Pregatiti-va pentru maine avem 5 waruri asa se pare=))) fail

akUVaLp.png

 

Bine ai venit! :)) Am vazut si eu incepusem sa rad =))) O sa se stearga un war.

 

Link to comment
Share on other sites

, O sa facem, cred. Imi plac persoanele din ELC care comenteaza aiurea si fara rost. Spuneau ca ne da spawnkill, ca ne fac, ca nu o sa fim un adversar puternic si etc. Insa abea au luat 2 runde si vorbesc de spawnkill, asta e. II lasam sa viseze.

 

Sper ca maine sa mai vina si restu care mai sunt de venit si sa luam si Hills.

 

Cu TTB si VTB nu o sa avem nici un fel de problema la Deeffend, attack cu 69PM e castigat si sa vedem ce facem cu ELC pe Hills !

Vreau prezenta maxima, minim 30 pe turf !

Link to comment
Share on other sites

@DGS AlexX, Lasa ca la acel warr erau niste persoane in aceasta factiune care nu au ce cauta si tot o data le-am dat eu liber, a fost optional gen. A iesit cine a vrut si etc, ne-am trezit 20 pe turf si aia erau 35, ce vreai sa faci? Infine, acuma am invatat lectia si nu o sa se mai repete, maine vreau minim 3/4 !

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta, warul de aseara cu ELC a fost cel mai bun war de cand sunt eu in Avispa (2 saptamani :)) ), am dominat warul de la cap la coada, din toate punctele de vedere, am fost o echipa cum rar mai intalnesti, poate doar la Verdant Family, in rest, rar.Cred ca, adica, sunt sigur ca si in seara asta vom face fata, in proportii de 100 % vom reusi, eu asa zic, voi?

Link to comment
Share on other sites

Salut Avispa,daca considerati ca una sau mai multe dintre propunerile mele sunt bune,+ 1 va rog.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/326334-propuneri-bailechilibrare-bine-rau-grad-forumwebsite/

Edited by xEpicalPlayerx
Link to comment
Share on other sites

@, ma bucur ca apar si eu in videoclip :))

 

Dragi colegi, imi cer mii de scuze pentru invoirile nenumarate la waruri si activitati din ultima saptamana, probleme sunt pe capul meu, ma refer la probleme de sistem, adica, computerul imi face fite, dupa cum se vede in topicul de invoiri activitati, am acelasi motiv, nu prea stiu ce pot sa ii fac, e nevoie de o schimbare a windows-ului si cel mai probabil asta voi face in viitorul apropriat, tin doar sa precizez faptul ca ador sa vin la waruri, insa nu ma lasa PC-ul, nu vreau sa chiulesc, vreau sa fiu prezent, insa, degeaba intru, mi se tot blocheaza PC din 5 in 5 min, ceea ce e enervant, voi rezolva problema si voi revenii cat se poate de repede, scuzele mele :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.