Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Faceti-i post lui bunicul care l-ati filmat ca imi bag p*** in aimul lui. La primele 3 waruri scoate pe minus, iar la al 4-lea s-a enervat baiatul in ultimele 2 runde si si-a scos arma secreta. Ma pis pe toti codatii infecti de pe server.

Edited by H2K Naga
Link to comment
Share on other sites

Hai ca maine avem 4/4 wars. Sper sa fim activi si sa reusim sa le castigam pe toate, totusi, la war-ul cu 69PM vreau sa ascultati si sa nu mai va duceti ca nabii in ei pentru ca este un war cam greu.

 

@,

Stiu ca a fost ceva cam suspect acolo, dar totusi, hai sa ne pastram un limbaj decent pe forum...

Link to comment
Share on other sites

Salut de astazi sunt noul vostru coleg , sper sa ne intelegem cat mai bine

Link to comment
Share on other sites

Maine 4/4 wars, prezenta maxima pentru a castiga cu usorinta, avem war cu 69, putin mai greu, sper sa fim multi on si sa castigam.

Ne auzim maine, pwp.

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi un sfat sa nu descarcati mod pack de pe net , ieri am fost luat la teste nu a gasit nimic aim , wall , norecoil sau kkt dastea insa a gasit nush ce dracu de MOSH , @Zeppe scuze ca te-am dezamagit , si ca nu pot ajuta la war , peste 2 zile imi expira banul si ies cu fp sper sa imi mai acrozi o sansa zeppe. salutari cu respect si bafta la war

Link to comment
Share on other sites

Hai felicitari bai, hai cu orasul ala cat mai repede.

 

, Mortuuusss !

 

Ba daca tot am trecut pe aici, va las ceva la care sa va uitati si voi cand va plictisiti, daca chiar va place un like/subscribe si un comm cu o parere, v-am pupat barosanii mei.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.