Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@AIM NewLife, Una e sa mai arunc cate un ochi pe forum si mai fac o caterinca.. mai zic cate ceva, alta e sa mai activez pe acest joc. Sunt diferente ;). Daca muream dupa patratele, stai linistit ca jucam si acum ca tine pentru ca nu ma retine nimic. Dar nu mai am chef sa-mi fac viata de zi cu zi dupa un joc. Si eu n-am zis ca muriti dupa turfulete, pacat ca nu prea intelegi ce vreau sa zic si vad ca te simti atacat. Eu am vorbit la general, nu de tine personal ca sa explodezi tu. Pwp si da-i talpa.

 

 

Si unde am jucat CS, mai scriu pe forum una alta la ei acolo deoarece mai am prieteni din viata reala ca si aici care mai activeaza pe aceste jocuri. Asta inseamna ca sunt mort dupa CS? Esti aiurea.

Daca scrii pe forum, nu stiam ca inseamna ca esti mort dupa turfuri. Cam asa tragi tu concluzia si e cam pripita..

Daca eu sunt nebun ca scriu pe forum, tu esti si mai nebun ca-mi raspunzi. Ahahaha, o iei prea tare :))).

Hai ca deja am scris cam mult si fara rost.

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

Din moment ce v-ati vazut cu recordul,am vazut o activitate din ce in ce mai slaba din partea voastra la war-uri, de maine sa stiti ca veti fi sanctionati cei fara invoire, asa cum ne putem noi rupe 2 ore din seara ptr un joc asa puteti si voi, normal daca vreti, pana atunci ramane de vazut daca sunteti apti si nu vreti sa va stricati log-ul, ciao ragazzi, 72/72 incomming!

Link to comment
Share on other sites

Seara buna baieti, vedeti ce faceti maine la waruriile cu Verdant, eu unu sunt la munca, o sa pun un prieten sa intre in locul meu macar la alea cu VDT sper sa nu ne incurce tigani... azi a fost frumusel, cam plictisitor cand nu ai pe cine sa faci kill dar mna csf...

Link to comment
Share on other sites

 

 

REMINDER

A fost reminderu' ala vezi ca s-au schimbat warurile :))

 

RBVvI36.png

 

Va rog eu miscati-va curu' la war ca avem waruri active primele 2, deci prezenta este obligatorie cine nu e on stie Escobaru' ce are de facut, asa ca anuntati-va intre voi!

Salotik ne vedem la war.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.