Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Maine, luni 15.01.2018 avem 4 WARS FOARTE IMPORTANTE care trebuiesc castigate TOATE pentru a nu va jupui de vii.

 

Toata lumea maine de la 19:45 sa fie ON cu job-ul Arms Dealer si cu creierul si skill-ul la ei, fac evidenta indiferent de scorurile de la Wars, sa stiti de acum.

 

fzaOQaa.png

 

English - We don't accept consents.

RO - Nu acceptam invoiri. 

 

Just now, Shawy said:

@sNrobert ZEW , @PhaXSilentTSA , am și eu loc pe aici golanilor? ;))

 

Daca e cu intentie buna iti facem loc, cumetre. ;)

Link to comment
Share on other sites

Maine, marti 16.01.2018 avem 4 WARS FOARTE IMPORTANTE pe care trebuie sa le incercam sa le castigam pentru a nu va jupui de vii.

 

Toata lumea maine de la 19:45 sa fie ON cu job-ul Arms Dealer si cu creierul si skill-ul la ei, fac evidenta indiferent de scorurile de la Wars, sa stiti de acum. NU CONTEAZA CA A LUAT SNR BAN, nimeni nu va fi invoit!

 

5Cy2S6P.png

 

English - We don't accept consents.

RO - Nu acceptam invoiri. 

 

bilaloo please log in at all wars ;)

Link to comment
Share on other sites

MAINE, miercuri 17.01.2018 avem cele mai importante WARS de pana acum, trebuiesc TOATE castigate pentru a spera in continuare la LV.

La 19:45 va astept sa va logati, la 19:45 azi erati 18 ON

 

f4OypJj.png&key=ea043d4de6eabc114d17e4b77d5e6c542fe26e8eebe0a60272ef0940c984adfb

 

English - We don't accept consents.

RO - Nu acceptam invoiri. 

Link to comment
Share on other sites

As putea sa vin cu alt cont cum o faceam in tinerete :)) sau dupa 14 zile, dar stie si radu ca si fara 3/3 oricum nu mai jucam, asa ca nu mai revin (m-am si banat permanent ca sa fiu sigur ca nu mai intru)

 

@sNrobert ZEW mersi pentru tot frate. Ne vedem curand ;).

 

Bafta in ceea ce va propuneti. Oricum sunteti nr.1. Va pup.

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

@SylvyuGoogle ba frate chiar imi pare rau ca ai iesit pentru un cacat de limbaj, stiu ca am avut ceva probleme inainte, dar la cum s-a ajuns pe BZ, ti-e scarba sa mai joci cand vezi tot felul de specimene cum a fost faza de aseara cand era 6-7 pentru noi si baga parasuta aia sa dea pereti, s-a ajuns prea rau, unii chiar traiesc in jocu asta, nu dau nume pentru ca se stiu aia din RDT care sunt. Bafta in ce ti-ai propus

Edited by MykesWasHERE
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, MykesWasHERE said:

@SylvyuGoogle ba frate chiar imi pare rau ca ai iesit pentru un cacat de limbaj, stiu ca am avut ceva probleme inainte, dar la cum s-a ajuns pe BZ, ti-e scarba sa mai joci cand vezi tot felul de specimene cum a fost faza de aseara cand era 6-7 pentru noi si baga parasuta aia sa dea pereti, s-a ajuns prea rau, unii chiar traiesc in jocu asta, nu dau nume pentru ca se stiu aia din RDT care sunt. Bafta in ce ti-ai propus

Cat de milog sa fii sa faci asa ceva, specimene =)) lasa ca le o dam si noi cst de curand ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.