Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, sNrobert ZEW said:

Boyz, am fost cei mai tari, din păcate exanenele ma omoară așa ca am decis sa las lideru. Rămân rank 5 cu voi care mai Rămâneți, nu ies din rifa, ms pt tot ajutoru oferit, sunteți cei mai smecheri

holly!!!!! this is the end ? common we can try more 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sNrobert ZEW said:

If i will Wait more, i will get 3/3, So :))

ye that's good, so we will stay more time toghether =) 

Edited by AIM GoSa
blablabla
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, sNrobert ZEW said:

Boyz, am fost cei mai tari, din păcate exanenele ma omoară așa ca am decis sa las lideru. Rămân rank 5 cu voi care mai Rămâneți, nu ies din rifa, ms pt tot ajutoru oferit, sunteți cei mai smecheri

ba, sincer imi pare foarte rau ca s-a terminat asa... sincer, din 2014 de când joc în mafii, cu toate că am la activ peste 50 de facțiuni dintre care cel puțin 40 ganguri, la tine m-am simțit cel mai bine. aici am fost un colectiv unit, cu toate ca au mai existat anumite conflicte dar așa doar de fațadă. mă bucur că ai reușit de fiecare dată să realizezi câte ceva și că ai ținut SF/LV din vară, sincer, mi-a părut bine că ai făcut ceva aici.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, sNrobert ZEW said:

Boyz, am fost cei mai tari, din păcate exanenele ma omoară așa ca am decis sa las lideru. Rămân rank 5 cu voi care mai Rămâneți, nu ies din rifa, ms pt tot ajutoru oferit, sunteți cei mai smecheri

Hello guys , you really was so strong and i appreciate this  but don't leave stay untill next leader you still have chance and snrobert will stay there rank 5 to help so i dicide to stay there  @sNrobert ZEW you're strong man respect for what you did <3
Avispa 72!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SabzeRo ZEW said:

Hello guys , you really was so strong and i appreciate this  but don't leave stay untill next leader you still have chance and snrobert will stay there rank 5 to help so i dicide to stay there  @sNrobert ZEW you're strong man respect for what you did <3
Avispa 72!

don't worry habibi , im there =) hahahahahhah 

Link to comment
Share on other sites

Ai avut foarte multe sanse in perioada ta de lider sa iti atingi scopul ( sa ajungi la 72 de patratele colorate ), desigur cu ajutorul liderilor si adminilor care iti spuneau cand un admin statea pe in codat si multe altele, dar tu ai ales sa dai cu piciorul si sa-ti favorizezi membrii din clanul tau (ZEW), din cauza asta ai pierdut membrii foarte buni, si cu timpu' s-au intors si adminii impotriva ta ( unii, nu toti ). Pai altii nici macar nu se gandesc la avantajele pe care le-ai avut tu, si astia din factiune de la tine inca mai plang ca RDT sunt codati ca alea ca alea, pai ba, cei care sunteti vechi, nu e adevarat ce zic eu acum? Sunt sigur ca e, cand ai o sansa si pe deasupra ai si avantaje FOARTE MARI fata de ceilalti de ce nu profiti de ea? Din cauza prostiei.

SNR, daca erai baiat destept, in acest moment aveai 72 si nu putea sa te doboare nimeni pentru ca ii aveai pe toti de partea ta, nu ii aveai drept dusmani.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.