Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hai noroc leilor, felicitari pentru warurile de azi 2/3 winn cu 69... daca eram si pe rent bike tot asa mobilizati poate cine stie.. oricum sunt la doi pasi de HQ ei :) hai ca va las, #fortaCR7 

P.S: Fara posturi la 69.. @IonuVRS ZEWba vezi ca iei ban te a filmat in 40 fps =)) nemernicule mik.

Link to comment
Share on other sites

On 14/02/2018 at 10:10 PM, Fabian Shunkless said:

Nu mai posta in acest topic, nu esti membru.

edit: smr tu, irazor de ce are voie? atata timp cat o sa ii vad p-astia sa vina cand li se scoala sa posteze si eu am voie aici. 

 

Mie pana acum nu mi-a zis nimeni sa nu mai postez, cand mi s-a zis la SP am incetat, atata timp cat n-are nimeni nimic impotriva si nu ranesc sentimentele nimanui nu vad care ar fi problema :))

Ziceai ca iese mare video cu demascari din Royal, sunt chiar curios ce ai gasit prin videoclipurile noastre, il astept cu nerabdare (neironic, chiar sunt curios) :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GF iRazorROYAL said:

Mie pana acum nu mi-a zis nimeni sa nu mai postez, cand mi s-a zis la SP am incetat, atata timp cat n-are nimeni nimic impotriva si nu ranesc sentimentele nimanui nu vad care ar fi problema :))

Ziceai ca iese mare video cu demascari din Royal, sunt chiar curios ce ai gasit prin videoclipurile noastre, il astept cu nerabdare (neironic, chiar sunt curios) :D

 I am zis sa nu mai posteze sa nu trezeasca vreunu sa dea report sa ia warn aiurea :))

Link to comment
Share on other sites

On 14.02.2018 at 11:27 PM, PRINTU BELEAUA said:

ba vezi ca iei ban te a filmat in 40 fps =)) nemernicule mik.

Da stiu :( era sa sa imi crape o vena dintr un fir de par...

 

Si ce cct v a apucat pe toti cu posturi ba? Faceti posturi talibanilor, nu tuturor din mafie care sunt baieti finuti si isi vad de treaba, o fi mafie si toti pentru unu, dar de ce sa plateasca unu pentru faptele altuia. Nici talibanilor nu v as prea impinge sa faceti, ca nah, daca ei nu au bun simt, macar sa aveti voi, dar cumva trebuie sa va potoliti ura asta deci, nu va poate opri nimeni.

 

La war respectati naibi regulile, mai bine un death decat un fw, o sa fiarba mai tare talibanii aia daca o sa va lasati omorati cand aveti 10 hp decat sa iesiti in fata lor, credeti ma.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am reusit sa prind un attack pe 69 de la ora 20, macar la asta sa veniti ca apoi avem cu verdant.

 

P.S: 

Maine, 21/02/2018, vreau ca toti membrii Avispa sa fie on la ora 19:45

Avem 3 war-uri importante de la ora 20 pana la ora 21:30. Se face evidenta.
ACCEPT MAXIM 1-2 INVOIRI!

Edited by PRINTU BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

On 16.02.2018 at 2:17 PM, GF iRazorROYAL said:

Mie pana acum nu mi-a zis nimeni sa nu mai postez, cand mi s-a zis la SP am incetat, atata timp cat n-are nimeni nimic impotriva si nu ranesc sentimentele nimanui nu vad care ar fi problema :))

Ziceai ca iese mare video cu demascari din Royal, sunt chiar curios ce ai gasit prin videoclipurile noastre, il astept cu nerabdare (neironic, chiar sunt curios) :D

inca e in lucru fiindca eu sunt foarte punctual :D (cash me outside, how bout dat) nici n-am avut timp zilele astea sa pun un link la download, nici aniversare 1k nici nada la peste, ma cam distruge scoala

 

doresc sa va salut si va urez un salut

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tedd said:

@PRINTU BELEAUA Ia bai pisatule umilinta : 

prea te dai cu arfe , esti un penibil , stai drq lin ca esti un kkt , ai fost bun la timpul tau , acum esti doar un ruginit si un penibil , tristut.

In primu rand nu stiu de ce te agiti asa :)) am avut momente bune dar si mai putin bune, mai bine vezi-ti de treaba ta ca nu te a bagat nimeni n seam

 

Edited by PRINTU BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Tedd said:

@PRINTU BELEAUA Ia bai pisatule umilinta : 

prea te dai cu arfe , esti un penibil , stai drq lin ca esti un kkt , ai fost bun la timpul tau , acum esti doar un ruginit si un penibil , tristut.

E in rifa burn.

Edited by PRINTU BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

@Tedd , acest videoclip nu e pentru a umilii pe cineva (Printu) este pus la caterinca .. Printu' a inteles ca nu e pus intr-un sens negativ.. btw , am revenit in Rifa sa ajut , nu pentru altceva. 

Link to comment
Share on other sites

Imi place cu adminii astia ba, ei dau ban, dar in FH au doar PD sau pasnice, nu stiu ce sa inteleg. Daca iar am luat ban pentru faze de la Paintball, e clara treaba. Oricum am filmat tot, ca m-am lecuit de la faza trecuta, ca fara video-urile alea nu luam nici un unban si nu prindeam eu nici o mafie. Acum astept dovezile adminului, sa vad daca iar am fost banat pe dovezi de Paintball :))

Ne vedem Luni, Marti, sau peste 2-3 saptamani, ca acum asa e pe B-Zone, se asculta de membrii experiementati din CT, dintre care, unii au prins deagle doar la evenimente, ca in rest doar de raport stiau, si acum s-au trezit si eu sa stea /spec. Bafta la war-uri, ca sigur nu prind vreunul saptamana viitoare!

Link to comment
Share on other sites

On 26.02.2018 at 10:51 PM, PRINTU BELEAUA said:

Bun, deci maine avem 4/4, sper sa nu faceti pe nesimtitii ca dupa waru cu ELC de azi sa iesiti, ati intrat mafie stati 2 ore in joc ca nu muriti. Poate suntem si noi maine 30 zic.. o seara buna.

ba mosule chiar lasi? de ce

Link to comment
Share on other sites

Nu a mai venit royal Printule?:)))))))

Link to comment
Share on other sites

Ma bagam pentru binele tau."Maturule"

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cam asta a fost perioada mea in functia de lider dar si pe server. Multumesc tuturor pentru ajutorul oferit in aceasta luna si va urez numai bine. @PhaXSilentTSA mult succes si sper sa te puna pe lista de aceasta data iar membrii sa te voteze :*. Numai bine, multumec inca o data!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.