Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hai salut , se pare ca acesta este multu meu post in Avispa Rifa ma bucur v-am putut ajuta , ca am facut parte din acest colectiv minunat multumesc SKY pentru sansa acordata aici si SNR pentru multele greseli pe care le-am facut asta este poate ne vom mai auzi pe forum . Sper sa nu fiti tristi ca sa terminat asa dar asta sunt eu cand sunt nervos nu mai gandesc si iau decizii la nervii in mare parte nu este vina mea ca el a pus parola si contu intr-o confa pe skype . Multa bafta in continuare si sa cuceriti LS .

Link to comment
Share on other sites

@, doamne ma, te-a mancat in cur pe tine.. ti-ai distrus toata munca pe contu asta :(. Pacat, mare pacat, da tot te iuby. :D

 

Rank 4+ ocupati-va unu de evidenta wars, nu mai am timp, am de invatat pentru teza si nu mai am timp sa stau sa o fac.

Si nici chef nu mai am. Desi eu eram ala care invoia pe toata lumea, nu o sa ma mai ocup de asa ceva, pentru ca nu e de mine, ma plictisesc extrem de repede.

Daca aveti nevoie de ajutor, va stau la dispozitie:

teoo.dinamo ->skype.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de astazi.

Se putea si mai bine.

Snr/Lung puneti rank 4 sa faca evidenta wars, pls.

Aveti grija unde dati attack, si maine tot la fel de activi si incercati sa ascultati mai mult... :D

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

AM reinstalat de 10 ori samp-ul sa scap de toate mod-urile alea si nimic baaaa....

Dezinstalez gta , samp tot ce se poate si il instalez la loc si tot raman mod-urile salvate de la masini.. Nu de alta dar imi da crash-uri in prostie.

 

Doamne baaaa !! Asta e a 11a oara si daca nu merge VA OMOR !!

Link to comment
Share on other sites

Salut gg pentru waruri,am facut si eu un mic video cat am jucat pe contu' vecinului meu.

Cand nu putea intra el,mai dadeam eu o fuga pe contu' lui,pentru cei care zic ca am cod uitati aici video.

Scuzati lagu',apropo nu dati report.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.