Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut acum mi-a venti si mie curentul, au schimbat ceva troaca aici la un stalp.

O sa intru imediat nitel in game, ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

Nici astazi nu au fost waruri, sa vizitati Anunturile diseara, poate primesc un raspuns afirmativ de la admini.

 

 

PS: snipi, ai o fata care cere manele ...

Link to comment
Share on other sites

Nici astazi nu au fost waruri, sa vizitati Anunturile diseara, poate primesc un raspuns afirmativ de la admini.

 

 

PS: snipi, ai o fata care cere manele ...

Ok, o sa vizitez.

 

#Mare warn ce mi-a dat William de m-a julit din cauza voastra, mersi aluia de a dat report.

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

@@F4L oTo, Ce ai patit oto? Adica, unde ai postat de ai primit report?

Salut, acum cateva minute am ajuns si eu acasa, intru in game, ne auzim acolo.

Link to comment
Share on other sites

Ok, o sa vizitez.

 

#Mare warn ce mi-a dat William de m-a julit din cauza voastra, mersi aluia de a dat report.

 

Urat :)), lasa ca trece, pun pariu pe 100k ca zarzare sau zornet au dat report :)

Link to comment
Share on other sites

Mama, deci cred ca m-am uitat de minim 5 ori la videoclipu asta, aia cu urechi mai mari (aka vulpea) e campioana din Lol cu care joc si eu, parerea mea e ca e super, si merita vazut :X

 

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca nici astazi nu sau facut waruri? clar atunci maine nici numai pun ceasul.


Deci sa inteleg ca nici astazi nu sau facut waruri? clar atunci maine nici numai pun ceasul.

Link to comment
Share on other sites

Pff maine tre sa ma scol la ora 5 dimineata sa plec la Bucuresti #-o #-o =))

@@Askhanar man maine daca avem war-uri eu chiar nu pot ajunge ca sunt in autobuz la ora 5 dimineata ca sa ma duc sa completez nush ce la facultatile alea si tocmai sambata pot veni acasa cu o conditie , daca gasesc vreo fata prin orasu ala buna de p... s-ar putea sa ajung tocmai duminica , iar daca e foarte buna s-ar putea sa ajung tocmai marti :))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce faceti?
Acum 30 de minute m-am trezit si eu si am fost sa iau mancare la caine, intru in game ne auzim acolo.

Link to comment
Share on other sites

Neata ba. Tocmai m-am inmatriculat si eu la facultate si mi-au mai ramas vreo 900 lei sa imi cumpar ce vrea ... mea :))

@@Askhanar man eu maine crek vin acasa daca nu gasesc nici o gagica :)) Daca gasesc una buna , vin sambata.

Daca gasesc una si mai buna , vin marti :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.