Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

:)) uite asa se iau zonele in ELC, mereu cu CODURI, de la noi in 2 luni a fost doar unul banat si ala level 10... la noi zonele se iau cu cap si skill dobandit in ore de practice, la ei cu un renko....

Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor grea alegere.. Nush ce sa aleg ma.. As vrea un laptop bun dar e la un pret cam exagerat si oricui ii e greu sa dea bani pe un laptop care costa cat o masina :))

Uni mi-l recomanda pe asta ca e mai ieftin si nu e mare diferenta intre ele doar cateva piese.. http://www.emag.ro/laptop-hp-probook-450-cu-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4702q-2-20ghz-haswell-8gb-1tb-amd-radeon-hd-8750m-2gb-freedos-geanta-laptop-e9y44ea/pd/DB2YSBBBM/?ref=autosuggest

 

Dar eu il prefer pe asta : http://www.emag.ro/laptop-asus-cu-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4700hq-2-40ghz-haswell-fullhd-16gb-750gb-nvidia-geforce-gtx-760m-2gb-freedos-black-g56jr-cn169d/pd/D4B0LBBBM/

Asta e un laptop de rupe Pamantu la un pret prea calumea.. pt inca 12 milioane ma dau atata peste cap :))

Dar naa.. Cu toate ca la facultate daca intram la taxa dateam anual 4000 lei , dc sa nu dau si pt asta ?

Intr-un final , HP ala ramane in orice caz , dar poate ramane si asuss ala.. Dar sunt astia de la banca niste scarbe ca trebuia sa ii bage lu tata 2000 lei si mi-a spus ca 1000 ii dau la avans la laptop.. Frate tara romaneasca , cand spun un lucru institutiile , dc amana a doua zi ?

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Azi am auzit ca nu s-au tinut war-uri. Care a fost cauza? :)

 

De maine, ora 4:30 dimineata plec. Nu voi mai intra pe forum/joc pana pe 8-9-10, poate.

Succes tuturor.

 

Sond va pwp-ă :*

Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor grea alegere.. Nush ce sa aleg ma.. As vrea un laptop bun dar e la un pret cam exagerat si oricui ii e greu sa dea bani pe un laptop care costa cat o masina :))

Uni mi-l recomanda pe asta ca e mai ieftin si nu e mare diferenta intre ele doar cateva piese.. http://www.emag.ro/laptop-hp-probook-450-cu-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4702q-2-20ghz-haswell-8gb-1tb-amd-radeon-hd-8750m-2gb-freedos-geanta-laptop-e9y44ea/pd/DB2YSBBBM/?ref=autosuggest

 

Dar eu il prefer pe asta : http://www.emag.ro/laptop-asus-cu-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-4700hq-2-40ghz-haswell-fullhd-16gb-750gb-nvidia-geforce-gtx-760m-2gb-freedos-black-g56jr-cn169d/pd/D4B0LBBBM/

Asta e un laptop de rupe Pamantu la un pret prea calumea.. pt inca 12 milioane ma dau atata peste cap :))

Dar naa.. Cu toate ca la facultate daca intram la taxa dateam anual 4000 lei , dc sa nu dau si pt asta ?

Intr-un final , HP ala ramane in orice caz , dar poate ramane si asuss ala.. Dar sunt astia de la banca niste scarbe ca trebuia sa ii bage lu tata 2000 lei si mi-a spus ca 1000 ii dau la avans la laptop.. Frate tara romaneasca , cand spun un lucru institutiile , dc amana a doua zi ?

Nici o parere ba :)) ? Care vi s-ar parea voua mai convenabil ?

Link to comment
Share on other sites

Cum si voi v-ati apucat de Lol m-am apucat si eu de Wow :))

Ba fratele meu , nu suport mage astia :))) Fac duel cu unul si deodata se multiplica cum facea naruto si mi-a spus cneva ca tre sa ma iau dupa ala care face vraji mai multe pt ca clonele fac o singura vraja.. Dupa alta problema , mai are o bila daia care incepe si aia sa traga in mine cu traznete :))

Se baga intr-un cerc care dureaza vreo 5 secunde si daca intru in el ma ingheata 3 secunde :))

Tot ce ma enerveaza la ei sunt clonele alea ca incep sa dea in mine si el si ele si ma crapa :))

O chestie e logica.

Indiferent de ce mage esti tu , de la un DRUID ti-o iei

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.