Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba ce nervi am.. Am pierdut la wow 10 arene ca gaseam cate un Frost Mage si ma ingheta cu niste vraji , facea o sfera care tragea in mine si pe deasupra mai facea si 3 clone si cu el erau 4 cum facea Naruto =)))

Pana la urma mi-au sarit dracii si am luat un druid cu mine in arene si ne-am nimerit cu 2 mage , unu fire si unu frost =))

I-a crapat baaa :))))

Indiferent de ce mage esti tu ( Frost , Arcane , Fire ) de la un Druid ti-o iei oricand si oriunde fara discutie !

Ba deci va spun , mage-ul in fata la druid nu are nici o sansa cum nu au avut ELC atunci la war-ul pe HQ la ei.

Mage-ul ala incearca sa il inghete , se multiplica , creeaza o sfera ca sa traga dar degeaba ca se transforma druidu intr-o bufnita de 150 kg si il crapa =)) . Mai se transforma intr-un tigru ce se tine de capu lui pana il omoara si in caz ca numai rezista la damage se transforma in urs si ala e tank si da o gramada in el si ala ii da dmg si tot il crapa =))

BAA deci nu are nici o sansa =))

Poti sa fi si Askhanar , poti sa fi si zew zeilor. Indiferent de ce mage esti , un druid te bate intotdeauna :))

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Numai suport baaa asemenea hoarde pe World of Warcraft :))

M-am dus cu niste prieteni in vizita la ei in sat si din start ne-au incaierat garzile orasului :)) Nu doar ca alea dateau 60k in noi , dar a mai venit si un Taurean care era la inaltime si grosime cat toti 5 la un loc =))

In battleground-uri e naspa cu ei , pentru ca uni din ei sunt undead si cand ma omoara imi mananca carnea dupa mn , alti sunt troli si ma enerveaza si fac niste scheme de te inebuneste.

Link to comment
Share on other sites

Numai suport baaaa hoardele astea dupa WOW :))

Iar am pierdut in BG-uri pentru ca vin numai daia buni si alianta isi ia bataie. Dupa ce aia se omoara pe acolo si eu scap cu viata , vine trolu dupa mine si ma crapa =))

VzyfQrB.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.