Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitarii Avispa Rifa pentru recucerirea SF-ului pacat ca a trebuit sa iau o pauza si nu am putut ajuta in continuare dar na am ajutat macar pana la jumate de SF succese baieti si Bafta Askhanar , Norbert si restu cu care m-am inteles :) (Astept report de la un nab , sau mai multi)

Link to comment
Share on other sites

Felicitarii Avispa Rifa pentru recucerirea SF-ului pacat ca a trebuit sa iau o pauza si nu am putut ajuta in continuare dar na am ajutat macar pana la jumate de SF succese baieti si Bafta Askhanar , Norbert si restu cu care m-am inteles :) (Astept report de la un nab , sau mai multi)

 

Multumim :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=moQkoVd8GDk&feature=youtu.be

 

Scuzati calitatea :))

Edited by Bogdan201000
Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti / fete, pwp.

 

 

Ps: Nu mi-e frica de report, mai am ceva euro...

I-ai putea face cadou mie :))

Felicitari pentru waruri. Mi-am indeplinit dorinta de a lua SF de la 0 ca si sublider, fara ajutorul vostru nimic nu se putea realiza.

maine nu stiu daca ajug sigur, dar la 12:45 toti in hq

Link to comment
Share on other sites

@@Amigo, asta nu stiam. Fiecare inceput are un final, nu e gang care sa nu fii trecut prin momente nasoale, se stiu cazuri mari: (Fostu Corleone, 69 la inceput si cel de vreo 8,9 luni, Avispa de curand :-? ) Si imperiul roman s-a dus drq cat era de mare, si turcii :)) si URSS-u. Am dat destule exemple si am aberat destul :) succes la war-uri.

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

Felicitari baiete /fete pentu ca ati cucerit din nou sf. Bafta cu ls am sa revin si eu in rifa ca hitmentu sa dus ca am luat ban datorita cuiva care a dat o poza la admini, nu dau nume dar se stie(cel ce are 2 conturi, unu in rifa altu de lvl 2 si are numai posturi facute cu el).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.