Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Baftă băieţi, mi-a făcut plăcere să cucerim împreună oraşul San Fierro. Dacă rămâneţi aşa cum vă văd acum ne auzim după trei luni.

 

 

Multa bafta.

 

 

Salutare, de cand n-am mai postat pe aici.. Ce mai faceti ma ? Maine activitate.. :)) Creca e prima activitate .. :-S

Link to comment
Share on other sites

Luni, Luni este un o zi importanta, sper si speram cu totii sa reusim sa facem ceva din aceasta factiune, ati vazut AnTiDoT a luat ban pentru wallhack, deci stiu ca toata Avispa este codata, dar nu avem ce sa facem sunt mana-n mana cu anumiti admini, si abea primesc ban.Deci haideti sa facem o figura frumoasa si astia 23-24 Cati suntem in factiune haideti sa fim toti pe turf.

 

=)))))))))))))))))))) Pretenas, esti cam inapt.

Link to comment
Share on other sites

@@sNrobert ZEW, vrem fapte, nu vorbe. Sper că de mâine să ne punem şi noi ca lumea pe treabă, că atunci când eram în 69 eraţi 35+, iar acum suntem undeva la 28 de membrii la waruri, din care maxim 25 sau hai 26 pe turf. Nu mai merge aşa... Noapte bună, zew.

Noapte bună şi celorlalţi. Mâine avem 4 waruri grele, şi chiar dacă sunt doar un rank 1 (momentan), vă cer şi eu activitate maximă măcar pe la waruri, nu în afara lor.

Edited by South Timothy
Link to comment
Share on other sites

@@sNrobert ZEW, vrem fapte, nu vorbe. Sper că de mâine să ne punem şi noi calumea pe treabă, că atunci când eram în 69 eraţi 35+, iar acum suntem undeva la 28 de membrii la waruri, din care maxim 25 sau hai 26 pe turf. Nu mai merge aşa... Noapte bună, zew.

Noapte bună şi celorlalte murături. Mâine avem 4 waruri grele, şi chiar dacă sunt doar rank 1 (momentan), vă cer şi eu activitate maximă măcar pe la waruri, nu în afara lor.

Vorbesc cu Jorik sa-i demita pe aia care n-o sa intre maine ca deja e nesimtire asta
Link to comment
Share on other sites

Salutare.

 

War-urile pierdute si cele castigate foarte greu au si ele motivele sale, nu prea ai cum sa mergi pe turf, sa faci 1, 2 kills cu Deagle. E foarte aiurea cand tipi 25 minute sa primesti un M4, iar, cand primesti se termina war-ul. Respect pentru asta.

 

 

 

 

#seful

Edited by BS Vampire
Link to comment
Share on other sites

@, 1. https://www.youtube.com/watch?v=5an6U9RJqeM&feature=youtu.be

2. https://www.youtube.com/watch?v=7mPzLOqN_ms&feature=youtu.be

si check: http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/14388

Cum a intrat la voi, cum rupe Renko ;) Urmeaza Norby | Victor.

PS: 1080p HD pe Youtube, nu stiu de ce se vad 720 aici.

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.